Vždy jsem byla naprosto spokojená. Paní doktorka mi vždy vše ochotně vysvětlila, ukázala, vyslechla moje potíže, vždy mi správně stanovila diagnózu a na danou věc mi řekla svůj názor. Za tu dobu co k ní chodím (pokud si dobře pamatuji tak je to 6 let) na mě byla nepříjemná všeho všudy jednou a rozhodně to neubralo nic na profesionalitě jejího výkonu. Nikdy nic nezanedbala a nemohu naprosto nic vytknout v čekárně jsem nikdy nebyla déle než 15 minut, kdybych se neodstěhovala do Brna tak neměním!!!

Nepříjemná, neprofesionální. Pacientky objednané po 15 minutách, takže vás prakticky odbyde mezi dveřmi. Na nesedící antikoncepci mi bylo doporučeno si pořídit miminko, že se to pak spraví. Absolutní vrchol byl, když přes třicet minut v prázdné ordinaci řešila se sestrou zda je lepší mít výsledky cytologie v tištěné nebo elektronické podobě a absolutně ji nezajímalo, že už jí tam čekají pacientky objednané na čtvrt, půl a tři čtvrtě. Za mě nikdy víc.

Velmi empatická a příjemná, při vyšetření jemná, cítím vždy upřímný zájem. Jsem maximálně spokojena a doporučuji.

Paní doktorka Bolladrt je velmi dobrá lékařka, a jako velký bonus i strašně milá, empatická, o každou pacientku má upřímný zájem. Je to jedena z mála lékařů, kterým se dá opravdu věřit. Kam se na ni hrabou všichni specialisté od Apolináře (vlastní zkušenost)!

Strašně hodná paní doktorka, vše vysvětlí, vybírala jsem náhodně, předchozí zkušenost s jiným lékařem byla hrozná, podával mi na záněty samá atb a nikdy nic nevyléčil, této paní doktorce se to povedlo za chvíli bez použití atb. Moc jí děkuji a dojížděla bych za klidně i na druhý konec republiky :-) .

Velmi profesionální a výborný gynekolog, nejlepší, kterého jsem kdy měla. Navíc je paní doktorka mladá, usměvavá a velmi sympatická. Občas střídá působiště, ale šla bych za ní kamkoli. Kéž by se našli takoví doktoři i v jiných specializacích.

Skvělá lékařka s osobním přístupem. Jsem opravdu ráda, že ji mám. Ani si nevšimnete a máte po vyšetření. Vše Vám důkladně vysvětlí, je příjemná a usměvavá. Velmi ráda ji doporučuji!

Paní doktorku mohu jen doporučit. Výborný přístup a vše velmi ochotně vysvětlí.
Lepší gynekoložku jsem nikdy neměla a jsem ráda, že právě teď v těhotenství mám tak skvělou doktorku.

Paní doktorka je velmi příjemná, vše vysvětlí a zodpoví všechny otázky a vždy je usměvavá.

Paní doktorku jsem si vybrala náhodně ale jsem s ní spokojená.Příjemná,vstřícná,pečlivá a na jakýkoli dotaz a problém odpoví.Doporučuji.Jarošová Lenka