Mánesova 64, Praha
Gynekologická ordinace (mapa)

Extremely rude and unprofessional demeanor.. I was very taken aback by her rudeness when I asked for specific pricing for testing. When she explained that she'd have to look up the pricing and didn't offer any more information (just an awkward silence), I suggested that she call me back when she knew. Her response? "No, I can't call you back. I don't have time. I have patients". Talk about unprofessional! Very glad that my money did not go to her. I will be looking for another doctor who actually knows how to speak with her potential patients.

Kdyby to šlo, dám 10 hvězdiček. Neskutečně profesionální dáma, vše vysvětlí, zajímá se i o věci nad rámec jejího oboru, pokud se jí něco nezdá, rovnou dá zprávu pro obvoďáka, aby poslal na patřičné vyšetření. Nespěchá, vše vysvětlí a je vidět, že své práci opravdu rozumí. Prošla jsem rukama už velké řadě gynekologů a od této paní doktorky už se nehnu. Sice se prohlídka platí, ale dala bych i 5x víc, protože to jsou opravdu dobře investované peníze.

Vyborna ginekoložka! Zna svou prace velmi dobře a má dobre srdce. Doporučuji všem! Děkuji moc, hodně štěstí při další práci a všechno nejlepši! :) Anna M.

Nejlepší lékařka, s jakou jsem se kdy setkala - profesionální a lidský přístup. A navíc, super baba:-)

Jsem moc spokojená. Zašla jsem k ní na doporučení kamarádky, které pomohla opravdu nad rámec jakéhokoli bežného ošetření a pomohla jí vyřešit vážné problémy. Pevně věřím, že se stejným způsobem stará o všechny své pacientky. (Již se stalo, že vyřešila problém i za obvodní lékařku, která než by prohmátla břicho, radši pošle pacienta od čerta k ďáblu).

Velmi zkušená gynekoložka, která ovšem nezapoměla k profesionalitě přidat lidskost. Je neuvěřitelná. Chodím k ní 5 let a i když je soukromá, stojí za to si připlatit. Neměnila bych a jednou až budu zakládat rodinu, určitě chci, aby mi pomáhala zrovna ona.

Výborná lékařka - odbornostně i lidsky. Velmi pozitivní přístup a ochota. Přesně tak si představuji ženskou lékařku. Vyšetření zcela OK, komunikace na 100% - dá se s ní probrat zcela všechno a je na ní vidět zájem pomoci :)

Vynikajuca pani lekarka, tak po odbornej ako aj ludskej stranke.

Paní doktorka je profesionál jak odborností, tak přístupem k lidem. Zachránila mi život, co dodat víc

Vyzkoušela jsem více ženských lékařů a paní doktorka je opravdu profík. Kontroluje i věci, které nejsou v její přímé specializaci. Doporučuji i z hlediska citlivého přístupu k pacientkám a jejich problémům.

Vynikajuca pani lekarka, tak po odbornej ako aj ludskej stranke.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, 12 let jsem brala Hormonální antikoncepci, s roční pauzou po 9 letech a teď 3 roky jsem ji brala opět vkuse.
    Chci se zeptat zda po vysazení HA je vhodné se snažit o mimčo hned v době po vysazení nebo počkat nějakou chvíli a očistit tělo.
    Dále jsem se chtěla zeptat kdy je vhodný začít brát kyselinu listovou zda už začít nebo po vysazení HA.
    Děkuji za odpověď hezký den:-)

kyselinu listovou začněte užívat ve chvíli kdy začnete plánovat graviditu.

MUDr. Kateřina Bittmanová

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám heterozygotní MTHFR mutaci, dále mi bylo asi před půl rokem zjištěno na imunologii že mám pozitivní protilátky proti kardiolipidu - když jsem se ptala, zdali je nutné s tím něco dělat, bylo mi řečeno, že ne, pokud neberu hormonální antikoncepci. Navíc jsem dříve měla edém papily a zvýšený intrakraniální tlak (vše to nastalo po prodělané borelióze, ze které mám zdravotní následky dodnes, dnes už oční nervy jsou v rámci mezí, i když jeden je jakoby horší než druhý, ale ještě se to vejde do nějakých referenčních mezí). Hormonální antikoncepci jsem nikdy neužívala a neužívám ji z výše zmíněných důvodů ani teď, používáme kondom (jiná metoda antikoncepce z různých dalších důvodů pro mě prostě není vhodná, ani nehormonální tělísko či pesar, také mám alergie na látky v krémech co ničí spermie). Chtěla jsem se zeptat, pokud by nám kondom někdy praskl, jestli mohu použít formu postkoitální antikoncepce - Postinor a podobně. Protože představa, že nám praskne kondom a já si nemůžu vzít žádnou postkoitální antikoncepci mě upřímně řečeno opravdu děsí, děti opravdu nechci a rozhodně bych si je v případě, že bych otěhotněla nenechala. Chci se zeptat, jestli by pro mě takové jednorázové použití Postinoru tedy bylo naprosto kontraindikované. Nepředpokládám, že by se to dělo často, ještě se nám to nikdy nestalo, ale přece jen člověk nikdy neví, statisticky má prasknout zhruba jeden kondom ze 150, takže je tu reálné riziko, že se to někdy "podaří". Co se týče mé MTHFR mutace, protilátek proti kardiolipidům i intrakraniální hypertenze, doktoři to vlastně dál nijak neřešili, ani se nezmínili o tom, že bych se měla hormonům vyhýbat, ovšem na internetu jsem našla, že to může být problematické, ale co se týče informace o jednorázovém užití Postinoru, nic konkrétního jsem nenašla. Tak by mě zajímalo, jestli pokud by to bylo potřeba, si ho tedy můžu vzít, protože opravdu nevím, jak jinak bych toto řešila.

Postinor můžete dle potřeby užít

MUDr. Kateřina Bittmanová