přijímá nové pacienty

Bankovní převod, Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Bankovní převod, Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Nejčastěji hledané služby

Vyšehradská

Vystudovala jsem Pražskou vysokou školu psychosociálních studií.
Ve svých terapiích vycházím především z daseinsanalityckého směru, ve kterém j...

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií

• psychoterapie

Umístění: Slunná Individuální psychoterapie (50 minut)

Rád bych vyjádřil svou vděčnost za vaši podporu a profesionální péči, kterou jste mi poskytla během našich terapeutických setkání. Vaše empatie a schopnost naslouchat mi pomohly zpracovat bolest a smutek spojený se ztrátou mé maminky. Cítím, že jsem díky vaší pomoci udělal významný pokrok ve svém emocionálním zpracování. Jsem vděčný za vaši trpělivost, porozumění a podporu, kterou mi poskytujete v této obtížné době.

S úctou,
Josef P.

Mgr. Karolína Zapletalová

Velmi mě těší, že Vám mé terapie pomáhají a že se na nich cítíte dobře. Těším se na další setkání s Vámi :-)

Vzhledem k tomu, že mám dosavadní zkušenosti s psychology převážně negativní, trvalo mi dlouho, abych byla opět ochotna se někomu otevřít. Jsem teď ale za sebe ráda, že jsem tomu dala další šanci. Byla jsem na jedné terapii u paní Zapletalové a vždy po prvním sezením cítím, zda to je to správné pro mne nebo ne. Toto sezení hodnotím jako velmi pozitivní, a to hlavně její vcítění se do mé životní situace, naslouchání a analyzování. Cítila jsem, že někomu můžu znovu věřit. Doporučuju všem, kteří mají alespoň trochu podobný blok, jako jsem měla já. Určitě to nebyla má poslední návštěva.

Mgr. Karolína Zapletalová

Moc Vám děkuji a těším se na další setkání :-)

Umístění: Slunná Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní magistra Zapletalová je velmi dobrá terapeutka, oceňuji hlavně osobní přístup, snaha přijít na původ problémů a také rychlé reakce na mé nové problémy.

Moc Vám děkuji za milé hodnocení. Těší mě, že jste spokojený. Karolína