Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Nám. SNP 4, Ostrava
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Vážená paní doktorko.Nevím zda čtete tato hodnocení.Chtěla bych Vám poděkovat a Vaši skvělou práci a především lidský přístup.Měla jsem problémy v těhotenství a paní doktorka,mi vždy vše vysvětlila, apovzbudila mne.Bohužel v době mého porodu,již přestala ordinovat a odešla do důchodu.Nestihla jsem přijít pochlubit se svou dcerkou a poděkovat.Alespoň touto cestou DĚKUJI.

Souhlasím s tím, že paní doktorka zvládá pouze preventivní prohlídky, ale když má pacientka problém, tak si neví rady.Upozornila jsem ji na pigmentaci a paní doktorka mi řekla, že to bude sledovat a nic s tím nedělala. Dnes chodím k jinému lékaři a kvůli pigmentaci musím navštěvovat i onkogynekologii.
No a když jsem jednou měla opravdu velký problém (krvácení v těhotenství) a hned jsem ji volala, že tam přijedu, tak mi dost nevlídným hlasem sdělila, že ji končí pracovní doba a že mám jet do nemocnice.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka opravdu zvládá jen standartní postupy, pokud příjde nějaký problém, nedá se říct, že ho řeší, jinak je milá ale většinou jsem odešla s modřinou po vyšetření vaječníků.Už tam nikdy nechci jít, a zanedlouho se uvidí jestli nezanedbala i můj vřídek na čípku, který jen pozorovala 11 let.Vyberte si někoho jiného stačí jen hledat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Paní doktorka je ochotná,příjemná a milá. Chodila k ní i moje mamka a obě se shodneme na tom, že je fajnová.

Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila asi 10 let. Se změnou bydliště jsem změnila i svého gynekologa. Prohlídky u paní doktorky patřily spíše k těm nepříjemným, vyšetření bylo pro mě téměř vždy dost bolestivé, čemuž se tak u současného gynekologa neděje. Co se týče odborné péče, tak ano, ale jako člověk mi paní doktorka nesedla. Mnohdy jsem ji nezastihla v příliš dobré náladě, moje otázky ji spíše popudily, než aby mi věc jako odborník vysvětlila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je velice příjemná,ochotná,dobře se mi s ní povídá,dokáže poradit.Nesmím zapomenout na usměvavou sestřičku,která umí povzbudit,prostě super OBĚ!Jsem velice moc spokojená!

Ověřeny pacient

Paní doktorku určitě nedoporučuji, jelikož se postarala o to, abych přišla o skoro celé oba vaječníky. Je to už několik let zpátky, dlouho jsem nedostávala menstruaci, proto jsem doktorku navšívila. Doktorka mi tvrdila, že jsem těhotná, i když jsem s nikým v té domě neměla pohlavní styk. Píchla mi nějakou injekci, která mi později vyvolala šílenou bolest. Injekce způsobila špatné prasknutí cist, které jsem měla a které lékařka na ultrazvuku nepoznala, tudíž jsem musela ihned do nemocnice na operaci vaječníků. Takže s těhotenstvím to opravdu nemělo nic společného!! Určitě nejhorší gynekolog v Ostravě!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

Pani doktorka je SKVELA!!!A sestricka ta je taky SKVELA!!!P.doktorka je velice ochotna,poctiva a myslim si ze dela pro sve pacientky maximum.Stejne jako sestricka,ktera vzdy vi jak utesit a a neznam ji zamracenou.Jejich pristup je velice prirozeny a clovek ma pocit ze se nemusi nijak omezovat ani se stydet s cimkoliv sverit.Nedavno jsem byla v jinem stavu,bohuzel jsem o mimi prisla,ale diky pani doktorce a sestricce neztracim nadeji ze priste se to povede!Tyhle dve damy si nezaslouzi nic jineho nez velky DIK a pevne doufam ze pani doktorka bude ordinovat jeste spoustu let!Preji obema spoustu zdravi a taky spoustu prijemnych ordinacnich hodin.

P

Jenom nám paní doktorko vydržte ordinovat co nejdéle,a díky za vše jste nej.

L
Ověřeny pacient

s paní doktorkou jsem hodně spokojená, mám to k ní sice daleko, ale rozhodně bych neměnila, líbí se mi její ženský přistup, dokáže vysvětlit poradit, dobře se sní povída, stejně tak se sestřičkou.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti