Adresa

Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

A
Ověřeny pacient

Vždy jsem byla naprosto spokojená. Paní doktorka mi vždy vše ochotně vysvětlila, ukázala, vyslechla moje potíže, vždy mi správně stanovila diagnózu a na danou věc mi řekla svůj názor. Za tu dobu co k ní chodím (pokud si dobře pamatuji tak je to 6 let) na mě byla nepříjemná všeho všudy jednou a rozhodně to neubralo nic na profesionalitě jejího výkonu. Nikdy nic nezanedbala a nemohu naprosto nic vytknout v čekárně jsem nikdy nebyla déle než 15 minut, kdybych se neodstěhovala do Brna tak neměním!!!


I
Ověřeny pacient

Nepříjemná, neprofesionální. Pacientky objednané po 15 minutách, takže vás prakticky odbyde mezi dveřmi. Na nesedící antikoncepci mi bylo doporučeno si pořídit miminko, že se to pak spraví. Absolutní vrchol byl, když přes třicet minut v prázdné ordinaci řešila se sestrou zda je lepší mít výsledky cytologie v tištěné nebo elektronické podobě a absolutně ji nezajímalo, že už jí tam čekají pacientky objednané na čtvrt, půl a tři čtvrtě. Za mě nikdy víc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Velmi empatická a příjemná, při vyšetření jemná, cítím vždy upřímný zájem. Jsem maximálně spokojena a doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Bolladrt je velmi dobrá lékařka, a jako velký bonus i strašně milá, empatická, o každou pacientku má upřímný zájem. Je to jedena z mála lékařů, kterým se dá opravdu věřit. Kam se na ni hrabou všichni specialisté od Apolináře (vlastní zkušenost)!


J
Ověřeny pacient

Strašně hodná paní doktorka, vše vysvětlí, vybírala jsem náhodně, předchozí zkušenost s jiným lékařem byla hrozná, podával mi na záněty samá atb a nikdy nic nevyléčil, této paní doktorce se to povedlo za chvíli bez použití atb. Moc jí děkuji a dojížděla bych za klidně i na druhý konec republiky :-) .


M
Ověřeny pacient

Velmi profesionální a výborný gynekolog, nejlepší, kterého jsem kdy měla. Navíc je paní doktorka mladá, usměvavá a velmi sympatická. Občas střídá působiště, ale šla bych za ní kamkoli. Kéž by se našli takoví doktoři i v jiných specializacích.


K
Ověřeny pacient

Skvělá lékařka s osobním přístupem. Jsem opravdu ráda, že ji mám. Ani si nevšimnete a máte po vyšetření. Vše Vám důkladně vysvětlí, je příjemná a usměvavá. Velmi ráda ji doporučuji!


Paní doktorku mohu jen doporučit. Výborný přístup a vše velmi ochotně vysvětlí.
Lepší gynekoložku jsem nikdy neměla a jsem ráda, že právě teď v těhotenství mám tak skvělou doktorku.


Paní doktorka je velmi příjemná, vše vysvětlí a zodpoví všechny otázky a vždy je usměvavá.


Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem si vybrala náhodně ale jsem s ní spokojená.Příjemná,vstřícná,pečlivá a na jakýkoli dotaz a problém odpoví.Doporučuji.Jarošová Lenka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti