Adresa

V úvalu 84, Praha
Gynekologicko-porodnická klinika UK 2.LF, Fakultní nemocnice v Motole

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
29 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo první kontrola v těhotenství

Byla jsem na první kontrole v těhotenství (6tt), dorazila jsem s úsměvem na rtu a plná očekávání až svého drobečka poprvé uvidím.Pan doktor mi udělal cytologii v těhotenství po které jsem začala dosti krvácet a špiním do teď (5 dní). Choval se velice nelidsky, k utz mi neřekl nic krom toho, že je to na začátku a že je běžné když bych nyní o miminko přišla.Na otázku zda-li si mohu vzít fotečku pro partnera mi řekl, že netisknou ať si vyfotím monitor. Když jsem odcházela, opět mi zopakoval, že není nic divného když bych se rozkrvácela a miminko odešlo, když je to takto v začátcích. Z poradny místo nadšení jsem odešla v slzách, do té doby bez zašpinění a bez problému, nyní od krve a psychicky podlomená. Druhý den jsem jela kvůli krvácení na pohotovost, kde se mě ujala úžasná lékařka, vše mi popsala co se na ultrazvuku nachází, byla pozitivní, ihned mi napsala léky na zastavení špinění a hormony na podporu těhotenství. Moje miminko ten den mělo vidět i srdíčko tak mi ho krásně také ukázala. Také mám příští týden jít na kontrolu a chce si pohlídat menší hematom(o kterém se mi lékař ani nezmínil a pozval si mě až za 3 týdny aby těhotenství vůbec potvrdil). Myslela jsem, že žijeme v době každý lékař ví jak důležitá je psychika, ale takové jednání jsem ještě nezažila. Pokud pan doktor ten den neměl svůj den, tak si rozhodně myslím, že by tuto práci neměl vykonávat. Na další návštěvu již rozhodně nedorazím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Pana doktora Teslíka jen chválím, rodil mi moji první dcerku a jsem nadšená z jeho přístupu, profesionální práce a jako člověka. Milý, nenucený a vždy dobře naladěný s vtipem v oku. Jakýkoliv problém vždy jasně vysvětlil..a moc si ho vážím, dlouho jsem neměla to štěstí narazit na člověka , které své povolání bere s respektem k pacientkám. Jen doporučuji...moc si toho vážím.


E
Ověřeny pacient

Chtěla bych říct, že pokud si pozorně přečtete "jistá" negativní hodnocení, zjistíte, že se jedná o naprosté výmysly. Pokud by se mi přeci stalo něco podobného, začnu okamžitě NĚCO dělat, abych podobné chování stopla!!! O dalších právních krocích nemluvě. Jak hluboko může člověk-ženská klesnout...Pana doktora si hluboce vážím pro jeho profesionální přístup a ještě něco navíc, co dnešní lékaři postrádají. LIDSTVÍ...Zažila jsem s ním svá dvě těhotenství, porod svých dvou dětí a přeji mu jen to nejlepší!!!

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.


E
Ověřeny pacient

Užasný profesionál,citlivý,milý jako člověk,ochotně vše vysvětlí,žije svým posláním.Ověřeny pacient

Byla jsem s ním naprosto spokojená a líbilo se mi, že mi vyhověl i v termínu operace. Dále mi byl sympatický jeho chováním, byl milý, vtipný, snažil se mi vysvětlit mou vadu atd. Nemám na něj ani jedno negativní slovo, a proto ho hodnotím jako nejlepšího doktora!


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již 3 roky a nemám s ním žádné problémy. Vždy se chová velice přátelsky a profesionálně. Nikdy se mi ani nestalo, že by mě vyšetřoval bez přítomnosti sestry, jak tu někteří píší a už vůbec ne, že by se jakýmkoliv způsobem ukájel.Jediné co mi opravdu vadí je neuvěřitelná doba čekání. Zásadně objednává paicentky na stejnou hodinu a několikrát se mi stalo, že jsem musela opravdu dlouho čekat, než na mě přišla řada.


tento doktor se mi zdá nejlepším gynekologem co znám...


Ověřeny pacient

Vyborny lekar, ktereho bych nemenila.


Je to již docela dávno,když si prof.Hořejší hledal svého "nástupce" v oboru dětské gynekologie.Tehdy existovalo ještě oddělení dětské gynekologie v "Londýnské" a já jsem moc ráda,že jsem mohla být její součástí.S panem doktorem Teslíkem se znám,je to velice dobrý lékař a odborník.Ke svým pacientkám,ať už to byly malé holčičky,budoucí maminky nebo zralé ženy se choval vždy profesionálně a s respektem.Panu doktorovi přeji i nadále hodně úspěchů v jeho poslání.... :o)Gabi P.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti