Paní doktorku jsem si vybrala na základě pozitivních hodnocení a přesto jsem byla překvapená jak moc jsou výstižná. Nejenže je paní doktorka velice milá, ale i samotné vyštření provádí citlivě. Návštěvu na gynekologii jsem nikdy dosud nehodnotila jako mimořádně příjemnou, nyní tedy ano:-)).

Umístění: Poliklinika Nymburk Jiný

Byla jsem u paní doktorky poprvé.Po dlouhé nemoci a hospitalizaci jsem se nejdříve obávala,že nenajdu po přestěhováni lepší lékařku,na jakou jsem byla zvyklá.Mám vrozenou vadu a veškerá vyšetření snáším velice špatně,mnohdy je to pro mě i bolestivé.Ale paní doktorka mě překvapila.Mohu jenom doporučit.Jsem ráda,že mě bude doprovázet na cestě,která mě čeká a to je těhotenství v pokročilém věku.

Y

Moc prijemna pani a nejlepší gynekoložka co jsem navštěvovala v Praze. Dobře poslouchá, všechno vysvětluje a děla to s velkou empatii. K ničemu nenutí a nechává několik možnosti léčby. Je vidět ze rozumí o čem mluví a ma velkou zkušenost.
Je mi strašně lito, ze už se k ni neobjednám, kvůli pojištění a změne kliniky :(

Paní doktorka je moc milá a vstřícná, je ohleduplná a snaží se pacientce pomoci. Ordinace je hezky zařízena, převlékací kabinka je součástí ordinace. Sestra je také příjemná, na vyšetření jsem šla v objednaný čas. Celkový dojem byl na jedničku, konečně jsem z ordinace gynekologa neodcházela s pocitem úzkosti na hrudi. Rozhodně doporučuji.
Komunikace na výbornou - jak osobně, tak telefonicky. S paní doktorkou lze navíc komunikovat přes e-mail, což je velice praktické.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Paní doktorka na mne udělala velmi dobrý dojem, je příjemná, sympatická, vše dobře vysvětlí, vyšetření bylo jemně provedené, sestřička moc příjemná. Celkový dojem mám velmi dobrý, navíc neúčtuje žádné nestandardní poplatky. Doporučuji.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

U paní doktorky jsem se sice teprve nově registrovala a byla jsem tak jen na jedné preventivce, ale i tak jsem nadšená. Paní doktorka je příjemná, vše ochotně vysvětlí, při vyšetření je citlivá. Měla jsem docela obavy z nového lékaře, protože člověk tu kolikrát čte horory, tak jsem moc ráda, že jsem si zvolila zrovna na tuto paní doktorku. Sestřička je také příjemná a ordinace je hezká, čistá, moderní. Oceňuji i dobré plánování rozvrhu, šla jsem na řadu přesně na čas.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Vynikajúci prístup ako odborný tak aj ľudský.
Pani doktorka je profesionál pri štandardných vyšetreniach, vynikajúca podpora pri konzultáciam aj v prípade potrebných operačných zákrokoch, poperačnej starostlivosti, široký záber skúseností.
Lekárku a jej starostlivosť môžem len doporučiť.

Paní doktorko, moc Vám děkuji za to, že jste byla v únoru 2007 v Jičínské nemocnici – porodnici.
Rodila jsem a díky Vám mám syna. Vrchní lékař pan doktor Gregor se k Vám choval jako k onuci, a však vy jste odhalila, že mám v sobě mrtvé dítě, jenom díky Vám a vaší včasné péči se podařilo syna zachránit. Děkuji Vám nejen za profesionální přístup a lidský nadhled a pochopení, ale i za to, že jste mi dala to nejcennější, a to je zdravé dítě. Kam se na Vás hrabe Mudr. Antonín Gregor, ten by měl praxi už dávno zavřít a nechat to na mladých a flexibilních doktorech, jako jste právě vy.

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená, je milá, snaží se najít jen to nejlepší řešení. Škoda, že sestřička není jako paní doktorka, ale je pravý opak, nepříjemná....Co mě mrzí, je to, že dlouho čekám v čekárně. Za hodinu sestra vyzve 1 pacientku. Přišla jsem do čekárny v 9hod. a na řadu v 10.15hod,pani předemnou byla u pí dr.cca 10min a zbytek času se neordinovalo, ještě, že jsem šla až na noční (:!!! Petra

Paní doktorka je skvělá. Je pravda, že jsem neřešila žádný velký problém, ale chodím k ní ráda. Rozhodně z vyšetření nemám takový stress jako u jiných, protože paní doktorka je milá, vše vždy vysvětluje atd... Problém mám ale se sestřičkou. Jak zde už někdo psal, i přes to, že má vedle sesternu, je celou dobu přítomna, což se mi rozhodně nelíbí - kdybych měla nějaký problém, nechtěla bych ho vysvětlovat před ní. Co je ale další věc, podle mě ta nejhorší, je objednat se. Sestřička místo toho, aby zvedala telefony, tam sedí a poslouchá, ale telefony rozhodně nebere. Letos (je duben!!!) jsem se tam nebyla schopná dovolat. V lednu jsem brala antibiotika, měla jsem angínu a následně zánět dutin. Tak jak se u antb stává, dostala jsem z nich asi mykózu nebo co to bylo. Chtěla jsem to nějak řešit, ale nedovolala jsem se... Takže jsem to přešla, koupila jsem si candibene a jakmile jsem antb dobrala, nějak se to samo srovnalo, i když teď mě občas píchne vpravo v podbříšku. Teď se ale snažím už měsíc a půl dovolat kvůli předepsání antikoncepce, ale je to nadlidský úkol!!! Paní doktorka je tam PO a ST 15:00 - 18:00. Pokud volám před třetí zvoní to, nikdo to nebere. Ale kdykoli volám právě v rozmezí mezi třetí a šestou, je obsazeno. Jednou jsem nad tím i seděla a furt to vytáčela, abych se dovolala ve chvíli, kdy to někdo přede mnou položí - nedovolala jsem se. Zkoušela jsem aby mne i přepojili z recepce, nepovedlo se, obsazeno. Podle mě aby sestra neměla co na práci, tak telefon vyvěsí protože tohle už není možný! Jak jsem psala, paní doktorku mám opravdu ráda, bojím se jít k někomu jinému, ale k čemu mi ten doktor je, když je takhle nedostupný! Za barákem to vážně nemám, takže se mi tam nechce jet jen kvůli tomu abych se domluvila na vystavení receptu, ale asi budu muset......