Šrobárova 50, Praha
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého (mapa)

Umístění: Poliklinika Palackého pálení bradavic

Dříve byla paní doktorka profesionální. Poslední rok jsem za ní byl několikrát kvůli výsevu bradavic a vždy odvětila, že to nic není a že to může vypálit až třeba na podzim, ale nejedná se o nic závažného. Na podzim jsem se tedy dostavil. Když jsem paní doktorce výsev ukázal tak, ho ani neviděla, načež si vzala lupu a úplně se zděsila a ptala se mě proč jsem s tím nepřišel dřív. Při samotném vypalování mi plošně vzala celou roku, z čehož jsem měl obrovské puchýře, které mokvaly cca 3 týdny a hojily se cca 6 týdnů. Nikdy víc.

O

Paní doktorka je svéráz,pravděpodobně vás bude oslovovat zdrobnělinou vašeho jména,ale jinak je výborný diagnostik.Mohu jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Palackého pálení bradavic

O