Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Privátní psychologická praxe
Národní 11, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Specializuji se na intenzivní terapii svých pacientů, párů i rodin. Společně se při řešení Vašich problémů zaměříme na příčiny Vašeho trápení, ať už p...

Více


Specializace

  • psychoterapie
  • dětská psychologie
  • psychoterapie

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

Dr. Navratil was a very unexpected find for me. I needed help and it is so very difficult to find good doctors who speak a good enough level of English. Dr. Navratil is very professional and, when you go to him for help, you can focus on your problems, not on dumbing down your language and making sure you are understood. I recommend him to any foreigners in need of a bit of help.

I
Ověřený profil

Pana doktora vnímám jako empatického průvodce na mé cestě. Konzultace s ním jsou podnětné a inspirující; rozšíří vám úhel pohledu a pomůžou přemýšlet o věcech jinak než přes filtr, kterým se obvykle díváte na svět. A to je to, co otevírá další možnosti a katalyzuje změny, kterými je žádoucí si projít, abyste se posunuli dál. Terapie předčila má očekávání a považuji ji v této fázi života za důležitý díl do skládanky mého rozvoje. Vřele doporučuji. Skvělý psycholog a profesionál.

Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání