Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o. Jiný

Pokud by všichni lékaři byli alespoň z poloviny takoví,jako pan doktor, bylo by na světě lépe .

Umístění: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o. Jiný

Pan doktor Jenšovský je nejvyšší kalibr.
Schopnost pomoci, lidskost, vše naprostá špička.
Pomohl mi v těžké životní situaci a problémech, které na sebe navazovaly. Vše postupně rozklíčoval a zaléčil. K tomu ma opravdu lidský přístup a návštěvy u pana doktora jsou velmi příjemne. Mohu na 100% doporučit. Nemohu říct zadne negativum.

Umístění: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o. Jiný

Pan doktor je nejpříjemnější lékař, kterého sem potkala. Je profesionální, vstřícný, absolutně nic nepodcení, vše vysvětluje a na pacienty si vždy udělá čas. Odborník na svém místě, kež by takových bylo více.

Profesionalny, ale zaroven ludsky pristup. Pan doktor ma velmi prijemne prekvapil a som mu hlboko vdacny. doporocujem vsetkymi desiatimi.

Pan doktor je vynikající odborník,velice pečlivý a empatický.Vše srozumitelně vysvětlí a v případě potřeby odešle a zařídí všechna potřebná vyšetření.Má skvělý smysl pro humor a komunikace s ním je radost.Do jeho ordinace chodím sice jen jednou ročně,ale vždy se tam už těším.

Pan doktor je vynikající lékař, který vždy pomůže !! Čekací doba je oproti "konkurenci" krátká a přístum pana doktora je naprosto profesionální. Ráda doporučuji.

Pomohl mě vrátit do plnohodnotného života. Co může být lepším hodnocením....?
Profesionální a součastně lidský přístup. Doporučím každému.

Příjemný a pečlivý doktor, pomohl mi i s problémy, které vůbec řešit nemusel, poslal mě na všechna potřebná vyšetření..

Pan doktor je velmi příjemný člověk a odborník,léčí velmi dobře.Nespokojená jsem se sestřičkou která je sprostá,nepříjemná a nevšímavá.Adéla.

Pan doktor je lékař na svém místě. Těžko hledat stejně silné odborníky a to se léčím na endokrinologii od dětství.