Adresa

Želetavská 9, Praha
Santé s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
5 názorů

G
Ověřeny pacient
Umístění: Santé s.r.o.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem s její péčí naprosto spokojená. Je pečlivá, vždy ochotně poradí a zejména teď v těhotenství oceňuji její citlivý a přátelský přístup.


D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo přirozený porod

Od teto doktorky jsem zazila velmi necitlive jednani pri svem porodu. Prisla na zaver porodu, nepredstavila se, bez informace nastihla hraz, naslede zasila, odhodila nastroje a bez pohledu na dite, matku, asistentky, rozlouceni, odesla. Ja jako nejvnimavejsi (dite choval otec) mam z jejiho chovani trama (mozna zamer).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila několik let, dokud jsem potřebovala jednou za půl roku předepsat recept, byla spolupráce bez problémů. Jakmile se vyskytl nějaký zdravotní problém, byla velmi necitlivá ve sdělení diagnózy a když jsem se ptala, co to pro mne znamená, že bych se ráda dověděla více, suše mi oznámila, že mi to všechno řeknou v nemocnici před zákrokem, vypsala žádanku, kterou mi strčila do ruky a řekla sestře, ať zavolá další pacientku, že jsme skončily. Je to čtyři roky a nechápu její chladné chování do teď.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


C
Ověřeny pacient

Před měsícem jsem byla u paní doktorky na prevenci, za 2500 ročně mi chtěla udělat jen stěry. Požádala jsem ji tedy o utz, neboť jsem v minulosti trpěla cystou vaječníku a občas mne bolí v podbříšku. Paní dr. mi celkem ochotně utz udělala, řekla mi, že mám cystu na vaječníku levém. Vzala mi tumor markery, což považuji za velmi pečlivé a dokonce i zánětlivé markery. Na dotaz, co s cystou dál mi však řekla, že k ní chodím na prevenci a ona mne léčit nebude a dala mi žádanku na vyšetření do nemocnice. Nyní jsem byla na vyšetření u velké gynekologické kapacity a pan docent jen koukal, jak je možné, že před měsícem paní doktorka nezjistila, že mám zničený vejcovod s endometriální cystou. Musím na operaci a nejspíš mi bude odebrán vejcovod. Mrzí mne, že paní doktorka nevěnovala vyšetření více času a vůbec s jejím jednáním jsem moc spokojená nebyla. Odešla jsem z její péče, mrzí mne to.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka, jakou znám. Skvělý přístup. Takových by mělo byt víc.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti