Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Odborný lékař otorinolaryngolog
Herrmannova 4, Liberec

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

právě teďNOVÉ
U lékaře jsem byla poprvé a mohu jen doporučit. S ostatními recenzemi ohledně čekání nemohu souhlasit ,vzali mě na čas. Lékař i sestra jsou velice laskaví a hlavně Lidský! Což se v dnešní době vidí málo. Když vás lékař zepta na problém opravdu vám naslouchá ,nechá vás domluvit a nečuči u toho do počítače. Přišla jsem s problémem zalehleho ucha, problém byl vyřešen výplachem, který pomohl. Odcházela jsem opravdu s dobrým pocitem a můj skeptický postoj k západní medicíně se díky Panu doktorovi i sestře zase o něco zlepšil. Aneb vše je o lidech... více takových lékařů !

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog Jiný

U pana doktora jsem dceři nechala nastřelit náušnice. Telefonicky jsem se domluvila se sestřičkou, že až s dítětem přijdu, stačí zaklepat. Čekárna je menší, ale moc hezká. Po zaklepání jsem dostala na výběr náušnice a po dalším pacientovi jsme šly na řadu :-) pan doktor moc milý, ochotný, se sestřičkou mi vysvětlili vše, co jsem potřebovala vědět.

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog Jiný

U pana doktora se na vyšetření čeká dost dl´t oan doktor se vám věnuje dlouho, i když je člověk objednán. Ale to člověk rád podstoupí, neboť pan doktor se vám opravdu věnuje, vysvětlí, přístup jeho i sestřičky je víc než vstřícný. Doporučí na další vyšetření, není-li problém jednoznačný a poradí, kam. Určitě vás neodbude, to si buďte jistí.

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog Nos

Doktor je skvělý, ale organizace katastrofální - i přes objednání 4 měsíce dopředu jsem čekala v ordinaci přes hodinu a půl, přede mnou bylo na začátku 8 lidí, po hodině a půl 4. Člověk si u dobrého doktora rád počká, ale toto je už příliš.

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog Vyšetření nosních mandlí a bolest příušnic

S panem doktorem mám výborné zkušenosti. Když jsem byla u něho poprvé, byla jsem se synem, který měl doporučení od dětského lékaře na vyšetření nosních mandlí. Moc se mi líbil přístup, jak pana doktora, tak sestry. Byl moc příjemný na syna, mě všechno vysvětlil. Dlouho jsem nezažila takový lidský přístup k pacientovi. Mohu jen doporučit.

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog Zánět v pravém uchu.

Pan doktor je sice dobrý a velmi ochotný lékař, stejně i sestra, nicméně obrovským negativem této ordinace je naprostý nesoulad ordinačních hodin se skutečností. Například pan doktor má ordinovat od 8:30, ale skutečnost je taková, že prvního pacienta vezme po deváté hodině. Pokud nejste objednán, tak i když příjdete do ordinace ráno jako první, počkáte si minimálně tři až čtyři hodiny, než se k doktorovi dostanete, jestli vůbec. Přitom kdyby pan doktor skutečně řešil jen pacienty a ne tisíc dalších věcí okolo, s každým se nekonečně dlouze nebavil a dodržoval by pracovní dobu, kterou má uvedenou, nebyl by to problém.Takhle si i objednaný pacient počká minimálně dvě hodiny. Pokud tedy potřebujete k panu doktorovi, můžu jej jako lékaře jednoznačně doporučit, ale s tím, že musíte být velmi trpělivý a pokud nemáte v daný den volno, tak si jednoznačně vzít dovolenou.

Pan doktor by zasloužil metál za úžasného lékaře!! Včera jsme přišli se synem s bolestí ucha ve 14:55, pan doktor měl do 15:00. I když měl ještě k ošetření 3 lidi před námi, neposlal nás pryč, ošetřil nás. Je milý a velmi laskavý. Sestřička taktéž úžasná. Hodní a obětaví. Měl by přednášet pro lékaře, jak se chovat k pacientům, Protože on je toho hoden. Za mě jsem velmi šťastná, že jsme u něj!!! Pane doktore a paní sestřičko jste TOP1!!

Nejuzasnejsi pan doktor...všichni lékaři by si z něj měli vzít příklad.A sestřička taky velmi příjemná.

Perfektní přístup a profesionalita lékaře i sestry, zvládají hravě i úplně malé děti. Doporučuji všem, ale objednejte se, jinak strávíte v čekárně celý den, takový je zájem a potřeba pacientů!!! :-)

Díky panu doktorovi mohu zase dýchat nosem. Polyp z nosu mi vytáhl tak trochu pro mě neplánovaně, ale nakonec jsem za to moc ráda. I když jsem v jednu chvíli myslela, že mi vytáhne i mozek, i tak panu doktorovi a příjemné sestře moc děkuji. Prostě profíci :o)