Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha 6, Praha
Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 7 Více
608 87.....

• Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity Obrany

Znalost jazyků

Angličtina

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské preventivní prohlídky

U pána doktora jsem byla na preventivní prohlídce. Velmi příjemný a ochotný lékař s pečlivým přístupem, dobře vybavená ordinace, příjemné prostředí. Mohu jen doporučit.

Již velmi dlouhou dobu jsem nebyla u gynekologa, ale s přítelem se v brzké době chceme pokoušet o miminko, proto jsem se rozhodla že je na čase již k nějakému pravidelně docházet. Bohužel mám ale mnoho špatných dřívějších zkušeností a ke gynekologovi mám, velmi slabě řečeno, strach chodit. Po přečtení recenzí na pana doktora Karáska jsem se rozhodla že jej navštívím. NIČEHO NELITUJI. Pan doktor je velice lidský a milý. Byla jsem u něj zatím jen jednou, ale mohu říct že se určitě vrátím. Vřele doporučuji všem, kteří mají špatné zkušenosti z dřívějška a návštěvy gynekologie se bojí.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské

S návštěvou jsem velice spokojená. Čas ve který jsem byla objednaná byl dodržen, doktor i sestřička velmi milí a přátelští, ordinace dobře zařízená. Doktor komunikoval, pomohl mi vyřešit problém, vše podrobně vysvětlil. Nic nebolelo, žádný stres. :)

U pána doktora som absolvovala preventívnu prehliadku a s celým priebehom a prístupom lekára som spokojná. Pán doktor bol veľmi príjemný, ľudský a starostlivý, o každom úkone ma vopred informoval, na ultrazvuku mi vysvetlil čo pozoruje a po celé vyšetrenie si zachoval odbornosť a profesionalitu. Po tejto skúsenosti som veľmi rada, že ma prijal do svojej starostlivosti. Rozhodne odporúčam.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské

Pan Karásek je hrozně příjemný a milý pan doktor, který mi vše vysvětlil a měla jsem z něj pocit, že narozdíl od mého bývalého gynekologa opravdu naslouchá a komunikuje. Hravě si také poradil s mou nervozitou a studem, prostě se vyptával tak dlouho, až jsem úplně zapomněla, kde jsem :) Vyšetření bylo velice pečlivé, na ultrazvuku mi vše ukazoval a popisoval, což můj bývalý gynekolog také nedělal. Prostředí velice moderní a příjemné. Za mě top zkušenost a trošku mě mrzí, že jsem od svého bývalého gynekologa neodešla mnohem dříve.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské gynekologická konzultace

Skvělý doktor. Příjemný, pečlivý, všechno objasní ne jak ostatní doktory jen aby se zbavily člověka. Rozhodně doporučuji ????

U pána doktora som bola na preventívnu prehliadku. Pán doktor je veľmi milý a všetko prebehlo v poriadku. Určite odporúčam.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské Gynekologické potíže

Velmi mily sympaticky doktor.. Citila jsem se dobre.. Vysetreni probehlo dobre.. Jsem spokojena. Mohu doporučit.

Pán doktor je veľmi milý a ústretový, vytvorí príjemnú atmosféru aj pre pacientky, ktoré majú z vyšetrenia obavy. Vyšetrenie bolo dôkladné a bezbolestné, pána doktora môžem len odporučiť.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské gynekologické vyšetření

Před vyšetřením jsem se tak vynervoznila, že se to pak asi přenešlo i na pana doktora, který urcitě nebyl k mé nervozitě přípraven. Ale držel se a choval se profesionálně.

Jinak vyšetření proběhlo v pořádku, bez problémů a bolesti. K tomu nemám co vytknout. Pro mě vyšetření bylo hrozné u mé předchozí doktorky, strašně bolestivé a nepřijemné. Tady to bylo hodně hodně ok. Jsem spokojena.

Jeho věk je výhoda a nevýhoda. Je mladý, ochotný příjemný ale zas chapu, že zatim tolik obrovských zkušenosti nemá, proto nebudu psát nic špatného o nějakých momentech, které bych určitě netolerovala u staršího zkušeného doktora.
Myslím si, že se pan doktor bude rozvíjet rychle a úspěšně v té oblasti, ve které teď pracuje. Proto jsem u něj zůstala.

K ordinaci, nikoliv k panu doktorovi.:
Čekárna je docela malá, ale když jsem tam byla já, tak bylo skoro prazdno. Je možnost si dát vodu nebo kavu. Trochu mi příjde divne platit 1000kč za rok členství, když to nepokryje ani zrcadla za které chtějí dalších 60kc. Fakt už by to mohli zahrnout do toho členství...Podle smlouvy o členství nedostanete nějaký super extra servis (ano kafe a vodu v čekárně, ano komunikace mailech a možnost si nechat poslat erecept na mail + další bonusy ale spiš aktuální pro těhotné). Ostatní služby si myslím že nejsou nějak nad rámec ale jsou vždy v ceně i toho veřejného pojíštění. Jako pokud budu chodit jen na prevenci a nějaké základní vyšetření, tak je těch 1000kc ročně zbytečny platit podle mě...Bylo mi řečeno že poplatek je proto, že mě tam zaregistruji a mám jistotu v tom, že svého gynekologa mít budu...že prý je málo doktorů apod... Prostě to nechápu. Koukala jsem že poplatky za členství mají hodně ordinaci v Praze ale jinde aspoň tá zrcadla jsou v ceně....

Roční členství (prevence + běžná péče)

1 200 Kč

1 200 Kč