Praktický lékař pro děti a dorost
Olšanská 7/2666, Praha

Pan Dr.Jiří Jackl,je špičkou ve svém oboru.Vřele doporučuji..Mám 9letou dceru a u pana doktora jsme od narození.Vždy se k nám choval velmi mile a ochotně...

Po odborné stránce nemohu hodnotit, z morálního hlediska je však pan Jackl špatný člověk. Ochotně "diagnostikoval" na přání manželky nemoc u mého syna, aby se mnou nemohl jet k moři podle soudního usnesení, a nemoc se vyvíjela vždy tak, aby mi manželka nemusela syna předat. Otázkou zůstává, jak ho manželka motivovala k náhle se objevivším nachlazením a zápalům plic. Jeho služby mohu doporučit všem rodičům, kteří chtějí chtějí bránit druhému rodiči ve styku s dítětem.

Výborný dětský lékař, chodíme k němu od narození syna a nemůžeme si na nic stěžovat, velice milý, příjemný, vždy dobře poradí a se sestřičkou jsou super sehraný tým, který se fakt vyzná a svému řemeslu rozumí.

Pana doktora vřele doporučuji. Syn k němu docházel od narození až do 19ti let. Máme jen výborné zkušenosti. Odborník na svém místě. Děkujeme za péči Fílovi

Oborník, který i s věkem nepřestáva sledovat trendy v medicíne. Opravdový "Pán doktor"

Nejleší dětský lékař kterého znám,vždy když se mu něco nelíbí pošle nás na vyšetření do nemocnice,nikdy nic nezanedbal ba naopak.vřele můžu doporučit,je to opravdu odborník.děkujeme za péči,Lerchovi.

Profesionál v každém ohledu - milý, pečlivý. Sestřička je sice velmi rázná, ale s dětmi to opravdu umí a žádná jiná sestřička na světě neumí brát krev tak jako ona. Dnes je mi 22 a jenom díky ní mám nacvičené, kterou žílu mám doktorům ukazovat :o)

pan doktor je naprosto skvělý. chodila jsem k němu sama ještě jako dítě a se svým synem k němu chodím taky. dokonce i co jsme se přestěhovali za ¨Prahu.
Skvělý diagnostik a rozumný. Chválený byl už i za mého dětství. Sestřička také super. oba se k dětem chovají naprosto skvěle.

S panem doktorem jsem moc spokojená. Mé 2 dcery k němu chodí od malička a nemůžu si ani v nejmenším stěžovat. Pan doktor je vždy pečlivý a jak už zde bylo napsáno, se setřičkou tvoří skvěle sehranou dvojici. Jen víc takových doktorů!

Je to nejlepší lékař s jakým jsem se kdy setkala.Ochotný,příjemný a hlavně rozhodně svému řemeslu rozumí je to lékař na svém místě.SRDCEM I DUSI.