Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Viniční Přešla jsem k paní doktorce se zápalem plic

Přešla jsem k paní doktorce se zápalem plic. Naprosto profesionální přístup paní doktorky i sestřičky. Ochota, laskavost, vzdělanost, vybavenos. Moc dobře a urgentně se o mě postarali. Doporučuji a děkuji

M
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Viniční preventivní prohlídky

Určite neodporúčam. Totálne neprofesionalny prístup, k zdravotným problémom žiadne vysvetlenie, žiadne odporúčanie. Vystupovanie doktorky je nepríjemné a arogantné. V čakárni strávite 2-3hodiny,kým sa vôbec dostanete na rad. Známych pacientov uprednostní pred tými poctivo čakajúcimi.

Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Viniční

úžasný přístup k pacientům, lidský a citlivý, vždy ochotna pomoci a přijet na domácí návštěvu, vysoce profesionální přístup, sestřička také skvělá, vřele doporučuji


C
Ověřený profil

Naposto nedoporučuji, díky neléčené a zanedbané mononukleoze mám doživotní následky. Paní doktorka, když zjistila podle krevních testů, že se jedná o mononukleozu, mi pouze do telefonu řekla, že mám mononukleozu a toť vše.......žádné poučení o dietě, podpůrné medikamenty...nic. Tudíž jsem odešla k jiné doktorce po tomto neprofesionálním jednání.


L
Ověřený profil

Pečlivá paní doktorka, která nepodcení ani sebemenší bolístku, se zlatou sestřičkou. Rozhodně doporučuji.


N
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička mají moc pěkný vztah k pacientům, jsou vstřícné, pomohou v každé situaci. Léčily mého tatínka, moje maminka je velice spokojená. Děkujeme.


Ochotná, půdobí profesionálně. Jednání mi však přijde velmi studené, neusměje se. Komunikaci na pacienta a vysvětlení by mohlo být lepší. (i když ostatní chválí, mám jinou zkušenost) Ve zdravotnictví mne štve nejvíce čekání v ordinaci (i když to u paní doktorky Mrázkové na dnešní poměry celkem jde) a čekání na testy a lítání na různá místa. Přestože se cítím opravdu nemocen, paní doktorka tvrdí, že je vše o.k. po jednoduchém testu. V porovnání s ostatními obvodními lékaři je ale nadprůměrná. Stále daleko dotoho jak by to mělo být: lékaři nevnímají, že pacient je zákazník a oni by jej měli obsloužit k maximální spokojenosti.


Velmí kvalitní a pečlivá, vždy zásadně řeší příčinu problému a bolesti. Ve všech případech pacientovi vysvětlí příčinu a možný způsob řešení. Vyzařuje jen pozitivní energii a dodává chuť do života.


Velmi erudovaná, citlivá odbornice; se schopnotí sama diagnostikovat onemocněnía zahájit léčbu.


Velmi dobrá paní doktorka


Došlo k chybě, zkuste to znovu