Na Poříčí 12, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Ladislav Polák? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zdravim vas, prosim pekne, obracim se na vas s dotazem.
Je mozno brat antidepresiva a kojit? Konkretne Miraklide 5mg denne, lecena socialni fobie, uzkosti? V minulosti pokus o vysazeni leku vez dohledu, 3 mesicni pracovni neschopnost...Muj psychiatr tvrdi po porodu vysadit, porodni asistentka v obdobi sestinedeli rozhodne nevysazovat, gynekolog navrhuje zastavu laktace a ja bych tak strasne rada sve miminko kojila pokud to bude mozne.
Rada bych vedela nazor dalsich odborniku. Dekuju

I já se připájím k tomu, aby jste kojilas dál- to je největší dar pro Vaše miminko. u AD léčby vždy zvažuji, zda vysazení AD nezhorší stav natolik , že nespokejná maminka bude mít nespokojené miminko. Vaše dávka je chemiocky malá

MUDr. Ladislav Polák

Dobrý den....léčila jsem se dlouhodobě pro nespavost.....snažila jsem se léky odbourat. Cítím se hrozně unavená, nechce se mi s nikým mluvit....pořád se mi chce brečet....s přítelem se skoro denně dohadujeme....nemám zájem o sex.... nejraděj bych od všeho a včech utekla někam daleko....nic mě nebaví....nevím co dělat...černé myšlenky.....

z Vašeho psaní usuzuji, že strádáte dlouhodobě. Kromě léků je také možnost lázeňská péče, která podle mých zkušeností nastartuje velké procento lidí. Další možností je psychoterapie, která Vám může pomoci najít a odblokovat věci, které Vás můžou v životě brzdit a vyrábět příznaky , které popisuje. Ať se Vám uleví co nejrychleji

MUDr. Ladislav Polák