Kartouzská 6, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Bohužel oproti předchozí hodnotitelce mám s touto paní doktorkou dobré zkušenosti, vždy na mě byla velmi milá a ochotná. Nemohu ovšem posoudit ze všech hledisek, chodila jsem k ní pouze na EKG.

Dobrý den. K této staré paní doktorce jsem se vydala cca po 3 týdnech, kdy mi zničehonic otekly kotníky jak konve a bolely tak, že každý krok byl utrpením. Ano, léčil mě ortoped v Kartouzské, doktor Zyka, ale o něm jinde, bohužel se mnou ale nedělal nic, protože jsem měla 10 dnů čekat na výsledky krve. Vydala jsem se k obvodní doktorce, ta však měla dovolenou a sestřička její zástupkyně mě vykázala s tím, že bere jen akutní případy, a tak jsem šla bez doporučení za paní doktorkou Čechovou. Po 2,5 hod. čekání, kdy jsem se dostala na řadu, jsem paní doktorce sdělila, jaký mám problém, že mám bolesti a že bych potřebovala pomoct. Když zjistila, že nemám doporučení k návštěvě, tak na mě zařvala: jak si vůbec dovolujete přijít bez doporučení! To si budete muset zaplatit a bude to drahý, to takhle nejde a její nepříjemná sestra jí přizvukovala. Odpověděla jsem, že klidně zaplatím a že mám opravdu bolesti a nevěděla jsem, kam mám jít. Načež mi vypsala další papír na odběry krve a ať přijdu s výsledky. Když jsem chtěla zaplatit poplatek, tak sestra jen mávla rukou. Práskla jsem za sebou dveřmi a už se tam nevrátila. Nedoporučuji.