Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Komenského 519/7, Liberec

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Jsou-li termíny obsazeny, volejte recepci + Pracoviště : Perfect Clinic , FN Motol Je držitelem licence České lékařské komory pro výkon lékařsk...

• Křečové žíly
  • Nadměrné pocení
  • Odstranění znamének, kožních výrůstků

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je nejen štramák, ale také jemný a příjemný pan doktor. Vzbuzuje obrovskou důvěru. Nechala jsem si od něj povytáhnout padající tváře před třemi dny, s lokálním umrtvením. Při operaci mi pouštěl Beatles a celé 2 h si se mnou povídal. Uteklo to jako voda. :-) Teď jsem ještě dost oteklá a bolí to, ale věřím panu doktorovi, že mi pomohl opět k pocitu, že jsem hezká. Na kontrolu jdu za 10 dní. A těším se
PS: ... a má bezvadnou sestřičku

Příbram

MUDr. Ferra mi před pár lety operoval obě ruce (karpální tunel). Jsem naprosto spokojena. Jizvy nejsou téměř vidět, hybnost a cit v rukách je naprosto v pořádku. Během celého léčení byl velmi příjemný, vstřícný a pečlivý. Pana doktora všem doporučuji. Je to skvělý odborník na svém místě.

U Mudr. Ferry jsem byla na modelaci prsou na Klinice Perfectclinic. Od pocatku - konzultace, az po zahojeni jizev byl velmi vstricny a ochotny probrat jakoukoliv otazku. Po operaci jsem necitila temer zadnou bolest a s vysledkem jsem velice spokojena. Pana doktora rozhodne doporucuji, opravdu velmi profesionalni pristup!!

byla jsem u Mudr.Ferry na operaci spodních víček a jsem spokojená. Přístup a práce dobrá.Mohu doporučit.

Já byla na operaci měkké části nosu a operoval mě pan doktor J.Ferra. Byl velmi příjemný a vstřícný a nos udělal skvěle. Bambulku mi zmenšil a vše se dobře zahojilo. Operace byla bbezbolestná a ani po té, co anestezie opadla, jsem žádnou bolest necítila. Můžu vřele pana doktora doporučit. :-)

• Křečové žíly
  • Nadměrné pocení