Kateřina Bittmanová, gynekolog Praha

MUDr. Kateřina Bittmanová

Gynekolog

20 názorů

Uložit


Adresa

Vinohradská 1316/95, Praha
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

Z
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Best Doctor , She is really kind and helpful, all the staff are really professional, and She speaks perfect English, I would recommend her 100%


J
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ordinace

Paní doktorka o mne pečuje již více než 25 let, provázela mne těhotenstvími, druhého syna i rodila a nyní mi pomáhá zvládat perimenopauzu. Neskutečně lidská a přitom odborně nesmírně erudovaná dáma s životním nadhledem, která se o své pacienty doopravdy zajímá. Jsem nesmírně vděčná, že mohu být její pacientkou! Doporučuji ji každému, kdo chce slyšet otevřený a upřímný názor.


K
Ověřeny pacient

Extremely rude and unprofessional demeanor.. I was very taken aback by her rudeness when I asked for specific pricing for testing. When she explained that she'd have to look up the pricing and didn't offer any more information (just an awkward silence), I suggested that she call me back when she knew. Her response? "No, I can't call you back. I don't have time. I have patients". Talk about unprofessional! Very glad that my money did not go to her. I will be looking for another doctor who actually knows how to speak with her potential patients.


I
Ověřeny pacient

Kdyby to šlo, dám 10 hvězdiček. Neskutečně profesionální dáma, vše vysvětlí, zajímá se i o věci nad rámec jejího oboru, pokud se jí něco nezdá, rovnou dá zprávu pro obvoďáka, aby poslal na patřičné vyšetření. Nespěchá, vše vysvětlí a je vidět, že své práci opravdu rozumí. Prošla jsem rukama už velké řadě gynekologů a od této paní doktorky už se nehnu. Sice se prohlídka platí, ale dala bych i 5x víc, protože to jsou opravdu dobře investované peníze.


A
Ověřeny pacient

Vyborna ginekoložka! Zna svou prace velmi dobře a má dobre srdce. Doporučuji všem! Děkuji moc, hodně štěstí při další práci a všechno nejlepši! :) Anna M.


I
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka, s jakou jsem se kdy setkala - profesionální a lidský přístup. A navíc, super baba:-)


L
Ověřeny pacient

Jsem moc spokojená. Zašla jsem k ní na doporučení kamarádky, které pomohla opravdu nad rámec jakéhokoli bežného ošetření a pomohla jí vyřešit vážné problémy. Pevně věřím, že se stejným způsobem stará o všechny své pacientky. (Již se stalo, že vyřešila problém i za obvodní lékařku, která než by prohmátla břicho, radši pošle pacienta od čerta k ďáblu).


M
Ověřeny pacient

Velmi zkušená gynekoložka, která ovšem nezapoměla k profesionalitě přidat lidskost. Je neuvěřitelná. Chodím k ní 5 let a i když je soukromá, stojí za to si připlatit. Neměnila bych a jednou až budu zakládat rodinu, určitě chci, aby mi pomáhala zrovna ona.


Výborná lékařka - odbornostně i lidsky. Velmi pozitivní přístup a ochota. Přesně tak si představuji ženskou lékařku. Vyšetření zcela OK, komunikace na 100% - dá se s ní probrat zcela všechno a je na ní vidět zájem pomoci :)


Vynikajuca pani lekarka, tak po odbornej ako aj ludskej stranke.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

41 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, před zhruba 7 týdny jsem přišla o panenství a neměla jsem ochranu. Přítel sice "vytáhl", ale vím, že to není 100% prevence. Nyní jsem velmi vyčerpaná, trápí mě nevolnosti a mám nafouklé břicho (mám i více příznaků, ale myslím, že jsou spíše psychosomatické). Je možné, že jsem tehdy otěhotněla, když jsem přišla o panenství? Menstruace mi ještě nevynechala, proto nechci zatím kupovat test.

  Vše je možné, nicméně nedá se nic jiného dělat než počkat.
  (těmi 7 týdny jste asi myslela 7 dní?)

  MUDr. Kateřina Bittmanová

 • Dobrý den,

  přítelkyně v létě prodělala zánět močových cest. Lékaře navštěvovala, léky dobrala, jak měla.

  Od té doby ji ale ovšem močový měchýř stále pobolívá, v poslední době však celkem výrazně. Ostrou bolest a píchání musí tlumit léky. Někdy jí to začne samo od sebe, jindy trochu foukne. Někdy ji to taky velice bolí při pohlavním styku. Po něm je už prášek rutinnou.

  Jde tento problém nějak vyřešit? Bolest ji v životě už tak dost limituje, v poslední době se navíc zase horší.. Má doporučený taky nápoj, který se míchá s vodou a bolest taky téměř okamžitě odstraní, je to ovšem něco navíc a situace je nepříjemná.

  Děkuji za rady

  Zánět močových cest může být nedoléčená, anebo se vracet, takže by přítelkyně opět měla navštívit lékaře.

  MUDr. Kateřina Bittmanová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti