Luboš Karásek, gynekolog Praha

MUDr. Luboš Karásek

Gynekolog přijímá nové pacienty

27 objednaných návštěv během 30 dní

Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha 6, Praha
Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 7 Více
608 87.....

• Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity Obrany

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské preventivní prohlídky

Naprosto se ztotožňuji s kladnými ohlasy ostatních pacientek – od zařízení ordinace, přes vstřícný přístup sestřiček až po dodržení času objednání – vše bezvadné. Pan doktor je velmi profesionální a pečlivý, zároveň ale také vnímavý, přirozený a lidský. To vše přispělo k pohodě, jakou jsem při návštěvě gynekologie ještě nezažila.
Rozhodně doporučuji.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské antikoncepce

Bohužel, ale nemůžu napsat dobře česky, tak udělám to anglicky. I really liked the doctor - I didn't wait long, he was very polite, caring and friendly.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské preventivní prohlídky

U pána doktora jsem byla na preventivní prohlídce. Velmi příjemný a ochotný lékař s pečlivým přístupem, dobře vybavená ordinace, příjemné prostředí. Mohu jen doporučit.

Již velmi dlouhou dobu jsem nebyla u gynekologa, ale s přítelem se v brzké době chceme pokoušet o miminko, proto jsem se rozhodla že je na čase již k nějakému pravidelně docházet. Bohužel mám ale mnoho špatných dřívějších zkušeností a ke gynekologovi mám, velmi slabě řečeno, strach chodit. Po přečtení recenzí na pana doktora Karáska jsem se rozhodla že jej navštívím. NIČEHO NELITUJI. Pan doktor je velice lidský a milý. Byla jsem u něj zatím jen jednou, ale mohu říct že se určitě vrátím. Vřele doporučuji všem, kteří mají špatné zkušenosti z dřívějška a návštěvy gynekologie se bojí.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské

S návštěvou jsem velice spokojená. Čas ve který jsem byla objednaná byl dodržen, doktor i sestřička velmi milí a přátelští, ordinace dobře zařízená. Doktor komunikoval, pomohl mi vyřešit problém, vše podrobně vysvětlil. Nic nebolelo, žádný stres. :)

U pána doktora som absolvovala preventívnu prehliadku a s celým priebehom a prístupom lekára som spokojná. Pán doktor bol veľmi príjemný, ľudský a starostlivý, o každom úkone ma vopred informoval, na ultrazvuku mi vysvetlil čo pozoruje a po celé vyšetrenie si zachoval odbornosť a profesionalitu. Po tejto skúsenosti som veľmi rada, že ma prijal do svojej starostlivosti. Rozhodne odporúčam.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské

Pan Karásek je hrozně příjemný a milý pan doktor, který mi vše vysvětlil a měla jsem z něj pocit, že narozdíl od mého bývalého gynekologa opravdu naslouchá a komunikuje. Hravě si také poradil s mou nervozitou a studem, prostě se vyptával tak dlouho, až jsem úplně zapomněla, kde jsem :) Vyšetření bylo velice pečlivé, na ultrazvuku mi vše ukazoval a popisoval, což můj bývalý gynekolog také nedělal. Prostředí velice moderní a příjemné. Za mě top zkušenost a trošku mě mrzí, že jsem od svého bývalého gynekologa neodešla mnohem dříve.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské gynekologická konzultace

Skvělý doktor. Příjemný, pečlivý, všechno objasní ne jak ostatní doktory jen aby se zbavily člověka. Rozhodně doporučuji ????

U pána doktora som bola na preventívnu prehliadku. Pán doktor je veľmi milý a všetko prebehlo v poriadku. Určite odporúčam.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské Gynekologické potíže

Velmi mily sympaticky doktor.. Citila jsem se dobre.. Vysetreni probehlo dobre.. Jsem spokojena. Mohu doporučit.

Roční členství (prevence + běžná péče)

1 200 Kč

1 200 Kč