Luboš Karásek, gynekolog Praha

• Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity Obrany

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Antikoncepce

Gynekologické konzultace

Gynekologické vyšetření

Preventivní prohlídky

Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské

Roční členství (prevence + běžná péče)

1 200 Kč

Ultrazvuk

Vedení těhotenství

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské preventivní prohlídky

Vše proběhlo naprosto v pořádku, pan doktor vše kompetentně vysvětlil. Má velice milý a otevřený přístup. Doporučuji ve všech směrech.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské antikoncepce

Šlo o mou první návštěvu, takže jsem byla celkem nervózní, ale pan doktor byl moc milý, pečlivý a velmi chápavý. Celkový dojem z ordinace a personálu taktéž na 1*.

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské gynekologické konzultace

Pan doktor byl moc milý a vstřícný. A opravdu chtěl pomoci. Moc mu děkuji. Výborná komunikace. Cítila jsem se v ordinaci naprosto uvolněně.

Perfektni, pan doktor je empaticky, vsechno vysvetli, uklidni. Ordinace je nove prestehovana, prostredi je krasne a prijemne. Doporucuju.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské gynekologické vyšetření

Pan doktor Karasek je velmi mily,sympaticky a citlivy lekar.Velmi doporucuji jeho profesionalni pristup.Byla to ma prvni navsteva u pana doktora a po dlouhe dobe jsem opet z navstevy gynekologa odchazela spokojena.Vzdy pro me bylo gynekologicke vysetreni stresujici, ale po zkusenosti s panem doktorem Karaskem mne opet vsechny obavy presly jeho pece je opravdu Top.Velmi vsem doporucuji jeho empaticky a laskavy pristup.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě. Má naprosto profesionální přístup po všech stránkách. Bez výhrad! :-)

Neznám lepšího, sympatičtějšího a pečlivějšího doktora! Vše vysvětlí, nikdy nic nezanedbá, stará se o to, jak se pacientka cítí, je velice empatický. Kéž by všichni doktoři byli takoví! Naprostá spokojenost, velice doporučuji!

K panu doktorovi jsem se dostala o půl hodiny později než jsem byla objednána (zařízení přijímá mnoho pacientek, které se hromadí v čekárně). Hledala jsem alternativu k mé momentálně nedostupné gynekoložce. MUDr. Karásek je podle mně nejkrásnější gynekolog v Praze (fotka zde asi dost stará). Jako lékař přátelský, věcný, svou práci neodbývá, diskusi i vyšetření vede ohleduplně a snaží poskytnout kompletní informace. Pokud Vám nevadí prostředí většího, komerčně zaměřeného zdravotnického zařízení, návštěvou u tohoto pana doktora neprohloupíte. Pokud by měl vlastní ordinaci jako jednotlivec, byl by top volba.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské vedení těhotenství

English speaking patient here.

I started my pregnancy check ups at Dr. Karasek's. Me and my husband were very pleased at the first visit. A young, very well prepared doctor whose English is perfect. Dr. Karasek took time to explain everything in details and he wants to make sure that you and him are on the same page, regarding your health issues. He shows great empathy towards his patients. It was a pleasure to meet him and I will definitely continue my visits at Dr. Karasek's. He is plain awesome and I highly recommend him.

Zatím jsem byla jen jednou, ale mile překvapená. Pan doktor Luboš Karásek je opravdu velice vstřícný a sympatický. Pečlivě se mi věnoval a nikam nespěchal. Zatím velká spokojenost za přístup i prostředí ordinace. Sestřičky byly také velmi milé a krevní testy hotové do druhého dne.

• Bolesti břicha
  • Bolestivé periody / dysmenorea