Umístění: Poliklinika Viniční Přešla jsem k paní doktorce se zápalem plic

Přešla jsem k paní doktorce se zápalem plic. Naprosto profesionální přístup paní doktorky i sestřičky. Ochota, laskavost, vzdělanost, vybavenos. Moc dobře a urgentně se o mě postarali. Doporučuji a děkuji

Umístění: Poliklinika Viniční preventivní prohlídky

Určite neodporúčam. Totálne neprofesionalny prístup, k zdravotným problémom žiadne vysvetlenie, žiadne odporúčanie. Vystupovanie doktorky je nepríjemné a arogantné. V čakárni strávite 2-3hodiny,kým sa vôbec dostanete na rad. Známych pacientov uprednostní pred tými poctivo čakajúcimi.

Umístění: Poliklinika Viniční

úžasný přístup k pacientům, lidský a citlivý, vždy ochotna pomoci a přijet na domácí návštěvu, vysoce profesionální přístup, sestřička také skvělá, vřele doporučuji

C

Naposto nedoporučuji, díky neléčené a zanedbané mononukleoze mám doživotní následky. Paní doktorka, když zjistila podle krevních testů, že se jedná o mononukleozu, mi pouze do telefonu řekla, že mám mononukleozu a toť vše.......žádné poučení o dietě, podpůrné medikamenty...nic. Tudíž jsem odešla k jiné doktorce po tomto neprofesionálním jednání.

Pečlivá paní doktorka, která nepodcení ani sebemenší bolístku, se zlatou sestřičkou. Rozhodně doporučuji.

Paní doktorka i sestřička mají moc pěkný vztah k pacientům, jsou vstřícné, pomohou v každé situaci. Léčily mého tatínka, moje maminka je velice spokojená. Děkujeme.

Ochotná, půdobí profesionálně. Jednání mi však přijde velmi studené, neusměje se. Komunikaci na pacienta a vysvětlení by mohlo být lepší. (i když ostatní chválí, mám jinou zkušenost) Ve zdravotnictví mne štve nejvíce čekání v ordinaci (i když to u paní doktorky Mrázkové na dnešní poměry celkem jde) a čekání na testy a lítání na různá místa. Přestože se cítím opravdu nemocen, paní doktorka tvrdí, že je vše o.k. po jednoduchém testu. V porovnání s ostatními obvodními lékaři je ale nadprůměrná. Stále daleko dotoho jak by to mělo být: lékaři nevnímají, že pacient je zákazník a oni by jej měli obsloužit k maximální spokojenosti.

Velmí kvalitní a pečlivá, vždy zásadně řeší příčinu problému a bolesti. Ve všech případech pacientovi vysvětlí příčinu a možný způsob řešení. Vyzařuje jen pozitivní energii a dodává chuť do života.

Velmi erudovaná, citlivá odbornice; se schopnotí sama diagnostikovat onemocněnía zahájit léčbu.

Velmi dobrá paní doktorka