Jiří Škultéty, gynekolog Praha

MUDr. Jiří Škultéty

Gynekolog

Ovenecká 512/24, Praha 7, Praha
Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o.

Přijímám: dospělí

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Musím se přidat k pozitivním názorům. Pan doktor mi vždy vše ochotně vysvětlí, na všechny otázky odpoví, a to včetně veškeré emailové komunikace, na kterou odpovídá do pár hodin. Každá kontrola proběhla vždy moc mile a na přesně objednaný čas. Cítím, že během mého těhotenství jsem skutečně v dobrých rukách a děkuji panu doktorovi za precizní péči. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Tenhle doktor je neskutečně neempatický vůči pacientkám. Pokaždé, když jsem k němu šla v těhotenství na kontrolu, jsem byla vystresovaná...Když jsem čekala první i druhou dceru, tak dost odbýval ultrazvuk...chápu,že provoz není zadarmo,ale aby mně ukázal sotva bijící srdíčko a ultrazvuk vypnul?! S tímhle jsem se ještě nesetkala...nakonec jsem se dozvěděla, že chci evidentně vše zadarmo...přitom by stačil kompromis a trocha lidskosti...ovšem mně bylo řečeno, že na nějaké prohlížení a na tvářičky mého dítěte není nikdo zvědavý, takže jsem měla po ultrazvuku. Šetří na všem na čem může, až to není normální...když jsem si chtěla setřít z bříška gel, podal mi jednu utěrku a bylo. Po tom všem jsem se bála říct si o další, takže jsem šla s mokrýma šatama domů.. Myslela jsem si, že je na mě protivný z důvodu toho, že jsem si u něj ani v jednom těhotenství nezakoupila balíček těhotenský. Tvrdí, že kdybych ho měla,tak mám služby u něj asi lepší. I přesto jsem slyšela od spousty holek a žen,že jejich doktor poctivě dělá ultrazvuky, aniž by si některá z nich platila nějaký předražený balíček..navíc pak doktor nebyl protivný jen na mě, ale slyšela jsem to i od ostatních. Už nikdy více!!!

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Pan doktor je zajisté odborník, nicméně bohužel ve chvíli, kdy mi poměrně závažnou diagnozu sdělil do emailu, to pro mě lidsky nebylo úplně přijatelné. Prohlídky dělá svědomitě a podrobně, v tom ho mohu doporučit. Já nakonec lékaře změnila, protože ten přístup, který není příliš empatický, mi nevyhovoval. Nicméně odborník je velký a v tomto ohledu může mnoha ženám vyhovovat, což je naprosto v pořádku...

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Přidávám negativní zkušenost s panem doktorem. I přesto, že je zde hodnocen pacientkami kladně, já s ním jako s člověkem, jsem byla absolutně nespokojená. Pokud nemáte zaplacený předražený těhotenský balíček, během celého těhotenství se Vás nezeptá třeba, zda byste nechtěla za určitou částku snímek z ultrazvuku, řekne Vám že ani neví za kolik by Vám ho naúčtoval. Proto mám pouze jediný snímek z 1. screeningu z Podolí! Za určení pohlaví si řekne částku xxx ! i když to nemá uvedeno ani ve svém ceníku a dopředu Vás na to neupozorní. Baví se s Vámi ve stylu: ,, A co jako?, A co já s tím?, A vy to jako chcete vědět?"
Pan doktor se semnou jako s pacientkou bavil tak jako kdybych měla už vše vědět a znát. I když vše pro mě bylo nové. Jak informace tak i jednotlivá vyšetření. Jediná kladná věc je, že jdete skoro na čas do ordinace a můžete si zvolit den a čas návštěvy přes rezervační systém. Nikdy jsem u pana doktora nebyla déle než 5 minut, tak snad svou práci odvedl dobře, když si od pojišťovny nechává platit tak vysoké částky za provedené úkony. :) Každá si udělejte svůj vlastní úsudek za mě už nikdy více!

