Táborská 59, Praha
Poradna pro duševní zdraví a rodiny (mapa)

Táborská 325/57, Praha
Nuselská Poliklinika (mapa)

Takový optimista hypísák, nemá rád počítače, moderní člověk u něj nenajde pochopení. Pořád opakuje základy jak být štastný atd. ale nesoustředí se na detaily.

Byl jsem u pana doktora před dvěma roky. Sestra je velice příjemná a pomohla snad víc než celý p. doktor, když mi v jednom z mých těžkých stavů doporučila RIAPS. Co se týče p. doktora tak ten snad ani nepochopil, co mi je a celý problém zlehčoval. Nepustil mě ke slovu, řekl mi, že nad sebou moc přemýšlím a ať se podívám, kolik je kolem mě hezkého a hned mi bude líp. Pro upřesnění: měl jsem těžké deprese, úzkostné stavy a sebevražedná nutkání (již s jednim pokusem za sebou). Po třetí návštěvě (druhá byla jen se sestrou) jsem se tam už neukázal.

Komentář kV hodnocení

Pan doktor Hamza není jen lékař, který vás vidí jen skrze diagnozu, ale i člověk, který vás povzbudí. Chodím k němu už více než pět let a nemůžu si na jeho péči i péči sestřičky stěžovat.

Velice laskavý a ochotný lékař. Mám z něho pocit, že mě dobře chápe a dokáže dobře poradit. Příjemné prostředí ordinace je také velice důležité.

Zvláštní, že anamnézu sepisuje s pacientem sestra, pan doktor pak jen napíše recept a jdete. A dveře ordinace, skrze které je v čekárně slyšet každé slovo, také moc soukromí neposkytují.

Y

Dobrý lékař se zájmem o pacienta.