Kateřina Fajkošová, dermatolog Praha

MUDr. Kateřina Fajkošová

Dermatolog Více

6 názorů

Uložit


Adresa

Na Dlouhém lánu 11, Praha 6, Praha
KOŽNÍ VELESLAVÍN (Poliklinika Cordeus, 1. patro, číslo dveří 120a)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

Ověřeny pacient

Zatím jsem byl jednou na preventivní prohlídce, profesionální přístup, výborná komunikace. U kožního lékaře je vždy primárně důležitá psychologická stránka práce lékaře s pacientem, paní doktorka je mimořádně empatická s velkou dávkou sociální inteligence :-)


Ověřeny pacient

S péčí paní doktorky Fajkošové jsem již několik let velmi spokojená (botox, výplně, laser - pihy).
Vždy mám pocit 100% odvedené práce, profesionálního i lidského přístupu. Cením si u ní velmi citlivých návrhů a řešení, aby vše bylo co nejvíc přirozené.
Můj názor sdílí i můj přítel, který u paní doktorky byl opakovaně na laseru i chirurgickém zákroku.
Tak "jen tak dál" a spoustu dalších spokojených klientů. Markéta Masná, Petr Hořejší


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již roky, vždy se mi dostalo náležité péče a byl jsem spokojený. Jsou využívány nejmodernější způsoby léčení a paní doktorka sleduje nejnovější trendy, na každou otázku mi dokázala fundovaně odpovědět. Ordinace je výborně dostupná, metrem a ani s parkováním není problém. Termín ošetření byl vždy dodržen, objednání na čas 100% funguje- což je pro mě určitě velkou výhodou. Ceny rozhodně nepovažuji za nepřiměřené.


Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem byla spokojena , take mi aplikovala botox. Vse vysvetlila, postup i jak se chovat po zakroku a rozhodne nemohu souhlasit s nazorem Julie


J
Ověřeny pacient

Botox, glabela, velmi prehnane, toho botoxu je proste moc a nehybe se mi temer cele celo. Stahuju si ho rukou dolu, kdyz zustane nahore. Pristup pani doktorky jako v kazde vetsi klinice. Sup sup a rychle zmiz. Pristup v Esthe je takovy celkove. Frakcni laser, s tim jsem spokojena, jen se pani doktorka snazila nasadit co nejvyssi cenu. Neosobni jednani a pristup me uz sem nikdy neprivede.

MUDr. Kateřina Fajkošová

Vážená paní Julie. Byla jste na konzultaci u kolegy, cca 1/2 roku před samotným provedením zákroku, on Vám sdělil předpokládanou cenu zákroku. Zákrok jsem Vám prováděla já půl roku po vstupním vyšetření a dodržela jsem stejnou cenu, jakou Vám sdělil kolega. Měla jste půl roku čas zjistit ceny jiných klinik, porovnat a podle toho se rozhodnout. Dvakrát jste byla s cenou seznámena a souhlasila jste s ní. Na klinice jsme se Vám věnovali cca 2 hodiny, což je doba vzhledem k podstoupeným zákrokům zcela adekvátní. Pokud výsledek ošetření nesplňuje očekávání, je možné přijít na kontrolu. Dr. K. Fajkošová


I


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti