Lenka Vacková, gynekolog Praha

MUDr. Lenka Vacková

Gynekolog Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Boleslavská 1854, Nymburk
Poliklinika Nymburk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Vynikajúci prístup ako odborný tak aj ľudský.
Pani doktorka je profesionál pri štandardných vyšetreniach, vynikajúca podpora pri konzultáciam aj v prípade potrebných operačných zákrokoch, poperačnej starostlivosti, široký záber skúseností.
Lekárku a jej starostlivosť môžem len doporučiť.


P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorko, moc Vám děkuji za to, že jste byla v únoru 2007 v Jičínské nemocnici – porodnici.
Rodila jsem a díky Vám mám syna. Vrchní lékař pan doktor Gregor se k Vám choval jako k onuci, a však vy jste odhalila, že mám v sobě mrtvé dítě, jenom díky Vám a vaší včasné péči se podařilo syna zachránit. Děkuji Vám nejen za profesionální přístup a lidský nadhled a pochopení, ale i za to, že jste mi dala to nejcennější, a to je zdravé dítě. Kam se na Vás hrabe Mudr. Antonín Gregor, ten by měl praxi už dávno zavřít a nechat to na mladých a flexibilních doktorech, jako jste právě vy.


P
Ověřeny pacient

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená, je milá, snaží se najít jen to nejlepší řešení. Škoda, že sestřička není jako paní doktorka, ale je pravý opak, nepříjemná....Co mě mrzí, je to, že dlouho čekám v čekárně. Za hodinu sestra vyzve 1 pacientku. Přišla jsem do čekárny v 9hod. a na řadu v 10.15hod,pani předemnou byla u pí dr.cca 10min a zbytek času se neordinovalo, ještě, že jsem šla až na noční (:!!! Petra


