Gynekologie a porodnictví
K Libuši 57, Praha-Libuš, Praha

Pro mne bylo vyšetření u pana doktora Vojáčka velmi nepříjemné. Ačkoliv se snažil konverzovat neformálně, opakovaně velmi překračoval hranice profesionálního přístupu lékaře. Pan doktor automaticky předpokládá, že když žena nemá děti, je to proto, že nemůže sehnat vhodného dárce spermatu. Sdělení "otěhotňovačů je přece všude dost" by od gynekologa nikdy nemělo zaznít, je nevhodné a nedůstojné. Také by lékař, který se svojí specializací podílí na podpoře zdravé a fungující rodiny, neměl pacientce tvrdit, že stačí si jen najít kohokoliv vhodného jako dárce spermatu. Je dávno prokázáno, že pro dítě je mnohem lepším startem do života, když se narodí do kompletní rodiny, kde je oběma rodiči chtěné a kde se oba podílí na výchově. Zrovna gynekolog by toto měl vědět a ctít. Samotné vyšetření probíhalo celkem normálně, ale kvůli nevhodnému a neprofesionálnímu chování pana doktora už k němu nepůjdu.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

K panu doktorovi chodím už přes 15let. Jelikož jsem nikdy neměla žádné větší zdravotní problémy az na nějaký ten výtok.. nemohu tolik hodnotit. Řekla bych ze jsem byla s panem doktorem i celkem spokojena. Ano s tím, ze je naladový a není empatický s tím souhlasím. Ale Bohužel poslední dobou mám pocit, ze je nejvyšší čas, aby by pan doktor odešel do důchodu a dal přednost mladému člověku, který tuto práci odvede více svědomitě. Pan dr. Vojáček totiž nerozumí novějším zdravotnickým zařízením jako je ultrazvuk ani počítač. Navíc Když něčemu nerozumím a pana doktora se zeptam, vždy mi odpoví tak stroze a neurčitě ze nevím, co si z návštěvy vlastně odnáším..

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Výborný pan doktor, skvělá sestřička, příjemné prostředí. Není problém objednat se kvůli akutním problémům. Určitě doporučuji!

Umístění: Gynekologie a porodnictví Menopauza

Pan doktor je prostě ten pravy na svém místě chodím k nemu od roku 1996 odnosila jsem u něj 4 děti a super péče i z mým vys.tlakem si poradil za jemné jedine je špička vlidnej zodpovi vše a sestricka úžasná mohu jen doporucit

Umístění: Gynekologie a porodnictví

Včera jsem navštívila ordinaci pana doktora po prvé. A můžu říct, že jsem byla maximálně spokojena. Sestřička příjemná, pán doktor taky. Všechno vysvětlil, nasadil léčbu a si zavtipkoval.Věřím, že to tak bude i nadále.

Umístění: jiné místo gynekologická ambulance

Všem doporučuji ,lékař i sestřička jsou úžasní.Pan doktor je pro mně veliký profesionál ve svém oboru.Je klidný ,pečlivý a vše Vám
vysvětlí.Jezdím za ním už roky, až od Staré Boleslavy.Licinberková Soňa

Od pana doktora jsem odešla poté, kdy mi po dvou neprosperujících těhotenstvích téměř ve 40-ti letech udělal přednášku, že ještě na dítě nejsem tak stará a přece nechci mít jedináčka. Navíc při preventivních prohlídkách nedělá sono, byla jsem překvapena, když nový pan doktor mi ho udělal a zjistil myomy na děloze. Často bývá náladový, sestřička je velmi milá.

Jsem velmi spokojená,oproti jiným gynekologům je to chytrý,klidný a taktní člověk.Sestřička supr.Eva Malá

40 let jsem trpěla psychickou inkontinencí. Nemohla jsem na dovolenou, jezdit MHD, chodit na procházky, nákupy byly trauma. Byla jsem na urologii několikrát, bez výsledku. Při první návštěvě mi pan doktor řekl, že si myslí, že bych měla užívat jiné prášky. Udělal rozbor moči a potom mi prášky změnil a po krátké době změnil můj život. Připadám si jako člověk, mohu žít a chodit dle svých představ. Jsem mu nesmírně zavázána. Zuzana Bombelajová

nutí antikoncepci i když už jí brát nechcete. Taky jí v ordinaci sám prodává..asi z toho má dobrej kšeft. A ženám, které chtěji otěhotnět už vůbec nedoporučuji!! Napere do Vás hormony jen co se dozví, že chcete otěhotnět, aniž by zjišťoval příčinu či zda vůbec nákej problém je. Po roce řekne, že tomu nerozumí, že vždycky předepíše hormony a buď to vyjde nebo ne.