Umístění: Ordinace Ošetřující pediatr

Paní doktorka je jednou z nejlepších lékařek se kterými jsem se setkala, její přístup k dětem i rodičům je velmi vstřícný a trpělivý. Je pečlivá, empatická, vždy se nám věnuje a hledá vhodná řešení.Líbí se mi její rozvržení ordinačních hodin i aktuality na webových stránkách. Je skvělá :-)

Ráda bych se přidala k hodnocení, neboť práce paní doktorky je špičkové kvality. Ačkoliv jsem si pediatra pro syna zvolila zcela nahodne - podle umístěni (v té době jsem nemohla tušit nakolik úzká bude naše spolupráce), mohla bych zde psát samá superlativa - výborně zorganizované ordinační časy, obrovská ochota a angažovanost paní doktorky, její práce přes čas, mateřský přístup k dětem, porozumění matkám, snaha vše vyřešit, racionálnost, zdravý úsudek, výborná komunikace emailem kdykoliv a spoustu další chvály k tomu. Moc Vám, paní doktorko, děkujeme!

Paní doktorka je ochotná, vstřícná a pečlivá. V případě potřeby lze neakutní záležitosti konzultovat po e-mailu, do 24h reaguje. Moc jsme s její péčí spokojeni.

Jsem se Mudr. Radvanskou i Sestřičkou velmi spokojena.Obě jsou milé a vstřícné. Paní doktorka je pečlivá a nic nechce zanedbat. Vše vysvětlí a v případě potřeby ihned odešle dítě ke specialistovi.