Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Modřany Tinnitus

Čekání 4 týdny na neurologa od vyšetření na ORL je frustrující, zvlášť když Vám neustále píská v uších a nemůžete se soustředit absolutně na nic. Už při objednání byl přístup sestry poměrně chladný, až necitelný k pacientům. Přístup paní doktorky byl naprosto opačný, což kvituji, bohužel mi ale chybně stanovila diagnózu a způsob rehabilitace, takže jsem ztratil další dva týdny, než jsem s pomocí zkušeného fyzioterapeuta konečně zjistil v čem je problém a začal jej účinně léčit. S tinnitem tedy raději za paní doktorkou nechoďte.

Příjemná, pacienta vyslechne, patřičně vyšetří, navrhne odpovídají léčbu, doporučí i jiná vyšetření.

Při první návštěvě měla paní doktorka snahu přijít na problém, jen mě celkem vystrašila lumbální punkcí. Naštěstí mě do toho příliš netlačila. Při další návštěvě už původní hypotézu zcela pominula a držela se jiného směru. Dala mi celkem dobrý kontakt na jiného specialistu z oboru rehabilitace. Můj problém byl nakonec v krční páteři... a nejvíce mi od potíží pomohlo banální zahřívání a masáže, od kterých mě paní doktorka dost odrazovala, přitom mi je na RHB naopak doporučili. Takže výsledek mé zkušenosti u mého problému hodnotím jako neutrální.

Velice milá a sympatická doktorka i sestřička, vše vysvětlila a přidala doporučení jak postupovat dále v daném problému.

Výborná lékařka. Paní doktorka je velice pečlivá, je vidět, že před vyslovením diagnózy hodně přemýšlí. Je na paní doktorce vidět, že jí hodně záleží na správném stanovení diagnózy. Taková obětavost a zájem o pacienta se vidí málokdy. Vše je vidět už podle její pěkně zařízené ordinace - máte pocit, že jdete k špičkovému lékaři. Byl jsem u paní doktorky zatím třikrát, ale mám pocit, že pokaždé se mi dost důkladně věnovala. Bylo vidět, že víc než by musela. Projistotu provedla opakovaně základní neurologické vyšetření, ikdyž se zdálo, že nebude třeba a pak mě poslala na několik doplňkových vyšetření (EEG, Holter, Oční pozadí, CT, ...). Opravdu jsem s takovouto péčí spokojen a mám pocit, že přesně takto by to mělo být. Přeju paní lékařce hodně štěstí a síly pro léčbu dalších pacientů.

Výborná doktorka, milá sestřička a příjemné prostředí.

Díky pani doktorce jsem se dostal na operaci s krtční páteří, spostu známích má po operaci problémi, já jsem díky péči pani doktorky v pořádku a přístup je super, všem bych doporučil, je opravdu skvělá, pomůže poradí.

velmi pečlivá, svědomitá, má snahu vysvětlit pacientovi jeho zdravotní problém a bere ho jako rovnocenného partnera, který má právo si vybrat způsob léčby po konzultaci

Paní doktorka je moc milá a zajímá se o své pacienty, mě pomohla po několika letech neúspěšného léčení bolesti hlavy!

Jsem přesvědčený o erudici této lékařky, kt. mi odhalila nádor a od začátku až do zdárného konce se paní doktorka o mne postarala.Jsem zcela v pořádku a díky ní si užívám života ve zdraví.Více takových lidí.Díky.S negativním názorem p.Pekařové nesouhlasím , možná měla poslechnout.