Dobronická 2/625, Praha
Gynekologie a porodnictví (mapa)

Umístění: Gynekologie a porodnictví Menopauza

Pan doktor je prostě ten pravy na svém místě chodím k nemu od roku 1996 odnosila jsem u něj 4 děti a super péče i z mým vys.tlakem si poradil za jemné jedine je špička vlidnej zodpovi vše a sestricka úžasná mohu jen doporucit

Umístění: Gynekologie a porodnictví

Včera jsem navštívila ordinaci pana doktora po prvé. A můžu říct, že jsem byla maximálně spokojena. Sestřička příjemná, pán doktor taky. Všechno vysvětlil, nasadil léčbu a si zavtipkoval.Věřím, že to tak bude i nadále.

Umístění: jiné místo gynekologická ambulance

Všem doporučuji ,lékař i sestřička jsou úžasní.Pan doktor je pro mně veliký profesionál ve svém oboru.Je klidný ,pečlivý a vše Vám
vysvětlí.Jezdím za ním už roky, až od Staré Boleslavy.Licinberková Soňa

Od pana doktora jsem odešla poté, kdy mi po dvou neprosperujících těhotenstvích téměř ve 40-ti letech udělal přednášku, že ještě na dítě nejsem tak stará a přece nechci mít jedináčka. Navíc při preventivních prohlídkách nedělá sono, byla jsem překvapena, když nový pan doktor mi ho udělal a zjistil myomy na děloze. Často bývá náladový, sestřička je velmi milá.

Jsem velmi spokojená,oproti jiným gynekologům je to chytrý,klidný a taktní člověk.Sestřička supr.Eva Malá

40 let jsem trpěla psychickou inkontinencí. Nemohla jsem na dovolenou, jezdit MHD, chodit na procházky, nákupy byly trauma. Byla jsem na urologii několikrát, bez výsledku. Při první návštěvě mi pan doktor řekl, že si myslí, že bych měla užívat jiné prášky. Udělal rozbor moči a potom mi prášky změnil a po krátké době změnil můj život. Připadám si jako člověk, mohu žít a chodit dle svých představ. Jsem mu nesmírně zavázána. Zuzana Bombelajová

nutí antikoncepci i když už jí brát nechcete. Taky jí v ordinaci sám prodává..asi z toho má dobrej kšeft. A ženám, které chtěji otěhotnět už vůbec nedoporučuji!! Napere do Vás hormony jen co se dozví, že chcete otěhotnět, aniž by zjišťoval příčinu či zda vůbec nákej problém je. Po roce řekne, že tomu nerozumí, že vždycky předepíše hormony a buď to vyjde nebo ne.

Dobrý den.Přečetla jsem si plno vašich reakcí a musím říct,že pan doktor možná neni vždy příjemný,ale podstatné je co umí.Já jsem zkusila už několik gynekologů a podle všech jsem byla v pořádku,přesto potíže přetrvávaly.Pan doktor Vojáček mi jako jediný udělal všechny možné testy (okamžitý stěr na sklíčko pod mikroskop,další stěr i krevní testy ,moč.A přišel na to ,že mám chlamýdie.Moje obtíže po dobrání antibiotik konečně zmizeli.Asi 6 gynekologů na to nepřišlo.Já jsem nad míru spokojená.Pan doktor nic neodflákne a snaží se vše zjistit.Takže se opravdu divím ,že máte negativní reakce.Ale já dávám 100% .Má kamarádka mi pana doktora doporučila,porodila 2 zdravé syny a nikdy s panem doktorem neměla žádný problém.

Pan doktor bývá protivný a náladový.

Dnes jsem u pana doktora byla poprvé a hned na vstupním těhotenském vyšetření a nemůžu si ho vynachválit. Při prevenci se mnou mluvil (to nebývá vždy samozřejmostí) a při ultrazvuku mi vše vysvětlil. Jeho přístup byl velice milý a už teď se těším na další návštěvu, na kterou brzy jdu.