Nestátní ZZ MUDr. Jaroslava Svobody
Liliová 13, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Nestátní ZZ MUDr. Jaroslava Svobody Jiný

MUDr Mastný je naprostá odborná špička mezi internisty , vždy ochotny pomoci a jako člověk nemá chybu!!!
Bohužel takovych osobnosti v dnešní době mnoho neni.

Umístění: Nestátní ZZ MUDr. Jaroslava Svobody Jiný

Vynikající ,empatický lékař.Pečlivý,vše do podrobna vysvětlí.Ochotný,pacieent se nebojí sdělit mu svoje pocity,trápení.Vždy se snaží najít cestu k uzdravení.Velmi laskavý člověk.Patří mu moje uznání a velký dík.

Umístění: Nestátní ZZ MUDr. Jaroslava Svobody

Pan doktor Karel Mastny je nejlepsi doktor jakeho znam a to nejen po profesni strance, ale hlavne i po strance lidske! Dekuji Vam pane doktore za vse, co pro lidi delate a jakym stylem se k nam chovate!! Moc moc jste mi pomohl! Moc si Vas vazim! Eva Holarkova, Ústí nad Labem

velmi dobry je malo je nejlepší jako lekar i clovek jednim z nejlepších co jsem kdy poznala....pomuze kdykoli potrebujete .....

pacient: Štefan.Na mou lecbu nejsou leky,presto je pan doktor Mastny pro mne jeden z nejlepsich doktoru.Dovede cloveka povzbudit a dodat dusevni silu,ne jak jiny doktor (K.K(ktery dovede jen dusevne a psychicky nicit.Za to si pana doktora Mastneho velice vazim...Je to proste stara skola.Dekuji pane doktore.

Je to nejlepší lékař,kterého jsem kdy poznala.Pro úžasné jednání s pacienty -trpělivé,ochotné,chápající,citlivé,usměvavé,pohodově klidné- jej v duchu nazývám "doktorem andělem".
Eva D.F.

Milý, vstřícný, pečlivý a schopný imunolog.

špičkový odborník,velmi mi pomohl. Ochotný,empatický,milý. Lepšího lékaře jsem nepoznala.

Naprosto souhlasím - pak doktor je vynikající! Odborník, mimořádně vstřícný, lidský, pečlivý a v neposledni řadě - léčba je skutečně efektivní, pomáhá! (a že jsem toho už prochodila a vyzkoušela hodně). Lepšího lékaře neznám. Děkuji.

Fantastická kapacita v oblasti medicíny a zároveň i velice empatický a příjemný člověk. Lepšího lékaře jsem nepoznala.