Vinohradská 1316/95, Praha
Gynekologická ordinace

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Gynekologická ordinace

Paní doktorka o mne pečuje již více než 25 let, provázela mne těhotenstvími, druhého syna i rodila a nyní mi pomáhá zvládat perimenopauzu. Neskutečně lidská a přitom odborně nesmírně erudovaná dáma s životním nadhledem, která se o své pacienty doopravdy zajímá. Jsem nesmírně vděčná, že mohu být její pacientkou! Doporučuji ji každému, kdo chce slyšet otevřený a upřímný názor.

Extremely rude and unprofessional demeanor.. I was very taken aback by her rudeness when I asked for specific pricing for testing. When she explained that she'd have to look up the pricing and didn't offer any more information (just an awkward silence), I suggested that she call me back when she knew. Her response? "No, I can't call you back. I don't have time. I have patients". Talk about unprofessional! Very glad that my money did not go to her. I will be looking for another doctor who actually knows how to speak with her potential patients.

Kdyby to šlo, dám 10 hvězdiček. Neskutečně profesionální dáma, vše vysvětlí, zajímá se i o věci nad rámec jejího oboru, pokud se jí něco nezdá, rovnou dá zprávu pro obvoďáka, aby poslal na patřičné vyšetření. Nespěchá, vše vysvětlí a je vidět, že své práci opravdu rozumí. Prošla jsem rukama už velké řadě gynekologů a od této paní doktorky už se nehnu. Sice se prohlídka platí, ale dala bych i 5x víc, protože to jsou opravdu dobře investované peníze.

Vyborna ginekoložka! Zna svou prace velmi dobře a má dobre srdce. Doporučuji všem! Děkuji moc, hodně štěstí při další práci a všechno nejlepši! :) Anna M.

Nejlepší lékařka, s jakou jsem se kdy setkala - profesionální a lidský přístup. A navíc, super baba:-)

Jsem moc spokojená. Zašla jsem k ní na doporučení kamarádky, které pomohla opravdu nad rámec jakéhokoli bežného ošetření a pomohla jí vyřešit vážné problémy. Pevně věřím, že se stejným způsobem stará o všechny své pacientky. (Již se stalo, že vyřešila problém i za obvodní lékařku, která než by prohmátla břicho, radši pošle pacienta od čerta k ďáblu).

Velmi zkušená gynekoložka, která ovšem nezapoměla k profesionalitě přidat lidskost. Je neuvěřitelná. Chodím k ní 5 let a i když je soukromá, stojí za to si připlatit. Neměnila bych a jednou až budu zakládat rodinu, určitě chci, aby mi pomáhala zrovna ona.

Výborná lékařka - odbornostně i lidsky. Velmi pozitivní přístup a ochota. Přesně tak si představuji ženskou lékařku. Vyšetření zcela OK, komunikace na 100% - dá se s ní probrat zcela všechno a je na ní vidět zájem pomoci :)

Vynikajuca pani lekarka, tak po odbornej ako aj ludskej stranke.

Paní doktorka je profesionál jak odborností, tak přístupem k lidem. Zachránila mi život, co dodat víc

31 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,jsem v 15tt.a mám obavu z listeriózy nebo toxoplasmózy.v práci jsem manipulovala s vinnou klobásou,sice sáčkem,ale trochu tekutiny z ní mi vyteklo na trochu popraskané holé ruce.po nějaké chvíli,jsem si umyla ruce.jeste prosím,na začátku těhotenství, když jsem to ještě nevěda,jedla jsem nivu.a asi před měsícem mě tři týdny bolelo v krku a trošku píchalo v kloubech.horecku nad 38 jsem nemela ani průjmy a zvracení.mam se obávat o zdraví miminka?předem moc děkuji za odpověď

Nemusíte se bát. Nemůžete se schovat do vzduchotěsné bubliny, která by Vás oddělila od ostatního světa....
    Doporučila bych méně studovat internet.
    Úplně nejvíc nebezpečné je přecházet silnici anebo jezdit autem. Šance že se něco stane je mnohem větší než vše co jste popsala....

MUDr. Kateřina Bittmanová

• Dobrý den, je mi 14 a už 9 dní nemám menstruaci. Pobolívá mě v podbřišku, jako by to mělo přijít, ale pořád nic. Předem děkuji za odpověď.

doporučila bych obrátit se na gynekologa. Může to být například cysta.

MUDr. Kateřina Bittmanová