Luboš Karásek, gynekolog Praha

• Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity Obrany

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

4 500 Kč

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala! Pan doktor si vybral opravdu správný obor, protože jeho empatii ocení opravdu každá pacientka. Kromě empatie si vážím jeho profesionálního přístupu, komunikace, snahy pomoci (opravdu udělá vše pro to, aby se problém vyřešil),... Při vyšetření ze mě "vycítil" nervozitu, kterou se snažil co nejvíce odbourat, neustále se ptal, zda je vše v pořádku, zda mi není něco nepříjemné či se zeptal i na něco ze života - prostě profík. Doufám, že pan doktor se nechystá v nejbližší době utéct do zahraničí, protože jsem konečně narazila po nešťastných předešlých návštěvách u jiných lékařů na SKVĚLÉHO doktora, za kterého by se mi těžko hledala náhrada. Na závěr bych ještě chtěla dodat - Kéž by byli takoví všichni lékaři! :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Dobrý Den chtěla bych Doporučit Pana Doktora byla jsem na první prohlídce a za mě úplně v pohodě parádní ordinace ,všichni milý ohleduplný já jsem na prosto spokojená mohu jedině doporučit

Very good doctor. Every time he is willing to explain the situation and help me. I am very satisfied. Also he is very good English speaker.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin

Pak doktor je naprosto skvělý a profesionální. Jako bonus taky velmi příjemný a sympatický. Vše ochotně vysvětlí, celou dobu si s vámi povídá, což zcela uvolní atmosféru a uklidní. Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se setkala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin

Šla jsem na návštěvou s obavou i přes úžasné hodnocení co, zde pan doktor má.... a jsem opravdu nadšená... neuveřitelně milý vstřícný pan doktor... konečně jsem si nepřipadala, že někde obtěžuji.... jsem moc ráda, že jsem vybrala, zde pana doktora a vím, že obavy jsou zbytečné... vřele pana doktora doporučuji.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin

Odborný a profesionální přístup, maximální péče, přehled v daném oboru, flexibilita a příjemná komunikace. Konečně jsem našla lékaře, kterému mohu důvěřovat, vyslechne a udělá vše proto, aby problém vyřešil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin

Vstřícnost, ochota pomoci, milý a proaktivní přístup, bez čekání. S návštěvou jsem byla velmi spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin

Nejlepsi lekar. Perfektni komunikace, bezbolestne vysetreni a vse dobre vysvetleno. Zadny stres a jsem maximalne spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin

It was my first appointment with MUDr. Karásek. He speaks very good English, was helpful, and took the time to answer to all my questions. Thank you!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin

U pana doktora byla jsem poprvé dneska a Byla jsem překvapena takovým bezvadným jednání. Spokojenost zatím 100%.

• Bolesti břicha
  • Bolestivé periody / dysmenorea