Nám. SNP 4, Ostrava
Praktický lékař gynekolog

Vážená paní doktorko.Nevím zda čtete tato hodnocení.Chtěla bych Vám poděkovat a Vaši skvělou práci a především lidský přístup.Měla jsem problémy v těhotenství a paní doktorka,mi vždy vše vysvětlila, apovzbudila mne.Bohužel v době mého porodu,již přestala ordinovat a odešla do důchodu.Nestihla jsem přijít pochlubit se svou dcerkou a poděkovat.Alespoň touto cestou DĚKUJI.

Souhlasím s tím, že paní doktorka zvládá pouze preventivní prohlídky, ale když má pacientka problém, tak si neví rady.Upozornila jsem ji na pigmentaci a paní doktorka mi řekla, že to bude sledovat a nic s tím nedělala. Dnes chodím k jinému lékaři a kvůli pigmentaci musím navštěvovat i onkogynekologii.
No a když jsem jednou měla opravdu velký problém (krvácení v těhotenství) a hned jsem ji volala, že tam přijedu, tak mi dost nevlídným hlasem sdělila, že ji končí pracovní doba a že mám jet do nemocnice.

Paní doktorka opravdu zvládá jen standartní postupy, pokud příjde nějaký problém, nedá se říct, že ho řeší, jinak je milá ale většinou jsem odešla s modřinou po vyšetření vaječníků.Už tam nikdy nechci jít, a zanedlouho se uvidí jestli nezanedbala i můj vřídek na čípku, který jen pozorovala 11 let.Vyberte si někoho jiného stačí jen hledat.

Paní doktorka je ochotná,příjemná a milá. Chodila k ní i moje mamka a obě se shodneme na tom, že je fajnová.

K paní doktorce jsem chodila asi 10 let. Se změnou bydliště jsem změnila i svého gynekologa. Prohlídky u paní doktorky patřily spíše k těm nepříjemným, vyšetření bylo pro mě téměř vždy dost bolestivé, čemuž se tak u současného gynekologa neděje. Co se týče odborné péče, tak ano, ale jako člověk mi paní doktorka nesedla. Mnohdy jsem ji nezastihla v příliš dobré náladě, moje otázky ji spíše popudily, než aby mi věc jako odborník vysvětlila.

Paní doktorka je velice příjemná,ochotná,dobře se mi s ní povídá,dokáže poradit.Nesmím zapomenout na usměvavou sestřičku,která umí povzbudit,prostě super OBĚ!Jsem velice moc spokojená!

Paní doktorku určitě nedoporučuji, jelikož se postarala o to, abych přišla o skoro celé oba vaječníky. Je to už několik let zpátky, dlouho jsem nedostávala menstruaci, proto jsem doktorku navšívila. Doktorka mi tvrdila, že jsem těhotná, i když jsem s nikým v té domě neměla pohlavní styk. Píchla mi nějakou injekci, která mi později vyvolala šílenou bolest. Injekce způsobila špatné prasknutí cist, které jsem měla a které lékařka na ultrazvuku nepoznala, tudíž jsem musela ihned do nemocnice na operaci vaječníků. Takže s těhotenstvím to opravdu nemělo nic společného!! Určitě nejhorší gynekolog v Ostravě!

Pani doktorka je SKVELA!!!A sestricka ta je taky SKVELA!!!P.doktorka je velice ochotna,poctiva a myslim si ze dela pro sve pacientky maximum.Stejne jako sestricka,ktera vzdy vi jak utesit a a neznam ji zamracenou.Jejich pristup je velice prirozeny a clovek ma pocit ze se nemusi nijak omezovat ani se stydet s cimkoliv sverit.Nedavno jsem byla v jinem stavu,bohuzel jsem o mimi prisla,ale diky pani doktorce a sestricce neztracim nadeji ze priste se to povede!Tyhle dve damy si nezaslouzi nic jineho nez velky DIK a pevne doufam ze pani doktorka bude ordinovat jeste spoustu let!Preji obema spoustu zdravi a taky spoustu prijemnych ordinacnich hodin.

Jenom nám paní doktorko vydržte ordinovat co nejdéle,a díky za vše jste nej.

s paní doktorkou jsem hodně spokojená, mám to k ní sice daleko, ale rozhodně bych neměnila, líbí se mi její ženský přistup, dokáže vysvětlit poradit, dobře se sní povída, stejně tak se sestřičkou.