Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Jabloňová 8, Praha
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Bohužel nemám dobrou zkušenost. Pan doktor se choval řekněme dost neprofesionálně (nechtěné dotyky a poznámky). Znovu bych nešla.

B
Ověřeny pacient
Umístění: GynCentrum Praha

K panu doktoru Novákovi jsem se dostala na doporučení mamky, která ho navštěvuje už roky. Už při první kontrole si mě získal svým přátelským přístupem, humorem a také je to moc hezký chlap. Dokázal vyvrátit mé obavy i mě psychicky podpořit a za mě je to nejlepší doktor, se kterým jsem se kdy setkala... :-)

E
Ověřeny pacient

Krásný, milý doktor, příjemná ordinace s kouzelnými obrázky na stěně, připadáte si,že jste na vernisáži s umělcem.Byl to prostě zážitek na celý den!!! Budu se těšit na další setkání s tímto nevšedním, inteligentním člověkem. :-)

M
Ověřeny pacient

Dnes jsem se chtela objednat do gyncentra na kontrolu, muj lekar odesel do duchodu, tak jsem se pokusila vetrit do pece panu Novakovi a neuspela jsem. Byl mym lekarem v tehotenstvi a zboznuju ho :-}. Rikali,ze neni a konci a tak zmatene..., tak se obavam, ze zktatka vsechny k nemu chodit nemuzem ...}}}

L
Ověřeny pacient

Pan doktor je super,chodím k němu 20 let a neměnila bych,je milý,příjemný,vtipný anavíc krásný chlap. Víc takových. Lenka

M
Ověřeny pacient

Pana doktora prostě zbožňuju - nejen pro jeho odbornost (za 18 let co ho znám nikdy nic nezanedbal, vše vysvětlí, poradí), ale hlavně pro jeho svéráznou povahu, inteligentní humor a velmi přátelský přístup. Na návštěvu se vždy moc těším - škoda jen, že je tak vytížený a pracuje tak efektivně a člověk za pár minut musí zas pryč a moc si jeho společnost neužije :) Nešel by naklonovat? :)

P
Ověřeny pacient

Pan doktor nyní nepřijímá nové pacientky (informace z recepce GynCentrum).

5
Ověřeny pacient

Pan doktor Novák je profesionální odborník,který léčí pacientky díky svým odborným znalostem,lidským,přátelským přístupem,úsměvem,vtipem,nadhledem a upřímností.Jeho lékařské postupy se zaměřují na jednotlivou pacientku jako takovou,svým jednáním a přístupem dává najevo,jak moc mu na pacientce záleží.Je velmi dobrý diagnosti,který si všímá všech maličkostí a léčí již svým milým přístupem.Vážím si ho nejen jako odborníka ale i jako příjemného,sympatického a vtipného člověka.Děkuji pane doktore za nadstandartní přístup!!! s uznáním A.

M
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla na preventivní prohlídce a chtěla bych také přidat svůj názor. Musím říci, že jsem před panem doktorem Novákem vystřídala 4 jiné gynekology, ale už bych neměnila. Četla jsem tady pár názorů a musím jen souhlasit, je to hodný, pečlivý, ochotný, citlivý, prostě úžasný profík...a hlavně dbá na prevenci, vše vysvětlí a navíc se od něj odchází vždy s úsměvem, protože má i smysl pro humor. Jsem jedna z těch lidí co nemá moc velkou důvěru k doktorům, ale Mudr. Novák je člověk na svém místě, škoda že není víc takových.

M
Ověřeny pacient

Jsem v jeho peci jiz 10 let, diky nemu mame 2 krasne deti.Na kazdou navstevu se nesmirne tesim.Je to krasny a kouzelny clovek :) jen jednu chybu ma..........a to, ze neni i zubarem :(

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti