Praktický lékař pro děti a dorost
Chrudimská 2526/2a, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost má doktorka

K paní doktorce jsem chodil jako dítě a dorostenec. Skvělá, milá, rád na ni vzpomínám, ačkoliv jsem byl dost nemocný, vždy mi pomohla, doporučuji. Více takových lidí v naší zemi.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě - v náctiletém věku po přestěhování do velkoměsta, když se mi narodil syn, z důvodu vzdálenosti jsem šla k jiné paní doktorce, ovšem za necelý rok jsem celá bezradná volala paní doktorce Sýkorové jestli by si mohla syna poslechnout, měl šílený kašel a původní MUDr. nás odbyla jen s paralenem bez důkladnějšího poslechu. Už jsme u ní zůstali a nelitujeme, nyní bydlíme ještě dál a přesto doktora neměním. Takových jako paní doktorka Sýkorová je málo. Za nás spokojenost!

Laxní, nezodpovědný a zbrklý přístup. Sestřička v džínách to jen pojistila. Předepsání špatných antibiotik, jedna věc. Ale to, že je mi po dni dobře, a jen si takhle zničím střevní mikroflóru, je věc druhá. Zkrátka u této doktorky platí rovnice "když nevíš = předepiš antibiotika".
Kde jsou časy pečlivých praktických doktorek, které jsou práci brali zároveň i jako koníček a nehýčkaly si jen profit ze soukromé ordinace.
Velká škoda, že MUDr. Aldorfová již neordinuje z důvodu odchodu do důchodu.

Paní doktorka je opravdový profesionál.Nedělá rozdíly mezi dětmi narozené v rodině nebo dětmi adoptovanými. My jsme si adoptovali syna a paní doktorka nás vlídně přijala a chová se k němu jako ke každému jinému - velmi mile a citlivě. Máme paní doktorku moc rádi a vřele doporučujeme dalším maminkám. Tomšů

Paní doktorku Sýkorovou znám už 22let a mohu říct, že je profesionál. Výborná lékařka, která má velice osobní a příjemný přístup. Umí naslouchat, vysvětlí, navrhne postupy, řeší a vyřeší.A co je důležité má ráda děti.
Děkuji paní doktorko, J.Janoušková

PROFI DOKTORKA. MAXIMALNI SPOKOJENOST!

Chodíme k paní doktorce už několik let, oceňuji především její tolerantní přístup např. k homeopatii - s minulou lékařkou jsme měli kvůli tomu, že vyznáváme i tyto metody, velké problémy. Paní Sýkorová je ochotná, vstřícná, k dětem má skvělý přístup. Rozhodně doporučuji.

Pečlivý lékař s velmi pěkným přístupem k rodičům i dětem, odborně velmi dobrý.

Je skvělá.

K pani Dr.Lence Sýkorové chodím 16 let se synem od jeho narození a již 14 měsíců s druhým synem. I když na jeden rok jsem přešla jinam,byla jsem nakonec ráda, že nás vzala zpět a už ji měnit nehodlám. Velmi milá,příjemná,vždy usměvavá,upřímná,má ráda děti a umí to s nimi. Vždy Vás vyslechne,vše perfektně vysvětlí a povzbudí. Nikdy se mi nestalo, že bych odcházela s jiným než s uspokojivými pocity.
Doporučuji všem maminkám.
K.Hrušková,Praha