Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o.
Ovenecká 512/24, Praha 7, Praha

Přijímám: dospělí

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Velmi špatná zkušenost. Do ordinace jsem začala chodit v roce 2017 (ještě na před přestěhováním). Na prvních návštěvách
působil pan doktor mile. Jakmile jsem ale něco potřebovala nebo se aktivně doptávala, tak se choval dost arogantně. Na prohlídky jsem chodila nerada. Doporučila jsem jej několika kamarádkám, ty poté z výše uvedených důvodů od pana doktora postupně odešly. Pro mě byla poslední kapka prevence, po které jsem krvácela (později se ukázalo, že pravděpodobně z roho důvodu, že mě pan doktor při cytologii škrábl). Dostala jsem prý pro jistotu antibiotika, když jsem je dobrala, šla jsem pro jistotu na kontrolu. Dostala jsem už mezi dveřmi vynadáno za to, že jsem přišla, že mi jasně řekl, že mám přijít až za 3 měsíce. Pak jsem dostala opět několik arogantních odpovědí na mé otázky a to už byla poslední kapka i pro mě a odešla jsem k jiné lekařce, kde jsem moc spokojená.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Pridavam se spise k negativnim nazorum. K panu doktorovi jsem zacala chodit cca v roce 2018. Ze zacatku bylo vse v poradku, mel novou ordinaci a zdal se byti vstricny. Po nekolika letech se to, ale dost zhorsilo a prijde mi, ze kdyz si clovek nezaplati tehotensky balicek, tak doktor ztrati zajem a zacne byt arogantni. Musim souhlasit s nazory ostatnich, na prohlidky jsem chodila nerada. Nakonec jsem presla k jeho kolegyni, ktera ac take neni super-empaticka, alespon neni arogantni. Z odborneho hlediska nemam co vytknout, ale podotykam, ze jsem nikdy zadne zasadni problemy nemela.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

K MUDr Škultétymu chodím štyri roky, až do chvíle kým som neotehotnela nebol problém. Jeho chovanie k prvorodičke hodnotím ako neprofesionálne až arogantné.
Prvé vyšetrenie prebiehalo tak že sa ma pan doktor opýtal ako sa cítim, odpovedala som že zle a že keď zvrciam tak sa mi robia na tvári modriny, odpoveď znela: Vy ste chceli byť tehotná.( odpoveď hodná profesionála)
Zvozil ma že som sa mala objednať o týždeň skôr, až po chvíľke mu došlo že mal týždeň dovolenku takže to nebolo možné a ďalšie komentáre typu: Hen to na hlave si dajte dole (mala som na hlave klobúk, asi sa toto slovo v slovníku pána doktora nenachádza), celé to bolo pre mna dehonestujúce až mi bolo do plaču, že sa so mnou niekto takto baví.
Potom mi ponúkol tehotenský extra balíček ktorý obsahuje také špeciálne úkony ako napríklad že môžem ísť na vyšetrenie s doprovodom alebo to že mi prezradí pohlavie dieťaťa, sono… po zvážení som pánovi doktorovi povedala že to nebude nutné a od tej chvíle som ho už nevidela, presunul ma bez môjho súhlasu k pani doktorke Čermákovej(on sa zrejme so sockami nebude zahadzovať ). Prebiehalo to asi tak že som prišla na vyšetrenie a sestrička ma poslala do druhých dverí, nikto mi nič k tejto zmene nepovedal ( pani doktorka sa na moju otázku prečo som u nej nejak neunúvala odpovedať) ani komunikácia emailom ktorú si ako teda nadštandard platím v tomto smere neprebehla. Neviem mala som za to že lekára si vyberá pacient. Ďalšie vyšetrenie keď sa ma sestrička pýtala či mi opúchaju nohy a ruky, povedala som že áno a dost výrazne, na čo som dostala odpoveď že aj jej keď je takto teplo opuchajú. Potom som pani doktorke povedala že potrebujem ísť na genetické vysetrenie pretože otec má chorobu zražania krvi (čo sa asi hodí vedieť pri pôrode), na to pani doktorka povedala že som to mala riešiť predtým ako som otehotnela a že takto od pohľadu súdi že ja tú genetickú chorobu teda nemám (nakoniec som žiadanku do trombocentra dostala). Prvé sono s pani doktorkou trvalo 12sekúnd, pri ďalšom sone som sa teda už aj stihla opýtať, už som bola pripravená jednať rýchlo, či nevieme zistiť pohlavie, no tak samozrejme že nevie ( bez extra poplatku vam toto neprezradia) ona to na tom sone nevidí ani keď som 29týždni, alebo asi jej pan doktor dovolí používať len to staré sono aby si to nové zbytočne nedral.
Takže za mňa túto ordináciu neodporúčam, kým sa jednalo o pravidelné kontroly a nič viac nebol problém, asi som sa v tú chvíľu hodila do kartotéky a dobre sa za mňa účtovalo poisťovni, pre tie ženy čo sa rozhodnú u pána doktora prežiť svoje tehotenstvo v jeho ambulancií vrelo odporúčam zaplatiť, vraj v tedy sa chová lepšie.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Do soukromé ordinace k doktorovi Škultétymu jsem chodila několik let. Pokaždé návštěvě jsem odcházela s nepříjemným pocitem, pokaždé mi říkal ze už mám dávno věk na děti a ze nechápe nač čekám (je mi 29). Poslední návštěva ovšem byla poslední kapka… objednala jsem se na prohlídku po 51 týdnech od poslední (bez týdne rok po) Po příchodu do ordinace byla sestra velice nepříjemná ale to pominu… následně přijdu k doktorovi, který se mě rovnou mezi dveřmi zeptá z jakého důvodu přicházím, odpovím ze jdu na standardní roční prohlídku. Ihned se začne chovat arogantně a povýšeně že tam nemám co dělat a ze na prohlídku mohu přijít až za týden. Vyrazil se mnou dveře a já se nezmohla ani na slovo. Absolutně nechutné a urážlivé chování co bych skutečně necekala od doktora se soukromou ordinací kde platím nemalý roční paušál… abych si po roce vyslechla ze tam nemám co pohledávat! Doktora rozhodně nedoporučuji pokud někoho hledáte hledejte dále, tento vám zato nestojí.

MUDr. Jiří Škultéty

Nemám ve zvyku reagovat na jakékoliv recenze, nicméně vzhledem k očividné nepravdě se musím ohradit. Gynekologická preventivní prohlídka se dělá 1x za rok. Aby pacientka nemusela řešit týden sem a týden tam, je minimální doba k opakování pojišťovnou stanovená na 305 dnů od poslední preventivní prohlídky. Tento interval nám pro jistotu hlídá program, kdybych náhodou neuměl spočítat rozdíl. Není tedy možné přijít 51 týdnů od poslední prevence a odejít bez jejího provedení. MUDr. Škultéty

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Pana doktora rozhodně nemohu doporučit. Je velmi nepříjemný, nic nevysvětlí a chová se k Vám povýšeně. Nikdy více...

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

K panu doktorovi chodím několik let. Je to odborník a milý člověk, který vyniká lidských přístupem a svoji přímočarostí. Jasně vše vysvětlí, je citlivý k mým potřebám a vždy jedná s klidnou hlavou a porozuměním (což my ženy někdy nedokážeme zpracovat) a uklidnil mě, i když jsem k němu do ordinace přiběhla s akutním problémem, který se ukázal, jako nicotnost :-)
Ráda si u něj zaplatím za nadstandardní péči, která mi ušetří mi spoustu času s obj. a receptem, dostanu jednorázové pomůcky, nečekám na ošetření a HLAVNĚ MÁM ODBORNÍKA NA SLOVO VZATÉHO!

