Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Trochu zarážející svérázný styl komunikace (takový místy trochu ponižující), ale jinak na následnou léčbu si stěžovat nemohu a zájem o to, zda se stav zlepšil, mne potěšil. Možnost přijít bez objednání kvituji, neb s akutním stavy těžko čekat týdny na termín.

Velká spokojenost. Za paní doktorkou jsem šla vlastně s úplnou maličkostí a trochu jsem se bála, že mě zkrátka pošle do háje:D. Ale opak byl pravdou. Paní doktorka poradila, byla empatická a velmi příjemná.
Co se doby strávené v čekárně týče - přišla jsem s předstihem, takže jsem čekala asi jen 30 minut. Celkově nemám co na návštěvě vytknout.

Nepříjemná paní doktorka , neprofesionální přístup.Lecba neúčinná.Uz nikdy více nepřijdu.Absolurne nikomu nedoporučuji.!!!

Profesionální přístup s lidským přístupem a úžasně veselá a usměvavá paní doktorka. Se starostí o zdravý pacienta. Děkuji

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Hrozné je, že jako kožař se vůbec nepodívá na nohy zasažené plísní. Sedí u stolu a ani se z metru nepodívá na nohy. Že by udělala odběr vzorku taky ne. Jsem zvyklá, že kožař odebírá vzorky a až přijde z laboratoře výsledek, co to je, pak píše medikaci. Ale to paní Pavlíčková ne. Synovi na plíseň napsala kortikoidy...A čeká se u ní tak min dvě hodiny... Obě dvě, lékařka i sestra jsou nepříjemné...

Umístění: jiné místo

Paní doktorka Pavlíčková léčí mou dceru již několik let s atopickým ekzémem, s přístupem jsem velmi spokojena, kortikoidy užává, až když opravdu vyčerpá jiné varianty. V posledním roce léčila mé dceři moluska, které každý týden mechanicky odstraňovala, až se vše podařilo vyléčit. Znám mnoho případů, kdy se moluska léčí mastičkami několik let a bez úspěchu. Profesionální přístup, zájem o pacienta ve všech souvislostech a též milá sestřička! Jsem vděčná, děkuji!!!

Umístění: jiné místo vyšetření kůže

S paní doktorkou Pavlíčkovou jsem velmi spokojená, příjemné jednáni, naprosto profesionálni přístup. U paní doktorky jsem se léčila s pásovým oparem. Pani doktorka byla milá, vše mi v klidu vysvětlila, napsala léky a objednala me na kontrolu. Za krátkou dobu jsem byla v pořádku. Děkuji.

Sto lidí, sto názorů.
Když jsem zjistila, že v kožní ordinaci, kde jsem byla naposledy před dvěmi lety (AE se mi vracívá jednou za pár let), ordinuje paní doktorka Pavlíčková, a moje původní lékařka je na mateřské dovolené, udělala jsem dobře, že jsem si tyto recenze nepřečetla. Protože! Klidně si ty dvě hodiny počkám (pravda, čeká se u ní dlouho naprosto běžně, spíše vždy), když mi je lékař schopen pomoci. Vždy jsem se s každým ekzémem potýkala dlouho. U paní doktorky Pavlíčkové mi začala zabírat první mast tak zázračně, že mi to přišlo neuvěřitelné. Teď už jen doléčujeme zánět s tím spojený a to, že mi nikdy neřekla "když to nezmizí, přijďte", ale léčbou mě provádí, velmi oceňuji, dnes už to není samozřejmostí. Stejně tak to bylo u mého partnera, výrazné zlepšení jsem u něj vypozorovala již večer téhož dne, kdy jsme u paní doktorky byli.
Snad to fňukání, co jsem tu četla, odradí jen cimprlich simulantíky, do středověku s Vámi:-)))

Příšerná zkušenost. Vím že je pátek a že se paní doktorka těší, až odjede na dovolenou. Přišla jsem za ní s kopřivkou na ruce a nohách. Od začátku mi přišla dost odměřená. Když jsem ji chtěla ukázat, kde na nohách ji mám rozlezlou, začala na mě vyštěkávat, proč si sundávám i boty (mám velké rudé a bolestivé fleky na nártu a kolem kotníku). Doslova zaskočená, chováním, skákáním do řeči a vůbec postojem lékařky jsem na ty kotníky zapomněla a radši ji ukázala jen fleky na stehnech. Fleky na dlaních ji zajímali nejméně. Skákání do řeči a nepříjemné přerušování pokračovalo, až jsem dostala pocit, jak vlastně doktorku obtěžuju s tím, že si dovolím mít něco na kůži a že jsem vyhledala raději specialistu, protože si myslím, že o kožních problémech toho ví víc. Paní doktorka se minula povoláním, měla by kydat v prasečinci, protože to jednání s pacientem tomu odpovídá. Ke konci se trochu uklidnila a dokonce se i usmála mám ten pocit, ale takové chování ne, děkuji.

S pani doktorkou jsem naprosto spokojena.Je opravdu profesionalni a s detmi to umi.To že se pta zda jste nastydle je fajn škoda že to nehlidaji před vstupem do čekarny:-).Jsem moc rada že jsme meli štesti na pani doktorku.Dekuji.