Vykoukových 687, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Lepšího pediatra pro své děti bych snad nenašla. I po odstěhování z Radotína k paní doktorce nadále dojíždíme, protože zdraví mých dětí je pro mě na prvním místě. Paní doktorka je velice vstřícná, pečlivá, poradí kdykoliv i po telefonu. Sestřička to samé.....velice děkujeme za vaši úžasnou péči!

G

Nejlepsi detska doktorka, ja sama jsem k ni chodila a ted k ni chodi ma dcera, jinou bych nehledala :) I mamka s detma co bydlej za Prahou dojizdi za pani doktorkou :) Za me nej a silene hodna sestricka :)

Velmi dobra prakticka lekarka pro deti z Prahy-Radotina. Vtricna, mila a ochotna. Sestricka take. Jsme spokojeni

Naše paní doktorka je ta nej. Má úžasný přístup, děti se k ní vždy těší, dokáže poradit, podpořit, a snaží se najít ten nejlepší, nejefektivnější a zároveň nejšetrnější způsob léčby. A sestřička je zrovna tak úžasná. Dojíždíme 35km a kdyby to bylo nutné budeme dojíždět třeba 100!

Paní doktorka je hodná, zkušená a nakloněná šetrným metodám (bylinkové přípravky, homeopatika), což u dětského lékaře velmi oceňuji. Jsme u ní moc spokojení.

Doporučiji!

Paní doktorka, která naslouchá a přemýšlí.Nesmírně důležité. Skvělá i paní sestra Tůmová. Chodíme k paní doktorce od porodnice, je opravdu svědomitá, citlivá, s dětmi to umí a miluje je. Má obrovský rozsah, od homeopatie až k tradiční léčbě, od nejmodernějších preparátů až po "babské" triky. Má velký zájem o zpětnou vazbu, zda to či tohle funguje či ne, sbírá informace. Někdy vrtím hlavou nad použitou kombinací, ale funguje to. Působí velmi uklidňujícím dojmem, dětem i rodičům se věnuje značně nad rámec svých povinností. Chodíme za paní doktorkou s každou prkotinou, nikdy se nepozastavovala nad četností či účelem návštěv. Dokáže uklidnit i velmi nervozní rodiče i prarodiče. Za paní doktorkou dnes jezdíme stále a to až z Dejvic. Velmi doporučuji!

O

Svědomitá, důsledná, milá a trpělivá. Pro mě je velice důležité, že používá homeopatii a šmahem neodsuzuje vše co není západní medicína. Vysvětlí proč a co dělá, myslí do budoucnosti. Prostě tak si představuji zodpovědný přístup ke zdraví dítěte. Jednoznačně doporučuji.

Paní doktorka je velmi milá, vždy ochotná pomoci. Nejvíce oceňuji její důslednost. Konkrétní problémy sleduje vždy dlouhodobě, jednou vyléčená nemoc pro ni není zapomenuta, ale vždy se ohlíží zpět na to, co dítě již prodělalo, a podle toho nastavuje léčbu, takže proces léčby má kontinuitu - pro mě ta nejdůležitější vlastnost lékaře. Nemá problém vysvětlit vše, co je potřeba. I sestřička je velmi milá, obě se skvěle doplňují.

Paní doktorka je vždy vstřícná a ochotná pomoci v kteroukoliv dobu - denní i noční.Vše krásně vysvětlí i pro "vyjevené" prvorodičky, které to zvlášť v prvních týdnech péče o dítě potřebují. Dokáže, ale zvládat i nezvládnutelné puberťáky a jejich hloupé řeči. Při léčení jsme nikdy neměli problém a z mého hlediska je velice pozitivní, že paní doktorka používá homeopatika, ale nebrání se ani předepsat antibiotika či jiné silnější léky.