Profesionalny, ale zaroven ludsky pristup. Pan doktor ma velmi prijemne prekvapil a som mu hlboko vdacny. doporocujem vsetkymi desiatimi.

Pan doktor je vynikající odborník,velice pečlivý a empatický.Vše srozumitelně vysvětlí a v případě potřeby odešle a zařídí všechna potřebná vyšetření.Má skvělý smysl pro humor a komunikace s ním je radost.Do jeho ordinace chodím sice jen jednou ročně,ale vždy se tam už těším.

Pan doktor je vynikající lékař, který vždy pomůže !! Čekací doba je oproti "konkurenci" krátká a přístum pana doktora je naprosto profesionální. Ráda doporučuji.

F

Pomohl mě vrátit do plnohodnotného života. Co může být lepším hodnocením....?
Profesionální a součastně lidský přístup. Doporučím každému.

Příjemný a pečlivý doktor, pomohl mi i s problémy, které vůbec řešit nemusel, poslal mě na všechna potřebná vyšetření..

Pan doktor je velmi příjemný člověk a odborník,léčí velmi dobře.Nespokojená jsem se sestřičkou která je sprostá,nepříjemná a nevšímavá.Adéla.

Pan doktor je lékař na svém místě. Těžko hledat stejně silné odborníky a to se léčím na endokrinologii od dětství.

K panu doktoru Jensovskemu chodim uz radu let a neni nic co bych mohla vytknout. Opravdovy profesional, ktery rozumi endokrinologii a umi se vcitit do pacienta. Vzdy vyjde vstric.

Profesionál, který skutečně beze zbytku rozumí endokrinologii, vstřícný, vše dopodrobna vysvětlí. Je to můj lékař už deset let.

Pan doktor je lidsky příjemný, vstřícný, vysvětlí, uklidní, komunikace probíhá hladce, jasně, neuspěchaně. Jedním slovem - opravdový profesionál!