Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha 6 , Praha
Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 7 Více
608 87.....

Gynekologické konzultace

Gynekologické vyšetření

Preventivní prohlídky

Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské

Roční členství (prevence + běžná péče)

1 200 Kč

Ultrazvuk

Vedení těhotenství

Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské Kontrola po laparoskopickem zakroku

Velmi příjemný přístup, pan doktor komunikativní, vše podrobně vysvětluje. Vyšetření mi přišlo jemné a a zároveň důkladné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské roční členství (prevence + běžná péče)

Pana doktora jsem navstivila ptz jsem chtela zmenit gynekologa. Hned prvni navsteva me potesila tim, ze se konecne nekdo zajimal o me problemy a zacal je resit.A hlavne rika co vidi, co se deje a jak se bude pokracovat. S vysetrenim jsem byla spokojena. Uvidim jake budou dalsi navstevy, snad stejne v poradku. Jsem rada ze je pan doktor mlady, ptz mladi lekari maji jeste elan jit s dobou a dale se ve svem oboru vzdelavat. Verim ze budu v dobrych rukou.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské preventivní prohlídka

Sympatický, milý pan doktor. Těžko soudit po jedné návštěvě, ale zdál se mi příjemný a že ví, co dělá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské Hledání nového gynekologa

Hned při vstupu příjemná, útulna a klimatizovaná čekárna. Sestřička velice milá vše vysvětlila a odpověděla na otázky. Pan doktor velice milý, šikovný, profesionální. Mluvil srozumitelně vše pečlivě popsal vše vysvětlil, na vše odpověděl. Jeho přístup k pacientce zkrátka vzorový. Konečně jsem našla doktora, který mi po všech stránkách vyhovuje.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské preventivní prohlídky

Naprosto se ztotožňuji s kladnými ohlasy ostatních pacientek – od zařízení ordinace, přes vstřícný přístup sestřiček až po dodržení času objednání – vše bezvadné. Pan doktor je velmi profesionální a pečlivý, zároveň ale také vnímavý, přirozený a lidský. To vše přispělo k pohodě, jakou jsem při návštěvě gynekologie ještě nezažila.
Rozhodně doporučuji.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské antikoncepce

Bohužel, ale nemůžu napsat dobře česky, tak udělám to anglicky. I really liked the doctor - I didn't wait long, he was very polite, caring and friendly.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské preventivní prohlídky

U pána doktora jsem byla na preventivní prohlídce. Velmi příjemný a ochotný lékař s pečlivým přístupem, dobře vybavená ordinace, příjemné prostředí. Mohu jen doporučit.

Již velmi dlouhou dobu jsem nebyla u gynekologa, ale s přítelem se v brzké době chceme pokoušet o miminko, proto jsem se rozhodla že je na čase již k nějakému pravidelně docházet. Bohužel mám ale mnoho špatných dřívějších zkušeností a ke gynekologovi mám, velmi slabě řečeno, strach chodit. Po přečtení recenzí na pana doktora Karáska jsem se rozhodla že jej navštívím. NIČEHO NELITUJI. Pan doktor je velice lidský a milý. Byla jsem u něj zatím jen jednou, ale mohu říct že se určitě vrátím. Vřele doporučuji všem, kteří mají špatné zkušenosti z dřívějška a návštěvy gynekologie se bojí.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské

S návštěvou jsem velice spokojená. Čas ve který jsem byla objednaná byl dodržen, doktor i sestřička velmi milí a přátelští, ordinace dobře zařízená. Doktor komunikoval, pomohl mi vyřešit problém, vše podrobně vysvětlil. Nic nebolelo, žádný stres. :)

U pána doktora som absolvovala preventívnu prehliadku a s celým priebehom a prístupom lekára som spokojná. Pán doktor bol veľmi príjemný, ľudský a starostlivý, o každom úkone ma vopred informoval, na ultrazvuku mi vysvetlil čo pozoruje a po celé vyšetrenie si zachoval odbornosť a profesionalitu. Po tejto skúsenosti som veľmi rada, že ma prijal do svojej starostlivosti. Rozhodne odporúčam.

• bolesti břicha
  • bolestivé periody / dysmenorea