Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Perfect Clinic

Jsou-li termíny obsazeny, volejte recepci +

Pracoviště : Perfect Clinic , FN Motol

Pl...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Pan doktor Frajer mi doslova zachránil život. Podařilo se mu zavřít mé nehojící se břicho po neúspěšné operaci. Jeho přístup byl dokonalý, rychlý a hlavně úspěšný!

Umístění: Perfect Clinic Jiný

Pred 3 lety jsem u pana doktora absolvoval zvetseni licnich kosti pomoci implantatu a s vysledkem jsem stale vic nez spokojen.
Mily personal, pan doktor se opravdu zajimal o vysledek jakeho chci dosahnout a dokonce mi udelal i simulaci vysledku zakroku pomoci rychle rozpustitelne injekce.
Takovy zajem pomoci a opravdu rozumet problemu je velmi vzacny.
Absolutne doporucuji.

Umístění: Perfect Clinic modelace prsou

U pana doktora jsem podstoupila plastiku nosu, zvetseni prsou a rtu pomoci implantátů . Jsem nadmíru spokojena, pan doktor byl milý, vstřícný, respektoval me prani. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora ráda doporučím. Moje osobní zkušenost je velice dobrá. Od první chvíle na mě uděllal jen ten nejlepší dojem. Když plastika tak jedině Mudr. Lukáše Frajera :)

Pan doktor je veliký profesionál a mohu jen doporučit!!! Velmi příjemný mladý muž, který dokáže nejen uklidnit svým hlasem, ale odvést perfektní práci. Když budu chtít něco na sobě vylepšit, tak jedině od něj.

absolutně nedoporučuji! podstoupit zákrok u MUDr.Frajera byla ta největší chyba! mladý,arogantní a velmi neochotný pomoci v případě komplikací,které v souvislosti se zvětšením prsou nastaly.celkově nedobrý dojem byl navíc ještě umocněn nepřijemnou recepční a nepříliš ochotnou sestřičkou petrou.platíci klient tuto kliniku zcela zjevně velmi obtěžuje!!!!navíc "time management" pana doktora Frajera je velmi podivuhodný-konzultace 2 krát zrušena, kontrola po operaci 2 krát zrušena s odůvodněním,že pan doktor nestíhá. následně,ani jednou nedorazil včas, jak na konzultaci,tak na kontrolu po operaci (která trvala přesně 4 minuty!) jsem v bolestech čekala víc než 45 minut na jeho příchod.bohužel, doktor-jeho lidský přístup,tak i výsledek jeho práce je pro mě obrovským zklamáním. reoperaci, podstoupím na jiné klinice, na které si více považují platící klienty!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Iveta 12.1.2014 Doporucuji,velmi prijemny,vse mi vysvetlil,hned mel nekolik reseni meho problemu,myslim,ze je to opravdovy profesional s lidskym pristupem,uz bych nikam jinam nesla,jsem presvedcena,ze vysledek bude super

Můžu všem jen doporučit, bleskový termín, perfektní výsledek-žádné komplikace, prsa po 3 dnech přestala bolet a přestože jsem velmi subtilní konstituce a prsa mám trojky, není na pohled, ani na dotek poznat, že jsou to implantáty, klinika čistá, pokoj jako na čtyřhvězdičkovém hotelu, cena vzhledem ke kvalitě lékaře i kliniky velmi rozumná, pohybuje se kolem 67000.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mám dotaz ohledně rozšířeného póru na tváři, který je hodně viditelný .Lze řešit jeho "stažení" některým z moderních laserů nebo excizí ,tak aby jizva byla ,nejlépe - neviditelná?
( Dermabraze ani chemický peeling nepomohly).
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, dle zevrubného popisu se jedná o rozšířenou mazovou žlázu, kterou je možno ošetřit frakčním CO2 laserem....doporučuji podzimní měsíce a objednat se možno ke mě přes recepci Perfect Dermatology ...více info na stránkách naší kliniky...S pozdravem
L.F

MUDr. Lukáš Frajer

Dobry den
Rada bych radu od plastickych chirurgu.
Jsem tyden po operaci septorinoplastiky , mam jeste sadru takze nos si nevidim , ale co me znepokojuje , je a co si jedine vidim u nosnich direk mam tu kozni prepazku sikmou do strany pred operaci jsem ji mela normalne rovnou. Narovna se to jeste, nebo je to chyba operatera a zustane ta prepazka mezi nosnima dirkama sikme??
Dekuji za odpoved

Dobry den,souhlasim s kolegy,je treba pockat a finalni vysledek hodnotit az s odstupem...s pozdravem Lukas Frajer

MUDr. Lukáš Frajer