Nejlepsi gynekolozka. Nejen, že vše vysvětlí, je pečlivá a je absolutně lidská se spoustou humoru. Je to pro mě návštěva nejen gynekologicka, ale v jistém smyslu i psychologicka, jdu vždy odtamtud vysmata a v pohodě. Tu bych tenkrát brala u porodu...

Paní doktorka mi byla přidělena poté, co odešla má předchozí lékařka a vzhledem k tomu, že se jedná o soukromou kliniku, tak bych čekala daleko pečlivější výběr "náhradního" lékaře.
Má předchozí lékařka byla opravdu úžasná a pečlivá po všech ohledech a opravdu jsem k ní chodila ráda, protože jsem věděla, že její péče odpovídá poplatkům, které za každou návštěvu hradím a mnohdy udělala daleko víc, než musela.
Bohužel, k výměně došlo uprostřed mého těhotenství, a tak jsem se nyní s paní doktorkou viděla častěji než jednou za rok a s její péči opravdu spokojená nejsem. Rozhodně není zlá nebo nepříjemná, ale její péče je průměrná, možná trochu podprůměrná. Občas je dost pomatená, žádné vyšetření navíc neudělá a člověk má pocit, že se ho chce co nejrychleji zbavit. Moc si neumím představit, co by se dělo, pokud by mé těhotenství nebylo bezproblémové a měla by to nějak řešit. Její péče neodpovídá péči lékařů na soukromých klinikách a já po pár návštěvách, kdy sotva zkontrolovala plod, radši přecházím do péče porodnice a po šestinedělí budu hledat nového gynekologa. Mám pocit, že peníze, které jsem na klinice za posledních pár návštěv zaplatila, byly opravdu "vyhozené z okna".

K pani doktorce jsem se dostala nahodou, bohuzel bez predchozich referenci, kdyz muj byvaly lekar z kliniky, krerou navstevuji pres 20 let, odesel. Prisla jsem k ni na prevenci a take probrat me vlekle urogynekologicke potize. Pani doktorka byla velmi stroha, provedla nutnou prevenci, oznamila mi, ze mam myom na deloze, zpochybnila vysledky prevence predchoziho lekare a bez dalsiho vysvetleni, jak mam postupovat v pripade myomu, se se mnou rozloucila. Protoze jsem v perimenopauze a trpim nespavosti, pozadala jsem ji o vysetreni hladin hormonu. Poslala me tedy k sestrickam na odber. Ptaly se me, zda jsem tehotna, protoze pani doktorka do zadanky napsala, ze u me maji vysetrit tehotenske hormony. Co dodat? K teto pani doktorce uz rozhodne nepujdu.

Umístění: Santé s.r.o.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem s její péčí naprosto spokojená. Je pečlivá, vždy ochotně poradí a zejména teď v těhotenství oceňuji její citlivý a přátelský přístup.

Umístění: jiné místo přirozený porod

Od teto doktorky jsem zazila velmi necitlive jednani pri svem porodu. Prisla na zaver porodu, nepredstavila se, bez informace nastihla hraz, naslede zasila, odhodila nastroje a bez pohledu na dite, matku, asistentky, rozlouceni, odesla. Ja jako nejvnimavejsi (dite choval otec) mam z jejiho chovani trama (mozna zamer).

K paní doktorce jsem chodila několik let, dokud jsem potřebovala jednou za půl roku předepsat recept, byla spolupráce bez problémů. Jakmile se vyskytl nějaký zdravotní problém, byla velmi necitlivá ve sdělení diagnózy a když jsem se ptala, co to pro mne znamená, že bych se ráda dověděla více, suše mi oznámila, že mi to všechno řeknou v nemocnici před zákrokem, vypsala žádanku, kterou mi strčila do ruky a řekla sestře, ať zavolá další pacientku, že jsme skončily. Je to čtyři roky a nechápu její chladné chování do teď.

C

Před měsícem jsem byla u paní doktorky na prevenci, za 2500 ročně mi chtěla udělat jen stěry. Požádala jsem ji tedy o utz, neboť jsem v minulosti trpěla cystou vaječníku a občas mne bolí v podbříšku. Paní dr. mi celkem ochotně utz udělala, řekla mi, že mám cystu na vaječníku levém. Vzala mi tumor markery, což považuji za velmi pečlivé a dokonce i zánětlivé markery. Na dotaz, co s cystou dál mi však řekla, že k ní chodím na prevenci a ona mne léčit nebude a dala mi žádanku na vyšetření do nemocnice. Nyní jsem byla na vyšetření u velké gynekologické kapacity a pan docent jen koukal, jak je možné, že před měsícem paní doktorka nezjistila, že mám zničený vejcovod s endometriální cystou. Musím na operaci a nejspíš mi bude odebrán vejcovod. Mrzí mne, že paní doktorka nevěnovala vyšetření více času a vůbec s jejím jednáním jsem moc spokojená nebyla. Odešla jsem z její péče, mrzí mne to.

Nejlepší doktorka, jakou znám. Skvělý přístup. Takových by mělo byt víc.