Lenka Pavlíčková, dermatolog Praha

Dermatolog Více

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Nepříjemná paní doktorka , neprofesionální přístup.Lecba neúčinná.Uz nikdy více nepřijdu.Absolurne nikomu nedoporučuji.!!!

Umístění: jiné místo Jiný

Profesionální přístup s lidským přístupem a úžasně veselá a usměvavá paní doktorka. Se starostí o zdravý pacienta. Děkuji

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Hrozné je, že jako kožař se vůbec nepodívá na nohy zasažené plísní. Sedí u stolu a ani se z metru nepodívá na nohy. Že by udělala odběr vzorku taky ne. Jsem zvyklá, že kožař odebírá vzorky a až přijde z laboratoře výsledek, co to je, pak píše medikaci. Ale to paní Pavlíčková ne. Synovi na plíseň napsala kortikoidy...A čeká se u ní tak min dvě hodiny... Obě dvě, lékařka i sestra jsou nepříjemné...

Umístění: jiné místo

Paní doktorka Pavlíčková léčí mou dceru již několik let s atopickým ekzémem, s přístupem jsem velmi spokojena, kortikoidy užává, až když opravdu vyčerpá jiné varianty. V posledním roce léčila mé dceři moluska, které každý týden mechanicky odstraňovala, až se vše podařilo vyléčit. Znám mnoho případů, kdy se moluska léčí mastičkami několik let a bez úspěchu. Profesionální přístup, zájem o pacienta ve všech souvislostech a též milá sestřička! Jsem vděčná, děkuji!!!

Umístění: jiné místo vyšetření kůže

S paní doktorkou Pavlíčkovou jsem velmi spokojená, příjemné jednáni, naprosto profesionálni přístup. U paní doktorky jsem se léčila s pásovým oparem. Pani doktorka byla milá, vše mi v klidu vysvětlila, napsala léky a objednala me na kontrolu. Za krátkou dobu jsem byla v pořádku. Děkuji.

Sto lidí, sto názorů.
Když jsem zjistila, že v kožní ordinaci, kde jsem byla naposledy před dvěmi lety (AE se mi vracívá jednou za pár let), ordinuje paní doktorka Pavlíčková, a moje původní lékařka je na mateřské dovolené, udělala jsem dobře, že jsem si tyto recenze nepřečetla. Protože! Klidně si ty dvě hodiny počkám (pravda, čeká se u ní dlouho naprosto běžně, spíše vždy), když mi je lékař schopen pomoci. Vždy jsem se s každým ekzémem potýkala dlouho. U paní doktorky Pavlíčkové mi začala zabírat první mast tak zázračně, že mi to přišlo neuvěřitelné. Teď už jen doléčujeme zánět s tím spojený a to, že mi nikdy neřekla "když to nezmizí, přijďte", ale léčbou mě provádí, velmi oceňuji, dnes už to není samozřejmostí. Stejně tak to bylo u mého partnera, výrazné zlepšení jsem u něj vypozorovala již večer téhož dne, kdy jsme u paní doktorky byli.
Snad to fňukání, co jsem tu četla, odradí jen cimprlich simulantíky, do středověku s Vámi:-)))

Příšerná zkušenost. Vím že je pátek a že se paní doktorka těší, až odjede na dovolenou. Přišla jsem za ní s kopřivkou na ruce a nohách. Od začátku mi přišla dost odměřená. Když jsem ji chtěla ukázat, kde na nohách ji mám rozlezlou, začala na mě vyštěkávat, proč si sundávám i boty (mám velké rudé a bolestivé fleky na nártu a kolem kotníku). Doslova zaskočená, chováním, skákáním do řeči a vůbec postojem lékařky jsem na ty kotníky zapomněla a radši ji ukázala jen fleky na stehnech. Fleky na dlaních ji zajímali nejméně. Skákání do řeči a nepříjemné přerušování pokračovalo, až jsem dostala pocit, jak vlastně doktorku obtěžuju s tím, že si dovolím mít něco na kůži a že jsem vyhledala raději specialistu, protože si myslím, že o kožních problémech toho ví víc. Paní doktorka se minula povoláním, měla by kydat v prasečinci, protože to jednání s pacientem tomu odpovídá. Ke konci se trochu uklidnila a dokonce se i usmála mám ten pocit, ale takové chování ne, děkuji.

S pani doktorkou jsem naprosto spokojena.Je opravdu profesionalni a s detmi to umi.To že se pta zda jste nastydle je fajn škoda že to nehlidaji před vstupem do čekarny:-).Jsem moc rada že jsme meli štesti na pani doktorku.Dekuji.

Doktorka zcela neprofesionalni. Prvni co se vas zepta jestli mate chripku. Kdyz odpovite ze se necitite dobre tak vas rezolutne vyzene a rekne ze jakou mam drzost prijit na polikliniku kdyz mam v sobe vir. Jeste nezapomnela dodat ze si me najde a nebudu mit klidne spani kdyz to ode me chytne. Lecim svrab a rekla sem ji ze se drbu a z 2 metru se na me podivala a rekla ze nic nevidi! Posledni slova jsou zavolejte si zitra! A k cemu? Neni vubec profesionalni a empaticka. Nikdy vice!

F

S paní doktorkou jsem velice spokojen. Navštívil jsem ji na Poliklinice Prosek. Kožní vyrážka byla vyléčena myslím dosti rychle. Nemám ji co vytknout, přístup milý a zcela profesionální.