Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Nejčastěji hledané služby

Psycholog, Dětský psycholog

Jmenuji se Kristýna Kuberová. Vystudovala jsem Univerzitu Karlovu obor Psychologie. V současné době pracuji jako psycholog ve zdravotnictví a KBT tera...

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Umístění: Online konzultace Jiný

Oceňuji především profesionální a milý přístup, ze kterého bylo cítit skutečnou snahu pomoci. Na každé sezení jsem se velmi těšil. Atmosféra byla při sezení skvělá. Vřele doporučuji!

Na terapii dochazel sedmilety syn z duvodu psychosomatickych bolesti briska a uzkostmi, ktere se zhorsily s nastupem do skoly. Po par sezenich s Kristynou se stavy zlepsily a bolesti briska uplne vymizely. Uzkosti se bohuzel po par mesicich vratily, budeme se chtit do jeji pece sverit znovu. Pani Kuberova byla k synovi vzdy velmi laskava a tesil se na ni. Snad nam znovu pomuze.

Umístění: Online konzultace Jiný

Ke Kristýně jsem se na každé sezení moc těšila. Byla velice milá, empatická, profesionální a cítila jsem se v bezpečí. Moc jí děkuji za všechen čas, který mi věnovala! Terapie s ní mi toho hodně daly a naučily. 12/10

Kristýnka je velice milá a profesionální.Cítila jsem se s ní vždy v bezpečí,měla jsem k ní velikou důvěru.Je velice trpělivá ,když mi musela v mých stavech stále dokola opakovat co bylo zapotřebí. Má lidský, přátelský přístup a hlavně terapie pomáhá.Stavy úzkosti jsem díky ní zvládala a dnes už se cítím v pořádku.

Na terapie ke Kristýně jsem začala chodit z důvodu úzkostných až mírně depresivních stavů. Kristýna mě naučila zvládat mé myšlenky, které se týkaly zejména mého (ne)sebevědomí. Každé sezení mě podporovala a vedla mě "domácími úkoly" k tomu, abych na svém sebevědomí každý den pracovala.
Terapie mi velmi pomohla, nejen prací sama na sobě, ale i vlídností, empatií, erudované terapeutky.

Umístění: Psycholog, Dětský psycholog individuální psychoterapie

Kristýnu můžu vřele doporučit. Provedla mě moji první zkušeností s depresivní epizodou a díky její práci a přístupu jsem ji nejen úspěšně zvládla, ale také se naučila, jak ji předcházet. Je velmi empatická a vlídná. Při společných sezeních jsem se cítila bezpečně a vždy jsem se na ně těšila. :)

PhDr. Kristýna Kuberová

Katko moc Vám děkuji za zpětnou vazbu.
Bylo mi potěšením Vám být při Vaší životní cestě na blízku. Přeji Vám jen takové věci/události, které Vás budou v životě činit šťastnou.