Luboš Karásek, gynekolog Praha

• Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity Obrany

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

4 500 Kč

Medicinské a estetické centrum Markin

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické konzultace

My first visit to Dr. Karásek. It was a pleasure to meet him and I will definitely continue my visit. If you're not Czech speaker and seeking very good english speaker doctor i recommend Dr. Karásek is the one.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Pan doktor s velkým P. Ještě se nestalo, abych z návštěvy u pana doktora Karáska neodešla spokojena. Člověk na pravém místě.

X
Umístění: jiné místo Jiný

Dle mé zkušenosti je pan doktor Luboš Karásek nejen dobrý lékař, ale i člověk. Z návštěvy jsem měla panickou hrůzu a několik let ji odkládala. Velmi mi pomohla jeho empatie, pochopení a psychická podpora, díky které jsem k němu nabyla důvěry a vyšetření se odvážila vůbec podstoupit. Po celou dobu jsem se cítila maximálně respektována, do ničeho a nic mi nenutil a neustále se ujišťoval, zda necítím bolest. I přes to, že to se mnou nemohlo být lehké, výborně zvládl moji paniku a významně mi pomohl snížit můj strach z příští návštěvy. Jsem mu opravdu moc vděčná.

Pan doktor byl milý a pozitivní. Přišla jsem za ním s jistým problémem, na který nakonec pan doktor zapomněl. Předepsal mi léky, které nemají nic společného s problémem, se kterým jsem za ním přišla. Jsem samoplátce, ale pan lékař se ani nepodíval do mých dokladů a ujišťoval, že určité vyšetření bude zdarma, ale měla jsem zaplatit. Když bylo celé vyšetření hotové, rozloučil se se mnou, aniž by řekl cokoli o mém problému. Musela jsem se zeptat znovu. Na což mi dal pár "tipů" a řekl, že až se můj stav zhorší, budu muset jít k jinému lékaři.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala! Pan doktor si vybral opravdu správný obor, protože jeho empatii ocení opravdu každá pacientka. Kromě empatie si vážím jeho profesionálního přístupu, komunikace, snahy pomoci (opravdu udělá vše pro to, aby se problém vyřešil),... Při vyšetření ze mě "vycítil" nervozitu, kterou se snažil co nejvíce odbourat, neustále se ptal, zda je vše v pořádku, zda mi není něco nepříjemné či se zeptal i na něco ze života - prostě profík. Doufám, že pan doktor se nechystá v nejbližší době utéct do zahraničí, protože jsem konečně narazila po nešťastných předešlých návštěvách u jiných lékařů na SKVĚLÉHO doktora, za kterého by se mi těžko hledala náhrada. Na závěr bych ještě chtěla dodat - Kéž by byli takoví všichni lékaři! :-)

Dobrý Den chtěla bych Doporučit Pana Doktora byla jsem na první prohlídce a za mě úplně v pohodě parádní ordinace ,všichni milý ohleduplný já jsem na prosto spokojená mohu jedině doporučit

Very good doctor. Every time he is willing to explain the situation and help me. I am very satisfied. Also he is very good English speaker.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin

Pak doktor je naprosto skvělý a profesionální. Jako bonus taky velmi příjemný a sympatický. Vše ochotně vysvětlí, celou dobu si s vámi povídá, což zcela uvolní atmosféru a uklidní. Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se setkala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin

Šla jsem na návštěvou s obavou i přes úžasné hodnocení co, zde pan doktor má.... a jsem opravdu nadšená... neuveřitelně milý vstřícný pan doktor... konečně jsem si nepřipadala, že někde obtěžuji.... jsem moc ráda, že jsem vybrala, zde pana doktora a vím, že obavy jsou zbytečné... vřele pana doktora doporučuji.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin

Odborný a profesionální přístup, maximální péče, přehled v daném oboru, flexibilita a příjemná komunikace. Konečně jsem našla lékaře, kterému mohu důvěřovat, vyslechne a udělá vše proto, aby problém vyřešil.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

jsem v 8 týdnu a děláme rekonstrukci. Chci se zeptat, zda nemůže malému uškodit,když vdechuji výpary z omítky nebo lepidla, spíše z omítky? Nejsem přímo v té místnosti, kde se pracuje, ale v místnosti vedle, kde nejsou dveře, zhruba hodinu ráno a hodinu večer, i tak jsou ty výpary, i kdyz ne tak silně cítit. Děkuji Vám.

Dobrý den. Pokud jde o běžnou omítku, nemusíte se bát. Těhotenství to neublíží. Přesto i s ohledem na Vaše zdraví a celkový stav organismu doporučuji minimálně běžně dostupný respirátor a omezení pobytu v prašném prostředí na minimum. Co se výparů z lepidla týká, tam bych byl opatrný a vyhnul se jim. Měla byste se také vyhnout přílišné zátěži. S pozdravem MUDr. Luboš Karásek.

MUDr. Luboš Karásek

Dobrý den,mám dotaz týkající se menses. Je mi 50 let. Mám myom asi 2, 5 cm, menstruaci mám poslední půl rok tak, že první tyden krvácím hodně, druhý špiním, třetí nic a zase nanovo. Tento měsíc už menstruuji 14 dní v kuse a poslední dny mám často hlenovitou krev. Sestupuje mi děloha, občasné bolesti břicha postupující do zad, občas se tvoří opary. Cítím se vyčerpaná, nevím co s tím. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den. Z popsaných obtíží nelze přesně usuzovat, co je přesnou příčinou obtíží. Udávané krvácení může mít spojitost s věkem, myomem či může být způsobeno zcela jiným problémem. Stejně tak nelze posoudit závažnost a případnou roli sestupu. Doporučil bych kontrolu u registrujícího gynekologa a cílené řešení obtíží. S pozdravem MUDr. Luboš Karásek.

• Bolesti břicha
  • Bolestivé periody / dysmenorea