Boleslavská 1854, Nymburk
Poliklinika Nymburk (mapa)

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená, je milá, snaží se najít jen to nejlepší řešení. Škoda, že sestřička není jako paní doktorka, ale je pravý opak, nepříjemná....Co mě mrzí, je to, že dlouho čekám v čekárně. Za hodinu sestra vyzve 1 pacientku. Přišla jsem do čekárny v 9hod. a na řadu v 10.15hod,pani předemnou byla u pí dr.cca 10min a zbytek času se neordinovalo, ještě, že jsem šla až na noční (:!!! Petra

Paní doktorka je skvělá. Je pravda, že jsem neřešila žádný velký problém, ale chodím k ní ráda. Rozhodně z vyšetření nemám takový stress jako u jiných, protože paní doktorka je milá, vše vždy vysvětluje atd... Problém mám ale se sestřičkou. Jak zde už někdo psal, i přes to, že má vedle sesternu, je celou dobu přítomna, což se mi rozhodně nelíbí - kdybych měla nějaký problém, nechtěla bych ho vysvětlovat před ní. Co je ale další věc, podle mě ta nejhorší, je objednat se. Sestřička místo toho, aby zvedala telefony, tam sedí a poslouchá, ale telefony rozhodně nebere. Letos (je duben!!!) jsem se tam nebyla schopná dovolat. V lednu jsem brala antibiotika, měla jsem angínu a následně zánět dutin. Tak jak se u antb stává, dostala jsem z nich asi mykózu nebo co to bylo. Chtěla jsem to nějak řešit, ale nedovolala jsem se... Takže jsem to přešla, koupila jsem si candibene a jakmile jsem antb dobrala, nějak se to samo srovnalo, i když teď mě občas píchne vpravo v podbříšku. Teď se ale snažím už měsíc a půl dovolat kvůli předepsání antikoncepce, ale je to nadlidský úkol!!! Paní doktorka je tam PO a ST 15:00 - 18:00. Pokud volám před třetí zvoní to, nikdo to nebere. Ale kdykoli volám právě v rozmezí mezi třetí a šestou, je obsazeno. Jednou jsem nad tím i seděla a furt to vytáčela, abych se dovolala ve chvíli, kdy to někdo přede mnou položí - nedovolala jsem se. Zkoušela jsem aby mne i přepojili z recepce, nepovedlo se, obsazeno. Podle mě aby sestra neměla co na práci, tak telefon vyvěsí protože tohle už není možný! Jak jsem psala, paní doktorku mám opravdu ráda, bojím se jít k někomu jinému, ale k čemu mi ten doktor je, když je takhle nedostupný! Za barákem to vážně nemám, takže se mi tam nechce jet jen kvůli tomu abych se domluvila na vystavení receptu, ale asi budu muset......

Paní doktorka je milá a empatická, pokud je všechno v pořádku. Při prvním těhotenství bylo, takže jsem jako prvorodička nikde neviděla problém. Ten nastal před porodem, kdy se mi dítě otočilo koncem pánevním. Paní doktorka mi (velmi mile) leč striktně oznámila, že je to prostě na císaře, ať dělám kočičí hřbety, ale že už se prostě neotočí. O císaři jsem si musela zjistit informace sama, neměla čas mi to vysvětlovat. Pak nastal problém v porodnici, kde mi řekli, že paní doktorka udělala školáckou chybu a termín určila o 3 týdny vedle.. dítě bylo v pořádku, tak jsem to více neřešila. Otěhotněla jsem znovu.. paní doktorka mě honila na ultrazvuk po čtrnácti dnech, vždycky se jí něco nezdálo, ale nikam mě neposlala (ani na krev).. dopadlo to tak, že na poslední prohlídce mi dala žádanku na krev a že když výsledky nebudou dobré, mám si v nemocnici domluvit revizi. (což mi taky nevysvětlila). Její poslední slova byla: tak pak nějak dejte vědět, třeba zavolejte, jak jste dopadla... Už tam nikdy nepůjdu! A to jsem se nezmínila o objednání a následném skoro dvouhodinovém čekání..

Paní doktorka je velmi milá a ochotná, vždy se snaží pomoci a poradit. Nespokojená jsem ale se sestřičkou- ačkoli by měla být během vyšetření v sesterně, je celému vyšetření přítomná a je velmi nepříjemné, že ho "sleduje". Navíc dovolat se k paní doktorce během jejích ordinačních hodin je téměř nadlidský výkon - možná proto, že sestřička se nevěnuje tomu, čemu by podle mého názoru měla. K paní doktorce výhrady nemám, ale díky nepříjemnému přístupu sestřičky nemohu dát nejvyšší hodnocení.

Paní doktorka je dle ostatních hodnocení skvělá empatická lékařka především pro nastávající maminky, nicméně v mém případě nepoznala rozsáhlý tumor, později pak bagatelizovala rakovin.markery.Kdyby mi promptně nepomohl "cizí" gynekolog,dostala bych se bývala do situace váženého ohrožení života.

Paní doktorka Vacková je naprosto úžasný gynekolog a báječným lidským přístupem. Nedávno jsem rodila (30.3.2013) a můžu říct, že do poradny k ní jsem se vyloženě těšila. Neměla jsem zrovna lehký průběh těhotenství a tak se mnou paní doktorka měla spoustu práce, ale vždy byla moc hodná a milá. Pokaždé mi byla ochotná se vším pomoci a cokoliv vysvětlit. Paní doktorku Vackovou proto mohu jen vřele doporučit, protože je to naprosto skvělý a vždy usměvavý profesionál. Fišarová

S prací i přístupem paní doktorky jsem moc spokojená. Pro hledající upozorňuji na to, že ordinuje pouze v pondělí a středu odpoledne v rámci těhotenské poradny. Paní doktorka pracuje svižně, ale zároveň stihne odpovědět i na mé amatérské dotazy. Cítím se u ní příjemně a mohu se svěřit. Nic nebere na lehkou váhu. I sestřička je velice vlídná a ochotná. Termíny objednání pečlivě dodržují, takže jsme nikdy nečekala, když jsem byla objednaná. Chtěla bych paní doktorce poděkovat za profesionální přístup a dobré rady.

K paní doktorce jsem přešla v rozběhnutém druhém těhotenství (nebyla jsem bohužel spokojená s předchozí gynekoložkou) a dodnes jsem nadšená. Paní doktorka je velice profesionální, důkladná, šetrná, vše vysvětlí a navíc je velmi milá; provedla mne všemi nástrahami druhého těhotenství i následnými drobnými komplikacemi rychle, s jistotou a úsměvem. Všem mohu jen doporučit a jsem velmi vděčná, že mě vítr zavál právě k ní.

Paní doktorka je milá, šetrná, při vyšetření vše popisuje, vysvětluje. Zatím jsem s ní neměla žádný problém, jsem moc spokojená. Jediné mínus (které se však netýká jejích dovedností nebo jejího přístupu) je to, že ordinuje pouze 2x týdně 3 hodiny. Poplatky se nevybírají, pouze se klasicky platí za plastová zrcadla (ovšem ne nutně, paní doktorka má k dispozici i kovová a vždy se ptá).

Velice dopuručiji, k paní doktorce jsem přela ale je užásná