Krkonošská 1, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je pečlivý, pokud není vše jak má být, nemá problém si s Vámi sednout a vše vysvětlit. Včas začal řešit špatné výsledky cytologie a na základě dalších vyšetřeních proběhl nutný zákrok.

Umístění: Ordinace

Když máte všechno naprosto normální, zaplatíte všimné a nic speciálního nechcete, je to v pohodě. Ale když máte nějaký problém, nedej bože jste panna a vyšetření je bolestivé nebo něco podobného, je neskutečně otrávený, že ho zdržujete. Při vyšetření patří určitě k těm ne moc jemným. Pro mladé dívky nebo pro ty, co mají z doktorů strach, ho určitě nedoporučuji.

MUDr. Hynka nedoporučuji, protože jeho přístup je velmi neosobní, nechal mne čekat v čekárně cca 2 hodiny, i když jsem byla ve velmi vážném stavu po operaci cysty, jejím odebrání + vaječníku (měla bolesti, čekala jsem v leže na lůžku, což mi umožnila sestra) a měl v rukou výsledky CRP testu, které byly velmi vysoké (280, ale mají být max. 10). Poté, co mi oznámil výsledek s 3-denním zpožděním (protože test CRP může být udělán během několika málo minut, já ho však obdržela až za 3 dny v PÁ, i když jsem byla na vyšetření ve ST) mne informoval o okamžité nutnosti návštěvy nemocnice, kde bych měla být i hospitalizována. Takto si skutečně nepředstavuji práci lékaře, kterému ještě platím nadstandartní příplatek, ale pouze za negativní přístup! Takže již nikdy více...

Bohužel mám s panem doktorem nedobrou zkušenost. Z mého pohledu a zkušenosti, špatně odhadl můj zdravotní stav, a díky léčbě, kterou mi hormony naordinoval mi zkazil rok života. Také u vyšetření velice necitlivý, bolestivý. Jsem ráda, že už u něj nejsem!!

K panu doktorovi chodím 15 let a nemůžu si ho vynachválit. Je pečlivý, odborník ve svém oboru a zároveň mu nechybí lidský přístup. Skutečně doporučuji!

Pana doktora Hynka, všem jen doporučuji......možná působí trochu zaraženě, ale ve svém oboru je odborník a není mu nic zatěžko. Chodím k němu do motolské nemocnice, rodil mi syna a vše proběhlo v úplné pohodě, byť měl malý pupeční šňůru kolem krčku, tak pan doktor nestresoval a porod vedl ukázkově. A při vyšetření je velmi něžný. Jednoznačně doporučuji.

S panem doktorem Hynkem (a se všemi z gynekologie v Krkonošské) mám pouze dobré zkušenosti. Jen mi přijde trošku zaražený, nebo možná stydlivý, ale nedivím se mu. Rozhodně mohu všem doporučit.

Do ordinace se lze dostat s kočárkem, chodí tam někdy do ordinace i s dětmi. Lékařům to nevadí. S doktorem mám dobré zkušenosti, chodím tam už dlouho. Sestřička má velmi lidský přístup. Soucítí s vámi, když se něco nepříjemného stane. Teď tam ordinuje i nová doktorka, vše v pořádku. Mohu doporučit.

K panu doktorovi jdu poprvé příští týden a jsem na něj zvědavá. Potřebuji odborníka, ale také hodně lidský přístup. Doufám, že to u něj najdu a to i u sestřičky. Vypadlo mi hlídání a potřebovala bych vědět, zda se dostanu do ordinace s kočárkem a jestli sestřička pohlídá, než mě pan doktor vyšetří? Je tu nějaká dobrá duše, která řekne, jak to chodí v ambulanci u žen s dětmi?
Nechci sestřičku otravovat telefonátem. Už když jsem se objednávala, tak říkala rychle, rychle nemám čas! Za odpověď všem předem děkuji!

rodili jsme společně první dcerku a naprostá spokojenost, řeklabych příkladná péče, všem doporučuji.