Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most (mapa)

Umístění: Poliklinika Černý Most

K paní doktorce jsem chodila od svých 15 let do 28 let. Po celou dobu její péče jsem byla naprosto spokojená. Paní doktorka i sestřičky byly vždy příjemné a vstřícné. Paní doktorka je navíc opravdu pečlivá a při sebemenším podezření, udělá radějí testy navíc. K pacientovi se chová příjemně a ke každému přistupuje individuálně. Samotnou prohlídku se snaží zpříjemnit povídáním. Kdybych se neodstěhovala příliš daleko, tak bych k paní doktorce určitě nadále chodila.

Umístění: Poliklinika Černý Most

Paní doktorka je úžasná. I se sestřičkou jsou velice milé a přátelské. Paní doktorka každou prohlídku zpříjemňuje příjemným hovorem. Vždy odpoví na sebehloupější dotaz. V urgentních případech bere i bez objednání a hned pomůže. Jsem u ní už dlouho i s mojí sestrou a obě jsme s ní velmi spokojené.

Paní doktorka je úžasný lékař i člověk. Jsem v její péči už spoustu let,a můžu říci, že lepší doktorku jsem si nemohla přát. Totéž platí i o sestřičce . Díky Slavíková Zdeňka, Úvaly

Super doktorka, mám ji moc rada. Hezká péče v těhotenství,nic nezanedbá je moc milá a lidská.

Pí MUDr Novotná ješ výborná gynekoložka a taky člověk.Jsem velmi ráda , že jsem jejím pacientem.

Výborná a velmi pečlivá lékařka.

S paní doktorkou Novotnou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jsem v její ordinaci od počátku jejího působení na Č.Mostě. Je vždy velmi vstřícná, milá, ochotná a vše pořádně vysvětlí. Vybavení ordinace i přístup je nedstandardní, doby objednání nejsou jen orientační. Pomohla 2x s otěhotněním, péče v těhotenství i nyní skvělá. I sestřička Jiřinka je moc milá. Mám dvě dcery a doufám, že i ony se časem zaregistrují v této skvělé ordinaci.

hodná,ochotná,snaživá,když jsem ve 42letech otěhotněla mělla jsem od paná doktoeky veškerou péči

Lidský i odborný přístup.

Výborná lékařka, lidský i profesní přístup, pečlivost, kompletní vybavení atd.
Dvě starší sestřičky občas bývají protivné (ale každý máme nějakou povahu, že).
Ta nová mladší sestra je vždy velmi příjemná a ochotná.
Delší objednávání nevadí, u akutních věcí vychází rychle vstříct.
Doporučuji