Praktický lékař pro děti a dorost
Nekvasilova 2/625, Praha

Pana doktora i sestřiku velice chválíme, jak po stránce profesionální tak i po stránce lidské. Na návštěvu se vždy těšíme. Můžeme jedině doporučit. MUDr. Farolfi

Fakt nedoporučuji!!! Znám ho taky od malička a můžu říct jen amatér největší!!! Kamarádce zanedbal zápal plic úplně nejvíc... předchozí komentáře píšou puberťáci protože napíše jakoukoli omluvenku, chápu že jsou spokojení. Ať jsou rádi že jsou zdraví.Jinak by ty komentáře byli jiný.

NEjlepsi pediatr co znam. Je super ja sem k nemu chodila od malicka, vzdycky byl fajn a prijemnej veselej a vstricnej. Ted k nemu chodim s dcerou a nemuzu si ho vynachvalit..fakt SUPER SUPER SUPER.

Moc hodný pan doktor i sestřička

Pana doktora Růžičku mohu jen doporučit - je to velký profesionál, který rozumí vé práci a hlavně má očividně rád děti.

stale k nemu chodim, je to mili pan doktor. Nebude se mi od nej chtit prechazet k doktorum pro dospele :)

Souhlasím s hodnocením předešlých příspěvků. Chodila jsem k panu doktorovi Růžičkovi od narození. Mám na něho jen dobré vzpomínky. K dětem se chová mile a s láskou. Je na velmi profesionální úrovni. Mohu jen doporučit.

Pan doktor je veselý chlapík, chodila jsem k němu 19let, o pacientech ví snad všechno...vždycky mě vyslechl. A nikdy jsem si něj nemohla stěžovat.

Je to chlapík.. sice k němu člověk přijde a na jakékoli diagnostikování přijde řada až po "No dobrý den... jakpak se máte? Co mamka, pořád dělá ve škole? Stačí na tejden omluvenka?" ale vseobecne doktor dobry a pro zdrave lidi nejlepší :)

Je to prostě super pan doktor-chodíme k němu s dcerou od malička.