Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Korunní 2456/98, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
21 názorů

I
Ověřeny pacient

Chodím k prim. Pihrtovi asi tři roky, a nemohu si naprosto na nic stěžovat. Je to odborník se s lidským přístupem. Cítím se u něj velmi dobře. Souhlasím se všemi pozitiv. hodnoceními. Nezažila jsem okamžik, kdy by mi bylo trapně či bych se cítila, co se týká péče, nějak odbytá. Jsem nyní na začátku šestého měsíce těhotenství, pan primář se nám ( i s mým partnerem) vždy věnuje na max. - ultrazvuk je vždy pečlivý a dlouhý tak, abychom si i my jako rodiče mohli děťátko prohlédnout v klidu.


G
Ověřeny pacient

K panu dr. jsem chodila během studií, když nebyl žádný problém, jen preventivky, je zastáncem hormonální antikoncepce vždy, pak jsem se odstěhovala a pan dr. byl dotčen, že jsem v těhu nechodila k němu - 40 km. Pak jsem se po několika letech vrátila do Prahy a chtěla k němu chodit, přišla jsem s poporodním problémem a on mě vyšetřil a potom odmítnul převzít do péče, protože se jednalo o věc, kde není okamžitý úspěch a efekt. Nechtěl si přidělávat starosti, byl arogantní. Nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila ještě během VŠ na Jižní město a připadal mi jako zkušený odborník s dobrým přístupem. Přešla jsem k němu, i když si závaděl nadstandard - v té době u něj bylo "narváno". Už při první návštěvě mě začal vehementně přesvědčovat o nutnosti očkování proti rakovině děložního čípku, při další příležitosti opět. Na potřetí mě trochu překvapilo, že měl jinou sestru a objednali mě hned stejný týden, prý mají dost volno - to mě mělo varovat, že by pacientky začaly odcházet? Protože mi táhlo na 30, asi usoudil, že s očkováním už u mě neuspěje, tak si na základě ultrazvuku vaječníků usmyslel, že nejspíš budu neplodná a že je potřeba to začít řešit hormonálně. Ten ultrazvuk už mi dělal několikrát a toto je prý vrozené, proč si toho nevšiml dříve?? To byla poslední kapka, neni nic příjemného, když Vám doktor tohle řekne. Za 5 měsíců poté jsem neplánovaně otěhotněla (a jsem za to ráda), pana doktora jsem samozřejmě vyměnila, nemám k němu důvěru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

Nepoznala jsem svědomitějšího lékaře s lidským přístupem.


L
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé a větší luxus už si nedokážu představit. Ano prohlídka byla dlouhá, ale určitě ne kvůli nešikovnosti pana doktora, jak tady zaznělo, ale důkladnosti, což je naprosto v pořádku. Při vyšetření vás upozorní, co a proč zrovna dělá, je citlivý, trpělivý, a jako bonus velmi sympatický člověk. Z žádné ordinace, natož gynekologické, jsem ještě neodcházela v takové pohodě.


I
Ověřeny pacient

Jsem dlouholetou pacientkou pana doktora a po odbrné i lidské stránce si ho velmi vážím. Je to profesionál na svém místě.


Ja jsem ted byla u pana doktora na prohlidce poprve a to pro to, ze jako jeden z mala provadi aplikaci teliska Gynefix a musim rict, ze vsechny ty kladne ohlasy tady jsou pravdive. Je to opravdu clovek na svem miste. Vsechno mi vysvetlil, poradil mi a co me prekvapilo nejvice provadel nekolik ruznych steru ruznymi nastroji. S tim jsem se nikdy predtim nesetkala a musim rict, ze jsem rada, ze na materialu nesetri kdyz jde o zdravi pacientek. Doporucuji!!!


Divím se, že moje zkušenosti s panem doktorem jsou tak rozdílné. Nejenom že vyšetření bylo pro mě velmi bolestivé, panu doktorovi se nedařily zavést zrcadla, takže jsem u běžné preventivní prohlídky krvácela (podotýkám, že žádný jiný gynekolog s tím problémy neměl), ale další tři dny po prohlídce mi nebylo dobře. Pan doktor je zároveň velkým lobbistou, co se očkování proti rakovině děložního čípku týče. Celou prohlídku mě přesvědčoval o tom, abych si ji koupila, když jsem odmítla, stejně mu to nestačilo a na gynekologickém křesle jsem mu musela přislíbit, že si na to začnu šetřit, jinak bych se ho asi nezbavila. Celá prohlídka, která trvala neobyčejně dlouho kvůli zjevné nešikovnosti pana doktora a kvůli jeho otravnému vnucování očkování ve mně zanechala silně negativní dojem. Názory se ale liší a třeba pan doktor jen neměl svůj den.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pan doktor je gynekolog, jakého si představuji - šetrné vyšetření, raději častější preventivní prohlídky, pokud jsou testy jen o malinko zvýšené, ochotný poradit, vysvětlit.


K Dr. Pihrtovi chodím již 15 let, jednou mě operoval, teď k němu docházím do prenatální poradny, jsem velice spokojená a plně mu důvěřuji. Cením si jeho profesionality, ochoty, slušnosti a lidskosti, kterou někdy u lékařů postrádám. Pokud je potřeba, stráví vždy dostatek času na zodpovězení mých případných dotazů. Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti