Šrobárova 50, Praha
Psychiatrické oddělení, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (mapa)

Pražská 38, Dobříš
Poliklinika Dobříš (mapa)

Paní Mudr.Nesvadbovou , jsem si vyhledala již před 6 lety.Nedůvěřuji mnoho lidem a myslím , že ohledně psychiatra ,jsem jí mohla vše říci.Hodně mi pomohla ohledně mé dg. Naslouchá mým problémům a snaží se mě léčit. Má dlouholetou praxi což je výhodou. Akorat ,je škoda ,že pracuje jen extérně. Peterová

Lepšího psychíatra neznám. Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Mnohokrát mi léčba pomohla.

Paní doktorka je v důchodovém věku, ordinuje velmi sporadicky, a její práce ji už zřejmě příliš nezajímá, o znalosti nových terapeutických metod ani nemluvě. Nedoporučuji.

O

Dva výše uvedené autory mohu nazvat pouze....., nebo zamindrákované jedince. Paní doktorku znám nejméně 15 let. Vždy ochotná, empatická, ochotná pomoci řešit i problémy nejen z jejího oboru, ale je schopná pomoci kdykoliv a s čímkoliv, jestliže to považuje za nutné. Není lékař jen ten, kdo nasype do pacienta tolik léků, kolik jen člověk pobere. Myslím, že nepotřebuje ke své osobě žádné obhajoby ani hodnocení.Vadí zřejmě autorům , že je vzdělaná,
krásná a prostě mimořádná žena. A arogance nikdy, ta k ní nepatří. Děkuji ji naopak za vše.

Nemá zájem o pacienta, arogantní vystupování,odborně velmi slabá, v žádném případě nedoporučuji