Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Dobrý den, musím jen potvrdit negativní hodnocení paní doktorky. Lituji, že jsem si reference nepřečetla, nikdy bych k ní nešla. To je důvod, proč jsem se rozhodla přispět svým hodnocením. Paní doktorka nemá snad špetku empatie, je arogantní a povýšená. Měla by k pacientovi přistupovat s trochou pokory a připustit v daném okamžiku, kdy pacient potřebuje něco vysvětlit, dialog. Bohužel, více k paní doktorce napsat nemohu, jelikož by můj příspěvek nebyl zveřejněn. Od paní doktorky jsem odešla k jinému lékaři a v žádném případě bych ji nikomu nedoporučila. A abych taky napsala něco pozitivního. Sestřička u paní doktorky byla vždy příjemná a ochotná.
Blanka Š.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Dnes jsem absolvovala biopsii uzlíků štítné žlázi a musím říct, že přístupem, odborností a šikovností paní doktorky i sestry proběhla nečekaně bezbolestně, není se opravdu čeho se bát, paní doktorka byla moc laskavá. Touto cestou ještě jednou děkuji za profesionální a lidský přístup.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Bohužel musím souhlasit s komentáři ohledně arogance a otřesné komunikace paní doktorky, už dlouho jsem se nesetkala s tak nepatřičným jednáním ze strany lékaře. S paní doktorkou jsem se snažila telefonicky domluvit na vydání receptu (kvůli vleklé nemoci a následným okolnostem jsem se nemohla dostavit na kontrolu), místo toho jsem se setkala se sarkastickými poznámkami (typu "no, určitě jste byla dva měsíce nemocná, jasně"), výčitkami, nulovým pochopením a empatií, naopak na mě paní doktorka po telefonu křičela. Po projevu mé nelibosti ohledně jejího chování se vše jen zhoršilo a nakonec mi telefon položila. Nebyl to její první podobný projev, ale rozhodně nejhorší. Po telefonátu jsem se nechala z její ordinace okamžitě odhlásit.

Paní doktorka je nepříjemná a arogantní. Tlačila mne psychicky do operace, kde mi další dva lékaři potvrdili, že operace není momentálně nutná. Ačkoliv funkce mé štítné žlázy byla normální, dala mi léky, které ačkoliv mi nedělaly dobře, nutila mne, je užívat. Nejen, že jsem po nich během půl roku přibrala 10kg, ale nemohla jsem spát a měla úzkostné stavy. Při návštěvě jiného lékaře / profesora, mi bylo sděleno, že mé stavy pramení z toho, že jsem předávkována hormony. Ihned jsem léky vysadila, neboť mi to druhý lékař nejen doporučil, ale i mi sdělil, že není prokázáno, že mají vliv na uzlíky, které ve štítnici mám. Po vysazení léků a kontrole po třech měsících se naštěstí do normálu opět dostala funkce mé štítné žlázy, ale vrátil se mi i klidný a tvrdý spánek, zhubla jsem 5kg a především se cítím v pohodě celkově i s lékařem, ke kterému jsem přešla a který má přístup k pacientovi takový, který mi vyhovuje. Naslouchá, vysvětluje, pomáhá, a nedělá z Vám nevzdělance.

Ráda bych se vyjádřila i k sestře paní doktorky. Sestřička na mne vždy byla milá a ačkoliv je rázná, vždy mi vyšla vstříc. Sestru hodnotím rozhodně kladně.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická vyšetření štítné žlázy

Mozna dobra lekarka,ale mluvi s vami nadrizenym zpusobem.Nedala mi opakovaci recept a nevysly mi leky do dalsi kontroly,volala jsem ji o dalsi recept,rekla,ze mi dala opakovaci ,at jdu znovu do lekarny,tam mi ukazali,ze recept neni opakovaci,musela jsem znovu k doktorce pro dalsi recept a bez omluvy. Z a pul roku stejna situace a tvrdi,ze je to ma vina.Udela chybu a vy kvuli lekum behate zbytecne nekolikat. ANNA Nova

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Paní doktorka je velmi arogantní, podezíravá a celkově nepříjemná. Jednou jsem se jí zeptal na důvod snížení léků a nasazení na jejich místo jiné, z odpovědi bylo zcela zřejmé, ať se neptám, že mi v podstatě nemusí nic vysvětlovat a že ona má určitě pravdu. Celá má rodina bez jakékoliv výjimky ji hodnotí jako velmi nepříjemnou a namyšlenou doktorku.

Paní doktorka je svědomitá a podle mně na výši i odborně, vnímá, co jí řeknete i když to tak třeba nevypadá (přesvědčil jsem se o tom několikrát při následné návštěvě po několika měsících). Na nekvalitní péči si rozhodně stěžovat nemohu. A pokud jde o její vystupování, myslím, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá, ke mně byla vždy naprosto korektní, milá a trpělivě mi vysvětluje léčbu i její důvody. Pokud jde o sestru, bez problémů jsem se s ní vždy dohodnul a nejen to, dokonce i příjemně popovídal. Takže žádný problém, pokud jí tedy nevejdete do ordinace se zmrzlinou v ruce, čehož jsem byůl svědkem.

Musím přiznat na obranu sestry že má pacientů velmi mnoho,a že dnes již vím jak se sestřičkou mluvit,sám být aktivnější,ptát se a být laskavý sám,poté je i sestřička velmi lidská přátelská,takže bych řekla že dnes docházím do ordinace ráda,a nemám problém ani s paní doktorkou.Na odbornosti nemám výtku.Paní doktorka se sestrou mě i povzbuzovaly když jsem to potřebovala.Vztah pacient lékař je jako všechny vztahy oboustranný a vyvíjí se:)Jsem nyní spokojený pacient.

Za celou dobu, t.j. 6 let, mně provedla sono 2x, jinak se na mě podívá ode dveří. Je velice arogantní a nepříjemná.

Paní doktorka je nepříjemná, pokud se jí na něco zeptáte, máte pocit, že obtěžujete. Používá hodně odborných výrazů, kterým "normální" člověk nemůže porozumět. Díky jejímu stylu léčby, respektive spíše neléčby, se mi začaly na nohou dělat v 28 letech bércové vředy, následně jsem skončila v nemocnici, kde se všichni doktoři velmi podivovali, že s mýmy hodnotami mě paní doktorka neléčí. O sestřičce ani nemluvím, její chování je tařka legendou. Jednou mi někam založila kartu a vynadáno jsem dostala já :-) Veronika Havránková