Kateřina Kunstýřová, pediatr Praha

MUDr. Kateřina Kunstýřová

Pediatr

Šrobárova 32, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Veškeré informace o naší ordinaci najdete na www.detskalekarka.cz

• dětské lékařství

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Navštěvovala jsem ordinaci rok , přesně tolik je mému synovi a nyní jsem se rozhodla změnit pediatra . Pani doktorka je sice velmi milá k dětem , ale absolutně zmatená skáče od jednoho pacienta k druhému , vůbec si nepamatuje co ji říkám a během prohlídky vyřídí i tri telefony takze me stopne v půlce věty a pak uz se většinou k tématu nevrátíme . Mam z ni pocit ze je to tam jak na běžícím pase čeká se i hodinu , ale v ordinaci jsme max 10 min a z toho se jeste 5 věnuje něčemu jinému . Jediné co ji opravdu dávám za plus ze je pecliva co se tyče očkováni a vždy když mela podezření ze by maly mohl byt nachlazeny nebo byl někdo z nas tak očkováni odložila .
Celkove ovšem nedoporučuji kdyby mela o půlku min pacientů asi by to tam vse fungovalo jinak , ale takto neni schopna se věnovat dětem na 100%!

O

Take nemohu pani doktorku doporucit. Nabira prilis mnoho deti. Objednava nekolik deti na skoro stejny cas. Vzdy cekame minimalne pul hodiny, ale i hodinu s miminkem v sestinedeli. Spatne doporuceni ohledne kojeni. Neosobni pristup. Neposloucha, specha, rika, ze na dalsi dotazy nema cas. Za 10 minut nas rychle pakuje ven. Arogantni pristup pri dulezitem hovoru o ockovani. Hledame si noveho detskeho lekare.

Zpočátku mi paní doktorka přišla v pohodě, akorát si vůbec nic nepamatovala, pořád opakovala totéž a naopak na jiné věci si nevzpomněla. Absolutně nezvládá objednávání, čekárna je věčně plná, a čeká se i hodinu oproti dohodnuté době. Co je pro mě nicméně nejdůležitější - její absolutní neznalost ohledně kojení, nicméně asi si myslí, že všechno ví, tak vesele radí - u šestitýdeního plně kojeného dítěte se jí zdálo, že moc přibírá, takže doporučila kojení omezit - jen 5-6x denně a sát max. 10 minut z každého prsu (což bohužel doporučuje spoustu pediatrů, ale absolutně to neodpovídá doporučením WHO nebo laktačních poradkyň). Kvůli omezenému kojení samozřejmě mléko ubylo, dítě zhublo, paní doktorka pochopitelně doporučila umělé mléko ("samozřejmě" hypoalergenní, protože údajně když je na cokoliv alergický rodič, dítěti se má dát hypoalergenní UM). Později jsem se dozvěděla, že naopak preventivní podávání hypoalergenního mléka zvyšuje riziko alergie. Dodnes se na sebe zlobím, ale byla jsem vyděšená prvorodička, a paní doktorka pro mě byla autoritou, takže mě nenapadlo, že mi radí úplné nesmysly. Naštěstí jsem se včas vzpamatovala, povolala laktační poradkyni, a po týdnu usilovného snažení byl mléka zas dostatek, ale můj názor na paní doktorku se otočil o 180 stupňů, a odešli jsme.

Bohužel za nás nemohu doporučit paní Dr. ani sestru. Sestra se projevuje méně "sympaticky". Dr. na nás působí poněkud zmateně, nemáme pocit, že by nás vyslechla s čím doma zápasíme (špatné stravování kojence), jak se to snažíme řešit, nevnímám od paní dr. ani osobní ani trochu celostní přístup (jako výsledky od více odborníků), chybí mi zamyšlení se nad nad naší zdravotní situací komplexně, a též psychická podpora. Za nás si hledáme jinou pediatru.

S lékařkou jsem spokojená. Čekací doba je tedy horší-spis mozna hrozná. Sestra byla drive velmi nesympatická, nyní jsme tam uz 3x narazily na veselejší a komunikativnejsi sestru, tak snad jen nezaskakovala.
Dr. je otevřená, přijme názor i ohledně alternativjich metod-rj. Nesmete je ze stolu jen proto, ze to neni medicínsky podložené..
Chtělo by to jen lépe zorganizovat, cekaci dobu, telefony, kdyz někdo přijde jen pro razítko ci recept a zavola si dopředu,aby nečekal hodinu a půl...

Pani doktorka je velice pecliva a snaží se pomoci. Nerada dava antibiotika ale kdyz neni ke zbyti tak je naordinuje. Minus je sestricka, neusmeje, kdyz neco potrebujete tak neochotne odpovi. Na detskou sestricku bych dala vice zapalenou pani/slecnu. Dalsi minus je čekání. Byt objednana na ockovani a cekat tam hodinu a pul je fakt masakr. Mela by si zorganizovat objednavkovy sesit. Ne kdo driv prijde ale kdo je objednaný. Jinak maximalni spokojenost a muzu jen doporučit.

S paní doktorkou jsme moc spokojeni. Určitě ji doporučuji i dále.

Pani doktorku rozhodne nemohu doporucit. Nejvetsim problemem je cekaci doba, sestra absolutne nezvlada objednavani pacientu a tak se na prohlidku ceka dost dlouho, nas rekord hodinu a pul - to nam byly 3 mesice! V cekarne 3 x 3 metry se macka i 6 maminek s kocarky a je to nekdy opravdu horor (hlasite dvoulete deti vs. nejmensi miminka..). Vysetreni probiha v poklusu, protoze pani doktorka permanentne nestiha, casto i behem navstevy odbehne. Na vse se pta za pochodu, kartu ani pomalu nestihne otevrit, jeji typicka veta "pripomente mi, co jsme delali minule". Je zmatena a nepamatuje si, na ktera vysetreni uz nas poslala a na ktera ne (stacilo by precist si kartu, nacoz ale nema cas), nejake informace opakuje dvakrat, jine nerekne vubec. Vrchol byl zmatek a zbytecne ockovani pulrocni dcery. Znovu uz bych ji nevybrala.

skvělá doktorka, všímavá a nic nezanedbá.

Pani doktorka, je mila sympatica vstricna. Obcas mi vadi pristup sestricy, ktera se porad tvari vazne a malokdy se usmeje, moc s maminkami nekomunikuje a snad ani na to dite se neusmeje. Co mi vadi u p.dr je, ze se nikdy nezepta : "tak jak se mate? co uz umite, jaky mate jidelnicek, odmita dite neco jist, co stolice pravidelna......proste zaladni otazky kdyz prijdu na preventivni prohlidku v 6 mes nebo v 10 mes. Akorat se dite poslechne, zvazi skoukne a to je vse. Nikdy jsem tam nebyla dele nez 5 min snad. Vsechno pokazde probehne tak rychle, ze hodne veci na ktere jsem se chtela zeptat ani nestihnu nebo v tom zmatku uz musim utikat ven z ordinace abych uvolnila missto dalsi mamince. Taky ocekavam vic rad a novejsi metodu lecby, na trhu je spoustu jinych lecivych pripravku treba prirodnich s konope nebo cokoliv jineho nez a ne hned predepisovat kortikoidni masticky kojenci. Sama jsem zdravotni sestra tak mam jine predstavi jak by to mnelo fungovat zvlast u detskych lekaru a sestry!

Veškeré informace o naší ordinaci najdete na www.detskalekarka.cz

• dětské lékařství