Jelena Strnadová, pediatr Praha

MUDr. Jelena Strnadová

Pediatr Více

12 názorů

Uložit


Adresa

Průběžná 1830, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
N
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Skvělá dětská doktorka, píši z pohledu pacientky, chodila jsem k ní jako dítě. Její klasický "drsný" a komický přístup, ale samozřejmě také odborný a pečlivý, nás vždy rozesmál a uklidnil.
Doporučuji, mám jen dobré vzpomínky!


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Strnadova je skvělá lékařka,znám ji od roku 1985,kdy se mi narodila první dcera,chodily k ni obě mé dcery a nyni k ni chodi starší dcera s oběma dětmi,kterým je již 8 a 5 let.Vždy mě dokázala uklidnit,nikdy nic nezanedbala, naprostá profesionálka a hlavně má krásný lidský a citlivý přístup.


S
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem velice spokojena. Vsechno vysvetli, neredepisije zbytečně prasky. Sesrticka je take moc moc fajn!!!


A
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím s dcerou a jsem velmi spokojená. Je třeba říct, že je to rutinérka, takže když přijde šílící maminka (já před cca rokem) s mimčem, kterému se udělalo pár pupínků, dá paní doktorka najevo, že maminka plaší víc, než je v dané chvíli potřeba:-) Je vidět, že má velké zkušenosti a zároveň se i pořád dále vzdělává. Snaží se do dětí necpat zbytečně prášky, pokud to není potřeba. Má velkou trpělivost a nadhled, takže ji nerozhodí, když dítě celou prohlídku prořve:-)


A
Ověřeny pacient

K pani doktoce se synem chodime uz rok a jsme nadmiru spokojeni. Velice prijemna, kdyz jsme se vratili z porodnice, nedelalo ji problem nekolikrat dojet k nam domu na prevazeni miminka. Sestra je moc vstricna, poradi i po telefonu. A ze jsem jim jako prvorodicka volala dost casto. Palec nahoru, vcere doporucuji!


Ověřeny pacient

Chodila jsem jako dítě k paní doktorce. Maminka byla s její péčí spokojená. Před lety jsem zjistila,že naše lékařka syna neoočkovala proti obrně. Volba okamžitě padla na mojí bývalou lékařku. Okamžitě si nás pozvala ,vše napravila jak to jen šlo. Synovy je už 16 a i on je s péčí paní doktorky spokojený. Před 3 lety se nám rodina rozrostla o dalšího syna a je také v péči paní doktorky. Za paní doktorkou dojíždíme. Nepředepisuje bezhlavě antibiotika. Sestřička je velice vstřícná. Mohu ordinaci paní doktorky jen doporučit.


pani doktorka se stará o mé dva syny velmi dobře je svědomitá a vždy pomže. syn má srdeční vadu . Jsem s paní doktorkou velmi spokojená a dojíždím do její ordinace přes celou Prahu. (přestěhovala jsem se). Mohu doporučit


skvělá doktorka


P

Paní doktorka Strnadová je velmi příjemná a lidská, stejně tak její sestřička a zároveň laktační poradkyně. K novorozenému miminku lékařka automaticky přijede na návštěvu domů (což nedělá každý pediatr, požádat o něco takového naši předchozí dětskou lékařku vůbec nepřipadalo v úvahu). Je zkušená a líbí se nám její přístup - nemoci nepodceňuje, ale zároveň nepřeceňuje. S prvním synem nás naše bývalá přehnaně pečlivá (a ustrašená) mladá lékařka často vyděsila také a museli jsme absolovovat spoustu vyšetření, která vždy vyšla jako negativní. Jediný drobný nedostatek této ordinace vidím v občasném zmatku v termínech a dokumentaci, ale klady jednoznačně převažují. Pokud hledáte vstřícného pediatra, rozhodně doporučujeme.


Je moc bezvadná lékařka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti