Mánesova 64, Praha
Gynekologická ordinace (mapa)

Extremely rude and unprofessional demeanor.. I was very taken aback by her rudeness when I asked for specific pricing for testing. When she explained that she'd have to look up the pricing and didn't offer any more information (just an awkward silence), I suggested that she call me back when she knew. Her response? "No, I can't call you back. I don't have time. I have patients". Talk about unprofessional! Very glad that my money did not go to her. I will be looking for another doctor who actually knows how to speak with her potential patients.

Kdyby to šlo, dám 10 hvězdiček. Neskutečně profesionální dáma, vše vysvětlí, zajímá se i o věci nad rámec jejího oboru, pokud se jí něco nezdá, rovnou dá zprávu pro obvoďáka, aby poslal na patřičné vyšetření. Nespěchá, vše vysvětlí a je vidět, že své práci opravdu rozumí. Prošla jsem rukama už velké řadě gynekologů a od této paní doktorky už se nehnu. Sice se prohlídka platí, ale dala bych i 5x víc, protože to jsou opravdu dobře investované peníze.

Vyborna ginekoložka! Zna svou prace velmi dobře a má dobre srdce. Doporučuji všem! Děkuji moc, hodně štěstí při další práci a všechno nejlepši! :) Anna M.

Nejlepší lékařka, s jakou jsem se kdy setkala - profesionální a lidský přístup. A navíc, super baba:-)

Jsem moc spokojená. Zašla jsem k ní na doporučení kamarádky, které pomohla opravdu nad rámec jakéhokoli bežného ošetření a pomohla jí vyřešit vážné problémy. Pevně věřím, že se stejným způsobem stará o všechny své pacientky. (Již se stalo, že vyřešila problém i za obvodní lékařku, která než by prohmátla břicho, radši pošle pacienta od čerta k ďáblu).

Velmi zkušená gynekoložka, která ovšem nezapoměla k profesionalitě přidat lidskost. Je neuvěřitelná. Chodím k ní 5 let a i když je soukromá, stojí za to si připlatit. Neměnila bych a jednou až budu zakládat rodinu, určitě chci, aby mi pomáhala zrovna ona.

Výborná lékařka - odbornostně i lidsky. Velmi pozitivní přístup a ochota. Přesně tak si představuji ženskou lékařku. Vyšetření zcela OK, komunikace na 100% - dá se s ní probrat zcela všechno a je na ní vidět zájem pomoci :)

Vynikajuca pani lekarka, tak po odbornej ako aj ludskej stranke.

Paní doktorka je profesionál jak odborností, tak přístupem k lidem. Zachránila mi život, co dodat víc

Vyzkoušela jsem více ženských lékařů a paní doktorka je opravdu profík. Kontroluje i věci, které nejsou v její přímé specializaci. Doporučuji i z hlediska citlivého přístupu k pacientkám a jejich problémům.

23 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat. Minulý týden jsem jsem zapomněla užít 3 tabletky antikoncepce. Beru je večer a vzpomněla jsem si vždycky ráno, ale nestihla jsem to ani u jedné do tolerance 12 hodin. Tento týden mám bolesti v podbřišku, krvácela jsem při pohlavním styku a mám výkyvy nálad může to být způsobeno vynecháním pilulek?

Samozřejmě! A také už nejste chráněna....
    Přestaňte užívat tablety, a od 1. dne menstruace začněte nové balení. Pakliže ale máte problém s denním užíváním, nechte si předepsat buď kroužek, anebo například tříměsíční injekce...

MUDr. Kateřina Bittmanová

• Dobrý den,
    jsem 1,5 roku po porodu a od toho mi po každém půl roce vychází špatný cytologický stěr.Při druhé kontrole mi paní doktorka udělala i na HPV který vyšel negativní.Dnes po kontrole se jí asi něco nezdálo a vypsala mi žádanku na pracoviště,které to prý více prozkoumá.Je i tak možné,když testy HPV byly negativní,abych měla rakovinu děložního čípku?V žádance je důvod požadavku: opakovaně LSIL, high risk HPV negat.
    Děkuji za odpověď

Možné je všechno, hlavně také proto, že žádné vyšetření není stoprocentní. Máte svědomitou a dobrou lékařku!

MUDr. Kateřina Bittmanová