Lenka Pavlíčková, dermatolog Praha

MUDr. Lenka Pavlíčková

Dermatolog Více

40 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
40 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Nepříjemná paní doktorka , neprofesionální přístup.Lecba neúčinná.Uz nikdy více nepřijdu.Absolurne nikomu nedoporučuji.!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Umístění: jiné místo Jiný

Profesionální přístup s lidským přístupem a úžasně veselá a usměvavá paní doktorka. Se starostí o zdravý pacienta. Děkuji


J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Hrozné je, že jako kožař se vůbec nepodívá na nohy zasažené plísní. Sedí u stolu a ani se z metru nepodívá na nohy. Že by udělala odběr vzorku taky ne. Jsem zvyklá, že kožař odebírá vzorky a až přijde z laboratoře výsledek, co to je, pak píše medikaci. Ale to paní Pavlíčková ne. Synovi na plíseň napsala kortikoidy...A čeká se u ní tak min dvě hodiny... Obě dvě, lékařka i sestra jsou nepříjemné...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní doktorka Pavlíčková léčí mou dceru již několik let s atopickým ekzémem, s přístupem jsem velmi spokojena, kortikoidy užává, až když opravdu vyčerpá jiné varianty. V posledním roce léčila mé dceři moluska, které každý týden mechanicky odstraňovala, až se vše podařilo vyléčit. Znám mnoho případů, kdy se moluska léčí mastičkami několik let a bez úspěchu. Profesionální přístup, zájem o pacienta ve všech souvislostech a též milá sestřička! Jsem vděčná, děkuji!!!


B
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo vyšetření kůže

S paní doktorkou Pavlíčkovou jsem velmi spokojená, příjemné jednáni, naprosto profesionálni přístup. U paní doktorky jsem se léčila s pásovým oparem. Pani doktorka byla milá, vše mi v klidu vysvětlila, napsala léky a objednala me na kontrolu. Za krátkou dobu jsem byla v pořádku. Děkuji.


T
Ověřeny pacient

Sto lidí, sto názorů.
Když jsem zjistila, že v kožní ordinaci, kde jsem byla naposledy před dvěmi lety (AE se mi vracívá jednou za pár let), ordinuje paní doktorka Pavlíčková, a moje původní lékařka je na mateřské dovolené, udělala jsem dobře, že jsem si tyto recenze nepřečetla. Protože! Klidně si ty dvě hodiny počkám (pravda, čeká se u ní dlouho naprosto běžně, spíše vždy), když mi je lékař schopen pomoci. Vždy jsem se s každým ekzémem potýkala dlouho. U paní doktorky Pavlíčkové mi začala zabírat první mast tak zázračně, že mi to přišlo neuvěřitelné. Teď už jen doléčujeme zánět s tím spojený a to, že mi nikdy neřekla "když to nezmizí, přijďte", ale léčbou mě provádí, velmi oceňuji, dnes už to není samozřejmostí. Stejně tak to bylo u mého partnera, výrazné zlepšení jsem u něj vypozorovala již večer téhož dne, kdy jsme u paní doktorky byli.
Snad to fňukání, co jsem tu četla, odradí jen cimprlich simulantíky, do středověku s Vámi:-)))


Ověřeny pacient

Příšerná zkušenost. Vím že je pátek a že se paní doktorka těší, až odjede na dovolenou. Přišla jsem za ní s kopřivkou na ruce a nohách. Od začátku mi přišla dost odměřená. Když jsem ji chtěla ukázat, kde na nohách ji mám rozlezlou, začala na mě vyštěkávat, proč si sundávám i boty (mám velké rudé a bolestivé fleky na nártu a kolem kotníku). Doslova zaskočená, chováním, skákáním do řeči a vůbec postojem lékařky jsem na ty kotníky zapomněla a radši ji ukázala jen fleky na stehnech. Fleky na dlaních ji zajímali nejméně. Skákání do řeči a nepříjemné přerušování pokračovalo, až jsem dostala pocit, jak vlastně doktorku obtěžuju s tím, že si dovolím mít něco na kůži a že jsem vyhledala raději specialistu, protože si myslím, že o kožních problémech toho ví víc. Paní doktorka se minula povoláním, měla by kydat v prasečinci, protože to jednání s pacientem tomu odpovídá. Ke konci se trochu uklidnila a dokonce se i usmála mám ten pocit, ale takové chování ne, děkuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem naprosto spokojena.Je opravdu profesionalni a s detmi to umi.To že se pta zda jste nastydle je fajn škoda že to nehlidaji před vstupem do čekarny:-).Jsem moc rada že jsme meli štesti na pani doktorku.Dekuji.


M
Ověřeny pacient

Doktorka zcela neprofesionalni. Prvni co se vas zepta jestli mate chripku. Kdyz odpovite ze se necitite dobre tak vas rezolutne vyzene a rekne ze jakou mam drzost prijit na polikliniku kdyz mam v sobe vir. Jeste nezapomnela dodat ze si me najde a nebudu mit klidne spani kdyz to ode me chytne. Lecim svrab a rekla sem ji ze se drbu a z 2 metru se na me podivala a rekla ze nic nevidi! Posledni slova jsou zavolejte si zitra! A k cemu? Neni vubec profesionalni a empaticka. Nikdy vice!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojen. Navštívil jsem ji na Poliklinice Prosek. Kožní vyrážka byla vyléčena myslím dosti rychle. Nemám ji co vytknout, přístup milý a zcela profesionální.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti