Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum

MUDr Leština mi vrátil radost do života, je to příjemný a velice vzdělaný člověk. Vřele doporučuji.
Moc dekuji PANE DOKTORE.

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum

Nejprve bych chtěla panu doktorovi poděkovat,že se mě okamžitě ujal,přestože měl plný stav. Moc mi pomohl a nesouhlasím s negativními názory. Pan doktor mi naslouchá a na mé otázky ochotně odpoví. Nevím,proč by měl diskutovat,od toho jsou psychologové. Je to odborník na svém místě.

Po odborné stránce zřejmě dobrý, ale návštěva trvá tak 2 - 3 minuty maximálně a to jen proto, že trvá, než se vytiskne recept. Vůbec se nezajímá o příčiny stavu. Stačí, když mu řeknete, jak se cítíte... To je podle mne dost málo.

K Dr Leštinovi docházím už pár let. Ze začátku mi taky přišel poměrně dost arogantní s nulovou empatií a zájmem, měla jsem chuť si najít jiného lékaře, ale časem to přešlo. To, že je takovej, má asi nějakej důvod, třeba aby se z nás "bláznů" nezbláznil, že, takže si asi raději drží odstup, což není divu. Ted se občas i usměje, takže k němu chodím poměrně ráda, a navíc je to docela pěknej chlap, ale to tu asi nikoho nezajímá :-) Takže abych zhodnotila své zkušenosti: Jsem s ním spokojená, návštěvy probíhají rychle, ale efektivně, na všechno, co chci se zeptám (a já se ptám, protože pan doktor moc mluvnej neni) a na všechno vždy dostanu srozumitelnou odpověď. Dneska jsem mu musela volat, a už i po telefonu je příjemnější než býval, takže bych se ho nebála a doporučuji ho :-)

již dlouho jsem se nesetkala s tak AROGANTNÍM člověkem jako je p. Leština. Nechápu jak někdo takový se může živit jako psychiatr. Setkání mezi námi proběhlo pouze v čekárně ale i tak to na mě velice zapůsobilo. P. doktor si zřejmě do své péče pacienty vybírá a i když máte akutní stavy, nepřijme Vás a co víc, dokonce rozhoduje koho bude mít v péči p. doktorka ,která má ordinaci naproti (velice nepříjemným způsobem mi oznámil ,že mě nevezme do péče ani ona!). Za mě tedy 100x NE, jeho přístup by jednoho rozbrečel...

Pan doktor není přiliš empatický, ale je to vcelku příjemný člověk. Jedná s pacienty korektně, ale příliš si je nepouští "k tělu". Všechna negativa tohoto přístupu ale vyváží jeho odbornost, je to velmi vzdělaný člověk, má přehled i o ostatních lékařských oborech - ví si tedy rady i s pacienty, kteří mají kombinované zdravotní problémy.

Byla jsem už u hodně Psychiatrů a ani jeden nebyl schopen dát léky které by měly sebemenší účinek .
Psychiatr MUDr. Jaroslav Leština
- je první Psychiatr který u mě stanovil léky které mají alespoň nějaký účinek
- dá se po lécích normálně každodenně jednat
- nespíte po nich ve dne
- nemá dlouhé čekací lhůty

Přišla jsem, stanovila jsem si diagnozu, dostala jsem antidepresiva a šla jsem. Naprosto apatický pan doktor, který se na nic neptá a nic vám nepoví a jak jsem pochopila, na vše zřejmě píše léky. Vtipné bylo, že mi řekl, že s tím musím něco dělat, dal mi brožurku ale jak a co s tím mám dělat, to mi už neporadil. našla jsem si psycholožku, která mne léčí bez léků a začala jsem skoro normálně fungovat.

U Pana doktora sem byl zatím jednou a nemůžu souhlasit se záporným hodnocením. Já osobně sem čekal, že v ordinaci nebudu déle jak 5 minut, jen sem potřeboval poradit s lékama. V ordinaci sem byl zhruba 40 minut, pan doktor se vyptával na vše možné a hlavně, vzal mě ikdyž sem léčenej alkoholik a to bez jakýchkoliv připomínek ;-)

Dobry den,

Navstevuji pana doktora stale,ale spokojena nejsem.Jeho ordinace je kousek od meho bytu, takze je to hloupe,ale je to pohodlne. Kazdopadne pan doktor opravdu funguje jako jiz zminena trafika...cokoliv potrebujete to u nej dostanete. Nabizene testovani jsem odmitla, jelikoz to bylo opravdu casove velmi narocne. Je to podivin u ktereho jste 5 velmi neprijemnych minut. Momentalne si k nemu chodim pouze pro leky, ktere jsem jiz uzivala v predchozich letech a byli mi doporuceny jinym lekarem. Tak hlavu vzhuru.