Adresa

Ovenecká 512/24, Praha 7, Praha
Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 4 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

 • gynekologie a porodnictví

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
25 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
P
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Pravidelná péče, předporodní poradna

K panu doktorovi chodím skoro dva roky a mohu říct, že je velmi pečlivý, vždy milý a ochotný zodpovědět otázky. Oceňuji také možnost objednání a vyšetření vždy na čas. Doporučuji.


B
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o.

Perfektní gynekolog, který je pečlivý, profesionální, šetrný, lidský, vtipný, nic nezanedbá, vše konzultuje, dává prostor pacientce pro otázky. Pro všechny, kdo mají strach z gynekologa, jen a jen doporučuji, pan doktor je úžasný!


Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. gynekologické vyšetření

Navstivila jsem dnes poprve a jsem velmi spokojena. Pan doktor je velmi mily a vse vysvetli. Vysetreni probehlo velmi setrne. Konecne se uz nebojim chodit na gynekologii. Mohu jenom doporucit.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Preventivní prohlídka

Pan doktor je velmi milý, při zaplacení poplatku získáte nadstandardní služby (objednání na konkrétní čas, emailovou komunikaci a e-recepty,...) lze ale chodit i bez placení. Vyšetření proběhlo příjemně, pan doktor se mě několikrát ptal, zda se nechci na něco zeptat, či jestli mě něco netrápí. Probral se mnou sám od sebe i vhodnost mé antikoncepce u které měl jisté výhrady. Nekonalo se tedy jen tradiční "Jste spokojená s antikoncepcí? Ano. Tak dobrý, nashledanou." Což hodnotím velmi kladně.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o.

Nejlepší volba! Při první návštěvě jsem byla docela nervózní ale pan doktor je velice příjemný, profesionální a svým humorem dokáže dokonale uklidnit. Komunikace je velmi rychlá, vše vysvětlí. Mohu jen doporučit.


A
Ověřeny pacient

Konečně skvělý, ochotný a vstřicný gynekolog! Jednoduché objednávání, rychlá komunikace a pomohl mi s problémem se kterým si nikdo nevěděl rady. Konečně se na gyndu nebojím :)


J
Ověřeny pacient

Žádné čekání, blesková komunikace po emailu, důkladná, ale nikoliv přehnaná péče v těhotenství, jsem naprosto spokojená.


Ověřeny pacient

Dobrý den všem. Pana doktora mohu jenom doporučit. Objednala jsem se k němu v době, kdy jsem otěhotněla a tudíž jsem potřebovala gynekologa. Během celého těhotenství se mi 100% věnoval, vše vysvětloval, posílal na podstatná vyšetření, o kterých mě vždy informoval, jak dopadli a musím říct, že je to doktor opravdu s lidským přístupem. Navíc jemu spolu s jeho kolegy z Motola patří mé obrovské DĚKUJI. Díky opravdu skvělému přístupu pana doktora, který nás poslal do nemocnice, neboť se mu nezdál můj zdravotní stav se nám (sice předčasně, ale přece) narodila nádherná princezna. Nebýt jeho a samozřejmě jeho kolegů v Motole, tak ani nechci pomýšlet, co by se mohlo stát. Naštěstí všechno dopadlo na jedničku a já mohu pana doktora, i kolegy a celou nemocnici Motol vřele doporučit. Moc děkuji.


Ověřeny pacient

K panu Škultétymu chodím již přes rok. Vždy milý, vstřícný, profesionální, mám v něj skutečně důvěru. V čekárně se nemusí čekat a v ordinaci se mi skutečně věnuje. Na všechny dotazy odpovídá, vše velmi dobře vysvětluje. Je to doktor, který si některá vyšetření dělá a ověřuje i sám, což je úžasné. Kromě toho, že u něj navštěvuji soukromou praxi, mě v nemocnici Motol operoval a zákrok dopadl naprosto skvěle. Pana doktora mohu všem jen doporučit.


Ověřeny pacient

Potkali jsme se v Motole a musím pana doktora pochválit! Mou nejobávanější pooperační akci a sice vyndání drénu z břicha zvládl ladně a bezbolestně. A ruce si rozhodně myje! Před i po vyšetření.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, pane doktore, před 14 dny (13. 6. 2017) jste mi v Motole odebíral vzorky na citologii (snad to nepletu) a velmi jasně a otevřeně jste mě připravil na možnou škálu výsledků (1-5). Dnes jsem volala do Motola a paní doktorka mi poměrně rázně sdělila, že mám vážné přednádorové změny (3) a mám přijít na operaci. Spolu jsme se ještě bavili o tom, že se také bere v potaz, zda plánuji druhé dítě. Paní doktorka už nic takového vůbec nezmiňovala; mám přijít hned, operace by měla být v řádu týdnů.
  Jaký je prosím Váš názor? Je stupeň 3 skutečně tak závažný a operace neprodleně nutná?
  Děkuji Vám za zprávu a nezlobte se, že používám tento komunikační kanál (našla jsem tu možnost na internetu a jiný kontakt na Vás nemám).

  Dobrý den, pokud je při biopsii zjištěn těžký přednádorový stav (Vámi popisovaná 3), tak je indikována konizace - tedy odtětí části děložního hrdla (s ohledem na přání budoucí gravidity). Zákrok je to malý, trvá 5-10 minut v celkové anestezii, případné riziko předčasného porodu (minimální, jestli vůbec nějaké) je vyváženo prospěchem zákroku z odstranění postižené části děložního hrdla, které by se pravděpodobně jen dále zhoršovalo a mohlo se vyvinout v nádorový stav. Držím Vám palce, ať vše dopadne dobře. MUDr. Jiří Škultéty

  MUDr. Jiří Škultéty

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

 • gynekologie a porodnictví