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Pan doktor je arogantní, nepříjemný a hrubý. Za celou dobu, co jsme k němu chodila mi pořádně nic nevysvětlil a ve výsledku nikdy s ničím nepomohl. Po mé stížnosti na toto téma mi sdělil, že nechápe, proč k němu chodím a že si mám tedy najít jiného gynekologa. Za každou cenu se mi snažil vnutit hormonální antikoncepci. Když jsem po dlouhém zdůvodňování nakonec tedy souhlasila s vystavením receptu (s tím, že si to nechám ještě projít hlavou) a chtěla jsem zjistit kritérium jejího výběru, odvětil mi, že mi napíše něco, co se mu bude líbit a svůj výběr mi odmítl zdůvodnit, dokonce mi ani nesdělil název léku, přišla mi jen SMS s kodem Ereceptu (kde název uveden není). Žádné testy, žádné dotazy na to, zda např. kouřím apod - jen aby mě měl co nejdříve z krku. V minulosti jsem také přišla na prevenci s problémem, který odmítl řešit s tím, že jej začne řešit až budu mít větší bolesti. Předepsal mi antibiotika s tím, že si nemyslí, že mi pomůžou, ale prý to můžu zkusit. Připlácí se u něj za komunikaci e-mailem a objednávání - na návštěvu jsem vždy čekala (je pravda že10 min, ale i tak) a na e-maily taky nereagoval nijak rychle.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Když jsem otěhotněla a zjistila, jak často budu muset ordinaci navštěvovat, měla jsem v návaznosti na pár negativních recenzí obavy. Ale musím říct, že se naopak na každou kontrolu těším. Vyšetření na čas, na ultrazvuku mi vždy pan doktor vše ukáže, udělá fotky, které si můžu nechat v profi kvalitě vytisknout. Papírových ubrousků na sono gel je vždy dost, pan doktor aktivně podává. Pan doktor dá vždy prostor pro dotazy, na které srozumitelně a rozumně odpovídá. Při obtížích nic nezanedbá a raději udělá doplňující vyšetření. Na emailové dotazy odpovídá obratem. Nemohu nic vytknout!

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Musím se přidat k pozitivním názorům. Pan doktor mi vždy vše ochotně vysvětlí, na všechny otázky odpoví, a to včetně veškeré emailové komunikace, na kterou odpovídá do pár hodin. Každá kontrola proběhla vždy moc mile a na přesně objednaný čas. Cítím, že během mého těhotenství jsem skutečně v dobrých rukách a děkuji panu doktorovi za precizní péči. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Tenhle doktor je neskutečně neempatický vůči pacientkám. Pokaždé, když jsem k němu šla v těhotenství na kontrolu, jsem byla vystresovaná...Když jsem čekala první i druhou dceru, tak dost odbýval ultrazvuk...chápu,že provoz není zadarmo,ale aby mně ukázal sotva bijící srdíčko a ultrazvuk vypnul?! S tímhle jsem se ještě nesetkala...nakonec jsem se dozvěděla, že chci evidentně vše zadarmo...přitom by stačil kompromis a trocha lidskosti...ovšem mně bylo řečeno, že na nějaké prohlížení a na tvářičky mého dítěte není nikdo zvědavý, takže jsem měla po ultrazvuku. Šetří na všem na čem může, až to není normální...když jsem si chtěla setřít z bříška gel, podal mi jednu utěrku a bylo. Po tom všem jsem se bála říct si o další, takže jsem šla s mokrýma šatama domů.. Myslela jsem si, že je na mě protivný z důvodu toho, že jsem si u něj ani v jednom těhotenství nezakoupila balíček těhotenský. Tvrdí, že kdybych ho měla,tak mám služby u něj asi lepší. I přesto jsem slyšela od spousty holek a žen,že jejich doktor poctivě dělá ultrazvuky, aniž by si některá z nich platila nějaký předražený balíček..navíc pak doktor nebyl protivný jen na mě, ale slyšela jsem to i od ostatních. Už nikdy více!!!