Kateřina Bittmanová, gynekolog Praha

Gynekolog

Vinohradská 1316/95, Praha
Gynekologická ordinace

Umístění: Gynekologická ordinace

Paní doktorka o mne pečuje již více než 25 let, provázela mne těhotenstvími, druhého syna i rodila a nyní mi pomáhá zvládat perimenopauzu. Neskutečně lidská a přitom odborně nesmírně erudovaná dáma s životním nadhledem, která se o své pacienty doopravdy zajímá. Jsem nesmírně vděčná, že mohu být její pacientkou! Doporučuji ji každému, kdo chce slyšet otevřený a upřímný názor.

Extremely rude and unprofessional demeanor.. I was very taken aback by her rudeness when I asked for specific pricing for testing. When she explained that she'd have to look up the pricing and didn't offer any more information (just an awkward silence), I suggested that she call me back when she knew. Her response? "No, I can't call you back. I don't have time. I have patients". Talk about unprofessional! Very glad that my money did not go to her. I will be looking for another doctor who actually knows how to speak with her potential patients.

Kdyby to šlo, dám 10 hvězdiček. Neskutečně profesionální dáma, vše vysvětlí, zajímá se i o věci nad rámec jejího oboru, pokud se jí něco nezdá, rovnou dá zprávu pro obvoďáka, aby poslal na patřičné vyšetření. Nespěchá, vše vysvětlí a je vidět, že své práci opravdu rozumí. Prošla jsem rukama už velké řadě gynekologů a od této paní doktorky už se nehnu. Sice se prohlídka platí, ale dala bych i 5x víc, protože to jsou opravdu dobře investované peníze.

Vyborna ginekoložka! Zna svou prace velmi dobře a má dobre srdce. Doporučuji všem! Děkuji moc, hodně štěstí při další práci a všechno nejlepši! :) Anna M.

Nejlepší lékařka, s jakou jsem se kdy setkala - profesionální a lidský přístup. A navíc, super baba:-)

Jsem moc spokojená. Zašla jsem k ní na doporučení kamarádky, které pomohla opravdu nad rámec jakéhokoli bežného ošetření a pomohla jí vyřešit vážné problémy. Pevně věřím, že se stejným způsobem stará o všechny své pacientky. (Již se stalo, že vyřešila problém i za obvodní lékařku, která než by prohmátla břicho, radši pošle pacienta od čerta k ďáblu).

Velmi zkušená gynekoložka, která ovšem nezapoměla k profesionalitě přidat lidskost. Je neuvěřitelná. Chodím k ní 5 let a i když je soukromá, stojí za to si připlatit. Neměnila bych a jednou až budu zakládat rodinu, určitě chci, aby mi pomáhala zrovna ona.

Výborná lékařka - odbornostně i lidsky. Velmi pozitivní přístup a ochota. Přesně tak si představuji ženskou lékařku. Vyšetření zcela OK, komunikace na 100% - dá se s ní probrat zcela všechno a je na ní vidět zájem pomoci :)

Vynikajuca pani lekarka, tak po odbornej ako aj ludskej stranke.

Paní doktorka je profesionál jak odborností, tak přístupem k lidem. Zachránila mi život, co dodat víc

38 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.Je mi 16 let.Chtěl bych se zeptat.měřím kolem 170cm vážím asi 68KG.Chci se zeptat na velikost penisu.Chtěl bych se zeptat zda je normální že mám velikost penisu 7 cm a když se projeví erekce mám kolem 18 cm.Nezdá se mi to normální.

na gynekologii se neřeší velikost penisu....

MUDr. Kateřina Bittmanová

• Dobrý den, je mi 23let. 5/2019 jsem byla na konizaci CIN II-III. Od 9/2019 beru antikoncepci Lindynette 20. Od te doby co jsem ji začala brát se mi každý měsíc stává, ze mi neudrží cyklus. V prosinci mi chyběly dobrat 4 prášky z platíčka v lednu 8 a teď v únoru mi jich chybí dobrat 11 a už zase špiním a mám křeče v břiše jako při MS. Vždy celé platicko doberu a dělám sedmidenní pauzu, při které mám MS slabší.
    Zároveň mám pocit těžkých nohou a v noci se mi stává, ze se probouzím a mám křeče od lýtek až po stehna.
    V pondělí 10.2 jsem byla u své gyn která mi předepsala Yadine.
    Po přečtení přívalového letáku jsem se ale dozvěděla, ze v Yadine je méně hormonu než v Lindynette. Má tedy prosím smysl začít brát Yadine?
    Dekuji za odpověď.

reakce Vašeho těla na antikoncepci je individuální. Zkuste a uvidíte. Někdy je dost těžké najít vhodnou kombinaci.