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Pan MUDr. Škultéty nejenže rozumí skvěle své práci, ale navíc skvěle rozumí také pacientům (či spíš pacientkám). Díky tomu se člověk nemusí návštěvy u něj vůbec bát a naopak odchází s klidným vědomím, že někoho zajímá jeho zdravotní stav. Navíc, ač tak soudím dle vlastní zkušenosti, myslím, že umí dobře rozlišovat, co která pacientka potřebuje slyšet a jakou formou jí to má podat. Čím více bude takových doktorů jako MUDr. Škultéty, tím lépe. Děkuji.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Jiný

Pan doktor Škultéty si mě vzal k době, kdy jsem měla problémy, jít na preventivní roční prohlídku a moje bývalá gynekoložka mi nebyla schopná zvednout telefon. Člověk se ho nebojí zeptat, je velmi sdílný, poradí, pomůže. Jeho přístup byl velmi laskavý, odhalil mi rakovinu hrdla (tedy jsme spolu řešily některé věci opravdu intenzivně) a jeho přístup a rychlá snaha mi pomoci na jedničku. Tímto bych mu ráda za všechno poděkovala!!!! Jste nejlepší :-)

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Pravidelná péče, předporodní poradna

K panu doktorovi chodím skoro dva roky a mohu říct, že je velmi pečlivý, vždy milý a ochotný zodpovědět otázky. Oceňuji také možnost objednání a vyšetření vždy na čas. Doporučuji.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o.

Perfektní gynekolog, který je pečlivý, profesionální, šetrný, lidský, vtipný, nic nezanedbá, vše konzultuje, dává prostor pacientce pro otázky. Pro všechny, kdo mají strach z gynekologa, jen a jen doporučuji, pan doktor je úžasný!

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. gynekologické vyšetření

Navstivila jsem dnes poprve a jsem velmi spokojena. Pan doktor je velmi mily a vse vysvetli. Vysetreni probehlo velmi setrne. Konecne se uz nebojim chodit na gynekologii. Mohu jenom doporucit.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o. Preventivní prohlídka

Pan doktor je velmi milý, při zaplacení poplatku získáte nadstandardní služby (objednání na konkrétní čas, emailovou komunikaci a e-recepty,...) lze ale chodit i bez placení. Vyšetření proběhlo příjemně, pan doktor se mě několikrát ptal, zda se nechci na něco zeptat, či jestli mě něco netrápí. Probral se mnou sám od sebe i vhodnost mé antikoncepce u které měl jisté výhrady. Nekonalo se tedy jen tradiční "Jste spokojená s antikoncepcí? Ano. Tak dobrý, nashledanou." Což hodnotím velmi kladně.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore, před 14 dny (13. 6. 2017) jste mi v Motole odebíral vzorky na citologii (snad to nepletu) a velmi jasně a otevřeně jste mě připravil na možnou škálu výsledků (1-5). Dnes jsem volala do Motola a paní doktorka mi poměrně rázně sdělila, že mám vážné přednádorové změny (3) a mám přijít na operaci. Spolu jsme se ještě bavili o tom, že se také bere v potaz, zda plánuji druhé dítě. Paní doktorka už nic takového vůbec nezmiňovala; mám přijít hned, operace by měla být v řádu týdnů.
    Jaký je prosím Váš názor? Je stupeň 3 skutečně tak závažný a operace neprodleně nutná?
    Děkuji Vám za zprávu a nezlobte se, že používám tento komunikační kanál (našla jsem tu možnost na internetu a jiný kontakt na Vás nemám).

Dobrý den, pokud je při biopsii zjištěn těžký přednádorový stav (Vámi popisovaná 3), tak je indikována konizace - tedy odtětí části děložního hrdla (s ohledem na přání budoucí gravidity). Zákrok je to malý, trvá 5-10 minut v celkové anestezii, případné riziko předčasného porodu (minimální, jestli vůbec nějaké) je vyváženo prospěchem zákroku z odstranění postižené části děložního hrdla, které by se pravděpodobně jen dále zhoršovalo a mohlo se vyvinout v nádorový stav. Držím Vám palce, ať vše dopadne dobře. MUDr. Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty

• gynekologie a porodnictví