gynekologie
Vinohradská 176, Praha

já jsem u paní doktorky už od třinácti. Vždycky byla milá, pomohla mi nejlépe ze všech lékařů, u kterých jsem kdy byla. Dokonce mi napsala i léky na zánět močového měchýře, i když mě původně chtěla poslat k obvoďačce, ale bohužel jsem jí vysvětlila, že od té zrovna jdu s tím, že zánět to není a že to bude gynekologické (měla jsem zánět tenkrát už asi po čtvré, takže jsem to moc dobře poznala). A ty léky od ní mi pomohly nejlépe ze všech. Jinak jsem neměla nikdy žádné závažné problémy, takže moderní vybavení nebylo naštěstí potřeba. A navíc i co se týče vzhledu ordinace, nevím, kam ostatní dámy zde chodí, ale u mých ostatních lékařů to vypadá dost podobně. Paní doktorka mi navíc vždy dobře poradila, když jsem se třeba zmínila, že mě bolí občas prsa, hned mi je prohmatala, brala krev na jaterní testy i když už to nebylo povinné atd. a vyšetření mě tedy nikdy nebolelo, u jiného doktora jsem nikdy nebyla, takže nemám srovnání, ale řekla bych že je to trochu nepříjemné, ale nic jiného bych od vyšetření děložního čípku nečekala :)

K paní doktorce chodím od puberty a nikdy jsem s ní žádný problém neměla. Má sice zastaralé vybavení, ale kdo není extrémní citlivka, tak si zvykne.
Jediné mínus, které mají jak sestra tak lékařka - neumí brát krev. Po posledním odběru (6 dní zpět) mám na lokti žlutohnědé deseticentimetrové jelito...

Tak me je uplne jasny ze pani doktorka si asi vybira klientky,ty stary pani co k ni chodej to jo.to bude urcite mila vstricna atd. A tem asi nevadi ze je surova,a ze si musej drzet nacini.Ale jak tam prijde mlada tak absolutne nezajem,a to ve vsech ohledech!!!! se mnou vzdycky byla hned hotova,dala nakej recept a bež.Diskuse o necem??? kdepak,nemam menstruaci a ona ze neco jako to je v pohode.neco jako bud rada ze ji nemas:Ale to kdyz jsem chtela na potrat to mi do to rozmlouvala,coz neni jeji vec absolutne !!!!Neustale jsem se k ni vracela ze mam mykozy.proc se vracely? nevim protoze ona neni schopna asi komunikovat s temi mladymi.S tema starejma to jo.a ty tam chodej asi jen na prevenci a zadnej problem nemaj zrejme,ten kdo naky zdravotni problem ma ji rozhodne nemuze chvalit...pre musi vedet jak ona se k tomu stavi.jeji styl vysetreni atd...hruza!!!!! nikdy vic.A ani velmi slaby nechci hodnotit.bohuzel musim dat toto a i to je pro ne az moc

K paní doktorce jsem chodila před lety a nechápu, že ještě tato ordinace existuje? Už tehdy to bylo naprosto šílené! Při vyšetření mi nechávala držet horní zrcadlo a tím spodním hákem mě často štípla uvnitř. Měla jsem problém s mykózou a léčila mě dokola nějakými sajrajty až jsem měla uplně rozbolavělou sliznici a celý vnitřek. Asi v 17ti letech mi našla cistu na vaječníku a snažila se ji vymáčknout přes břicho, což příšerně bolelo a když se to nepodařilo řekla, že se to časem "sexem" vymáčkne samo (což byla pravda). Prostředí fakt nic moc a když si dneska představím, že sestra normálně hulila u okna v ordinaci (sama jsem občasný kuřák), tak opravdu nechápu, že tam ještě někdo chodí.

Připadá mi všechno v ordinaci zastaralé a ne moc čisté. Byla jsem u paní doktorky 2x pokaždé jsem cítila v ordinaci cigaretový kouř. Ikdyž jsem měla jsem zánět a paní doktorka mi pomohla tím, že předepsala vyhovující lék, už k ní nepůjdu.

Mám ráda tuto paní doktorku. Chodím k ní již několik let a skvěle se o mne starala když jsem čekala první a následně pak i druhou dceru.