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá. Je pravda, že jsem neřešila žádný velký problém, ale chodím k ní ráda. Rozhodně z vyšetření nemám takový stress jako u jiných, protože paní doktorka je milá, vše vždy vysvětluje atd... Problém mám ale se sestřičkou. Jak zde už někdo psal, i přes to, že má vedle sesternu, je celou dobu přítomna, což se mi rozhodně nelíbí - kdybych měla nějaký problém, nechtěla bych ho vysvětlovat před ní. Co je ale další věc, podle mě ta nejhorší, je objednat se. Sestřička místo toho, aby zvedala telefony, tam sedí a poslouchá, ale telefony rozhodně nebere. Letos (je duben!!!) jsem se tam nebyla schopná dovolat. V lednu jsem brala antibiotika, měla jsem angínu a následně zánět dutin. Tak jak se u antb stává, dostala jsem z nich asi mykózu nebo co to bylo. Chtěla jsem to nějak řešit, ale nedovolala jsem se... Takže jsem to přešla, koupila jsem si candibene a jakmile jsem antb dobrala, nějak se to samo srovnalo, i když teď mě občas píchne vpravo v podbříšku. Teď se ale snažím už měsíc a půl dovolat kvůli předepsání antikoncepce, ale je to nadlidský úkol!!! Paní doktorka je tam PO a ST 15:00 - 18:00. Pokud volám před třetí zvoní to, nikdo to nebere. Ale kdykoli volám právě v rozmezí mezi třetí a šestou, je obsazeno. Jednou jsem nad tím i seděla a furt to vytáčela, abych se dovolala ve chvíli, kdy to někdo přede mnou položí - nedovolala jsem se. Zkoušela jsem aby mne i přepojili z recepce, nepovedlo se, obsazeno. Podle mě aby sestra neměla co na práci, tak telefon vyvěsí protože tohle už není možný! Jak jsem psala, paní doktorku mám opravdu ráda, bojím se jít k někomu jinému, ale k čemu mi ten doktor je, když je takhle nedostupný! Za barákem to vážně nemám, takže se mi tam nechce jet jen kvůli tomu abych se domluvila na vystavení receptu, ale asi budu muset......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá a empatická, pokud je všechno v pořádku. Při prvním těhotenství bylo, takže jsem jako prvorodička nikde neviděla problém. Ten nastal před porodem, kdy se mi dítě otočilo koncem pánevním. Paní doktorka mi (velmi mile) leč striktně oznámila, že je to prostě na císaře, ať dělám kočičí hřbety, ale že už se prostě neotočí. O císaři jsem si musela zjistit informace sama, neměla čas mi to vysvětlovat. Pak nastal problém v porodnici, kde mi řekli, že paní doktorka udělala školáckou chybu a termín určila o 3 týdny vedle.. dítě bylo v pořádku, tak jsem to více neřešila. Otěhotněla jsem znovu.. paní doktorka mě honila na ultrazvuk po čtrnácti dnech, vždycky se jí něco nezdálo, ale nikam mě neposlala (ani na krev).. dopadlo to tak, že na poslední prohlídce mi dala žádanku na krev a že když výsledky nebudou dobré, mám si v nemocnici domluvit revizi. (což mi taky nevysvětlila). Její poslední slova byla: tak pak nějak dejte vědět, třeba zavolejte, jak jste dopadla... Už tam nikdy nepůjdu! A to jsem se nezmínila o objednání a následném skoro dvouhodinovém čekání..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá a ochotná, vždy se snaží pomoci a poradit. Nespokojená jsem ale se sestřičkou- ačkoli by měla být během vyšetření v sesterně, je celému vyšetření přítomná a je velmi nepříjemné, že ho "sleduje". Navíc dovolat se k paní doktorce během jejích ordinačních hodin je téměř nadlidský výkon - možná proto, že sestřička se nevěnuje tomu, čemu by podle mého názoru měla. K paní doktorce výhrady nemám, ale díky nepříjemnému přístupu sestřičky nemohu dát nejvyšší hodnocení.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je dle ostatních hodnocení skvělá empatická lékařka především pro nastávající maminky, nicméně v mém případě nepoznala rozsáhlý tumor, později pak bagatelizovala rakovin.markery.Kdyby mi promptně nepomohl "cizí" gynekolog,dostala bych se bývala do situace váženého ohrožení života.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka Vacková je naprosto úžasný gynekolog a báječným lidským přístupem. Nedávno jsem rodila (30.3.2013) a můžu říct, že do poradny k ní jsem se vyloženě těšila. Neměla jsem zrovna lehký průběh těhotenství a tak se mnou paní doktorka měla spoustu práce, ale vždy byla moc hodná a milá. Pokaždé mi byla ochotná se vším pomoci a cokoliv vysvětlit. Paní doktorku Vackovou proto mohu jen vřele doporučit, protože je to naprosto skvělý a vždy usměvavý profesionál. Fišarová


L
Ověřeny pacient

S prací i přístupem paní doktorky jsem moc spokojená. Pro hledající upozorňuji na to, že ordinuje pouze v pondělí a středu odpoledne v rámci těhotenské poradny. Paní doktorka pracuje svižně, ale zároveň stihne odpovědět i na mé amatérské dotazy. Cítím se u ní příjemně a mohu se svěřit. Nic nebere na lehkou váhu. I sestřička je velice vlídná a ochotná. Termíny objednání pečlivě dodržují, takže jsme nikdy nečekala, když jsem byla objednaná. Chtěla bych paní doktorce poděkovat za profesionální přístup a dobré rady.


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla v rozběhnutém druhém těhotenství (nebyla jsem bohužel spokojená s předchozí gynekoložkou) a dodnes jsem nadšená. Paní doktorka je velice profesionální, důkladná, šetrná, vše vysvětlí a navíc je velmi milá; provedla mne všemi nástrahami druhého těhotenství i následnými drobnými komplikacemi rychle, s jistotou a úsměvem. Všem mohu jen doporučit a jsem velmi vděčná, že mě vítr zavál právě k ní.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti