Želetavská 9, Praha
Santé s.r.o.

2.5

G
Umístění: Santé s.r.o.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem s její péčí naprosto spokojená. Je pečlivá, vždy ochotně poradí a zejména teď v těhotenství oceňuji její citlivý a přátelský přístup.

Umístění: jiné místo přirozený porod

Od teto doktorky jsem zazila velmi necitlive jednani pri svem porodu. Prisla na zaver porodu, nepredstavila se, bez informace nastihla hraz, naslede zasila, odhodila nastroje a bez pohledu na dite, matku, asistentky, rozlouceni, odesla. Ja jako nejvnimavejsi (dite choval otec) mam z jejiho chovani trama (mozna zamer).

K paní doktorce jsem chodila několik let, dokud jsem potřebovala jednou za půl roku předepsat recept, byla spolupráce bez problémů. Jakmile se vyskytl nějaký zdravotní problém, byla velmi necitlivá ve sdělení diagnózy a když jsem se ptala, co to pro mne znamená, že bych se ráda dověděla více, suše mi oznámila, že mi to všechno řeknou v nemocnici před zákrokem, vypsala žádanku, kterou mi strčila do ruky a řekla sestře, ať zavolá další pacientku, že jsme skončily. Je to čtyři roky a nechápu její chladné chování do teď.

C

Před měsícem jsem byla u paní doktorky na prevenci, za 2500 ročně mi chtěla udělat jen stěry. Požádala jsem ji tedy o utz, neboť jsem v minulosti trpěla cystou vaječníku a občas mne bolí v podbříšku. Paní dr. mi celkem ochotně utz udělala, řekla mi, že mám cystu na vaječníku levém. Vzala mi tumor markery, což považuji za velmi pečlivé a dokonce i zánětlivé markery. Na dotaz, co s cystou dál mi však řekla, že k ní chodím na prevenci a ona mne léčit nebude a dala mi žádanku na vyšetření do nemocnice. Nyní jsem byla na vyšetření u velké gynekologické kapacity a pan docent jen koukal, jak je možné, že před měsícem paní doktorka nezjistila, že mám zničený vejcovod s endometriální cystou. Musím na operaci a nejspíš mi bude odebrán vejcovod. Mrzí mne, že paní doktorka nevěnovala vyšetření více času a vůbec s jejím jednáním jsem moc spokojená nebyla. Odešla jsem z její péče, mrzí mne to.

Nejlepší doktorka, jakou znám. Skvělý přístup. Takových by mělo byt víc.