Žukovského 887/2, Centrum Delta A, Praha 6, Praha

Gynekologické konzultace

Gynekologické vyšetření

Preventivní prohlídky

Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské

Roční členství (prevence + běžná péče)

1 200 Kč

Ultrazvuk

Vedení těhotenství

Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské gynekologické vyšetření

K panu doktorovi jsem se dostala o půl hodiny později než jsem byla objednána (zařízení přijímá mnoho pacientek, které se hromadí v čekárně). Hledala jsem alternativu k mé momentálně nedostupné gynekoložce. MUDr. Karásek je podle mně nejkrásnější gynekolog v Praze (fotka zde asi dost stará). Jako lékař přátelský, věcný, svou práci neodbývá, diskusi i vyšetření vede ohleduplně a snaží poskytnout kompletní informace. Pokud Vám nevadí prostředí většího, komerčně zaměřeného zdravotnického zařízení, návštěvou u tohoto pana doktora neprohloupíte. Pokud by měl vlastní ordinaci jako jednotlivec, byl by top volba.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské vedení těhotenství

English speaking patient here.

I started my pregnancy check ups at Dr. Karasek's. Me and my husband were very pleased at the first visit. A young, very well prepared doctor whose English is perfect. Dr. Karasek took time to explain everything in details and he wants to make sure that you and him are on the same page, regarding your health issues. He shows great empathy towards his patients. It was a pleasure to meet him and I will definitely continue my visits at Dr. Karasek's. He is plain awesome and I highly recommend him.

Zatím jsem byla jen jednou, ale mile překvapená. Pan doktor Luboš Karásek je opravdu velice vstřícný a sympatický. Pečlivě se mi věnoval a nikam nespěchal. Zatím velká spokojenost za přístup i prostředí ordinace. Sestřičky byly také velmi milé a krevní testy hotové do druhého dne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské roční členství (prevence + běžná péče)

Krásne a príjemné prostredie veľmi milý personál , vystupovanie lekára profesionálne, určite doporučujem

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské preventivní prohlídky

Pan doktor je veľmi príjemný. Bola som u neho na návšteve prvý krát a budem chodiť pravidelne. Necítila som sa nepríjemne ako to bolo u predchádzajúceho doktora. Všetko dopodrobna vysvetlil a ja som sa necítila nepríjemne. S takýmto milým a usmiatým prístupom má dobre našlapnuté do budúcna. Asi prvý krát to napíšem/poviem, ale teším sa na ďalšiu návštevu!

Bola som veľmi spokojná , všetko bolo podľa mojich predstáv doporučujem všetkým, rada sa na lekára obrátim aj nabudúce

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské Kontrola po laparoskopickem zakroku

Velmi příjemný přístup, pan doktor komunikativní, vše podrobně vysvětluje. Vyšetření mi přišlo jemné a a zároveň důkladné.

Pana doktora jsem navstivila ptz jsem chtela zmenit gynekologa. Hned prvni navsteva me potesila tim, ze se konecne nekdo zajimal o me problemy a zacal je resit.A hlavne rika co vidi, co se deje a jak se bude pokracovat. S vysetrenim jsem byla spokojena. Uvidim jake budou dalsi navstevy, snad stejne v poradku. Jsem rada ze je pan doktor mlady, ptz mladi lekari maji jeste elan jit s dobou a dale se ve svem oboru vzdelavat. Verim ze budu v dobrych rukou.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské preventivní prohlídka

Sympatický, milý pan doktor. Těžko soudit po jedné návštěvě, ale zdál se mi příjemný a že ví, co dělá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské Hledání nového gynekologa

Hned při vstupu příjemná, útulna a klimatizovaná čekárna. Sestřička velice milá vše vysvětlila a odpověděla na otázky. Pan doktor velice milý, šikovný, profesionální. Mluvil srozumitelně vše pečlivě popsal vše vysvětlil, na vše odpověděl. Jeho přístup k pacientce zkrátka vzorový. Konečně jsem našla doktora, který mi po všech stránkách vyhovuje.

• Bolesti břicha
  • Bolestivé periody / dysmenorea