Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Jmenuji se Kristýna Kuberová. Vystudovala jsem Univerzitu Karlovu obor Psychologie. V současné době pracuji jako psycholog ve zdravotnictví a KBT tera...

• Emocionální bolest
  • Nízké sebevědomí
  • Deprese

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 názor pacienta

Umístění: Psycholog, Dětský psycholog individuální psychoterapie

Kristýnu můžu vřele doporučit. Provedla mě moji první zkušeností s depresivní epizodou a díky její práci a přístupu jsem ji nejen úspěšně zvládla, ale také se naučila, jak ji předcházet. Je velmi empatická a vlídná. Při společných sezeních jsem se cítila bezpečně a vždy jsem se na ně těšila. :)

PhDr. Kristýna Kuberová

Katko moc Vám děkuji za zpětnou vazbu.
Bylo mi potěšením Vám být při Vaší životní cestě na blízku. Přeji Vám jen takové věci/události, které Vás budou v životě činit šťastnou.

• Emocionální bolest
  • Nízké sebevědomí