Moje hodnocení paní doktorky:
+ je moc milá, na vyšetření se s vámi baví tak, že si ani neuvědomujete, že jste na gyndě. Spousta doktorů je arogantních a dává vám pěkně sežrat, že jste nějaký otrava, co si pořád vymýšlí nějaké problémy a nedejbože se na něco ještě zeptá (když si to může ten blbeček přece najít na internetu, ne). To tady neplatí, chválím vstřícnost paní doktorky k pacientům. Hned tam jde člověk raději.
+ neplatí se spousta peněz za návštěvu a různé "všimné", se kterým se je možno setkat u jiných doktorů. Pocit, že z vás někdo netahá prachy hned jak se objevíte ve dveřích, je docela fajn.
+ můžete přijít bez objednání a většinou se nečeká
- ordinace asi opravdu není moc vybavená. Ale na běžné situace (mykóza, záněty, určení těhotenství atp.) to stačí. Prostředí je takové socialistické. Asi ne pro někoho, kdo je zvyklý na lesk moderních ordinací.
- sestřička opravdu kouří, ale ne před vámi a vždy je otevřené okno a větrá se. Ale někomu to může vadit. Hlavně asi těhotným.

Celkově bych shrnula: Velmi náročné pacientky, které se hodně hlídají, ať jdou určitě jinam, tady spokojené nebudou. Já oceňuji vlídný přístup, to, že nemusím čekat a mohu přijít bez objednání a také to, že se zde neplatí nad rámec pojištění. To, kolik zaplatíte, opravdu není vždy úměrné kvalitě následné péče.

Pani doktorka byla velmi prijemna, sestricka take. Stul byl sice stary ale svoji funkci splnuje. S hygienou jsem nevidela problem.

nevybavená ordinace,špatná hygiena,neprofesionální přístup.Přišla jsem k ní, s tím že jsem v jiném stavu,že jsem si dělala test..Paní Vajčenrovou nenapadlo udělat mi další test na graviditu,ultrazvuk nepřicházel v úvahu bo tam žádný neměla,ani mě neposlala jinam abychom zjistili stáří plodu.Jelikož jsem žádala o interupci tak mi vypsala žádanku do nemocnice,zaplatila jsem za kus papíru 500-, a šla jsem se objednat do nemocnice na zákrok kde mi na příjmu pacientek sestra řekla že k tomuto doporučení musím mít ultrazvuk který je v ceně žádosti!!! připadám si jako okradená a zneužitá,dnes jsem paní doktorku VAJČNEROVOU nestihla v ordinaci ale zítra se k ní chystám a budu požadovat vrácení peněz a odcházím... je to nehorázný v dnešní době se setkat s takovým přístupem a ještě k tomu v Praze!Tahle doktorka by co nevidět měla skončit,škodí lidem,nepomáhá...rozhodla jsem se že udělám max pro to aby žena skončila, pro dobro nás žen.

MUDr. Jarmila Vajčnerová

Pacientka byla vyšetřena klasickým způsobem, kterým byla gravidita potvrzena. Šlo o jasnou diagnózu, ultrazvuk a další testy jsou v tomto případě zbytečné. Nemocnice, kterou jsem doporučila také žádné další vyšetření nevyžaduje a z logických důvodů si je provádí sama.
Nechápu obvinění ze zneužití. Pacientce jsem vyšla vstříc, i když má bydliště mimo Prahu a ke mně dosud nechodila.
Hygiena ordinace je ze zákona pravidelně kontrolována hygienickou službou a nikdy nebyly shledány žádné nedostatky.

Já k paní dokrotce chodím od 15ti let. Nikdy jsem se nesetkala s milejší doktorkou. Je pravda, vybavení nulové, občas zakouřená sesterna. Ale vyšetření mě nikdy nebolelo, všechny problémy byly perfektně diagnostikovány, těhotenství určeno na dva dny přesně, sestra vždy korektní a vtipná. S hygienou nikdy žádný problém. Je pravda, že od paní doktorky odcházím, v porodnici byli z mé průkazky nešťastní, protože paní doktorka od prvního zápisu dělala jen kuří nohy, ale toto je opravdu jediný problém, který jsem za 10 let měla. A dojíždění přes celou Prahu mě už nebaví. Mmch, maminka sem chodí od té doby, co mě čekala a zůstává, ale mé dvě mladší sestry přechází také.
Paní doktorka Vajčnerová vůbec není špatná, jen nemá vybavenou ordinaci a je dříve narozená.