Rumunská, Praha 2, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Klinika Luna

Rád se věnuji individuální a skupinové psychoterapii, kde se s klienty zabýváme tématy, která se týkají mezilidských vztahů, seberozvoje, kvality živo...

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Umístění: Klinika Luna individuální psychoterapie

Profesionál s evidentní odbornou zdatností, vstřícný, dodržuje plán setkávání se, terapie pod jeho vedením zcela naplnila má počáteční očekávání.

Na první terapeutické setkání s Lukášem Manem jsem přišla s doslovným výčtem problémů, které jsem chtěla pomocí terapie vyřešit. Měla jsem, i bez jakékoliv předchozí zkušenosti s terapií, „přesnou“ představu o tom, jak by terapie měla vypadat a jak bych si všechno, co mi leželo v hlavě, chtěla uspořádat. Jeden problém, jedna složka v archivu mojí hlavy, odškrtnuto vyřízeno, klid. Lukáš mi však s úsměvem vysvětlil, že tímto způsobem terapie nefunguje, že terapie je cestou za poznáním sebe sama, na které mi on může být průvodcem. Řešení všech svých problémů však musím najít sama.

Postupným sebepoznáváním za Lukášova podnětného vedení jsem si uvědomila, že odhodlat se jít na terapii byla správná volba. Oceňuji, že si Lukáš v krátké době získal moji důvěru a vyvinul se z ní autentický terapeutický vztah.

Po celou dobu terapie jsem cítila pozitivní posun v náhledu na své problémy. Velmi se mi líbila Lukášova schopnost přivést na světlo pocity, které ve mně dlouho zůstávaly skryty a tyto dobře ošetřit.

S Lukášem jsem se scházela téměř rok a půl a odcházím s naplněním očekávání, která jsem na počátku měla. A tímto mu za vše také děkuji.