Adresa

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

Ověřeny pacient

Nemohu souhlasit s paní Polákovou, sestřička je vždycky ochotná, usměvavá, milá, dokáže podpořit a vždy vyjde vstříc. Mám dvě děti a navštěvujeme ordinaci paní doktorky už šest let a jsme nadmíru spokojeni jak s paní doktorkou Kavanovou tak s paní doktorkou Kalousovou i se sestřičkou. Jsou profesionální s lidským přístupem a děti se tam vůbec nebojí. Děkujeme že Vás máme!


P
Ověřeny pacient

Musím říct, že doktorka je dobrá, ale velmi její dobrou pověst kazí sestra Pochylá, nejenom že má stále nemístné řeči, když se ji nelíbí nějaká maličkost, ale kolikrát NEMÍSTNĚ rozhoduje za paní doktorku.
Už asi tak 3x se mi stalo, že jsem přišla do čekárny a sestra se ani nezeptala co se stalo, ale hned nám vynadala, že už bude konec ordinačních hodin a ať přijdeme příště. Přitom jsem třeba syna vezla rovnou ze školy, kdy mi volali, že má teplotu nebo že zvracel a tak. Velmi mě tím několikrát celý přístup sestry velmi zklamal. Jinak paní doktorka je velmi milá a zajímá se o děti.


E
Ověřeny pacient

Na paní doktorku mohu jen pět chválu. Skvělý přístup k dětem i rodičům, profesionální a přitom "lidská". Prohlídka je vždy velmi podrobná a cokoliv se paní doktorce trošku nelíbí, hned řeší buď sama nebo posílá k odborníkům. Taky evidentně sleduje vývoj medicíny, nové léky. Obě moje děti k ní chodí od narození a jsem za to ráda.


J

Paní doktorka mi nevyhovuje svým prístupem k dítěti. Nepřijímá nové poznatky. Doporučuji prim.Kozáka (Brandýs nad Labem)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nejlepší dětská doktorka, samotnou mě mrzí, že už jsem ji musela opustit. Hned jak porodíme, tak malej půjde též k ní :-) největší spokojenost, nic nezanedbává a i sebevětí ,,blbosti,, se věnuje naplno a nic nepodcení. Pokud hledáte skvělého lékaře pro děti tak jedině Kavanová.


Pani doktorka je vstricna, pecliva, nic nezanedbava. Nicmene bych doporucila zamyslet se nad ordinacnimi hodinami a zpusobem prijmu pacientu. Tak, aby napriklad kojenci a batolata pri nemoci nemuseli hodinu cekat v cekarne se starsimi nemocnymi detmi. Nejde jen o prenos nemoci, ale i o fakt, ze batoleti nevysvetlite, ze ted budeme hodinu a pul sedet na lavici v cekarne a cekat...


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice pečlivá,svědomitá a příjemná... chodí k ní obě mé děti, má krásný přístup k dětem.


Vynikající, pečlivá dětská lékařka


Skvělá lékařka, která nic nezanedbá... doporučuji :-)


Ověřeny pacient

Jako dítě jsem byla u pí. doktorky celých 19 let. Já i moji rodiče ji zbožňujeme dodnes, a dokonce se mi povedlo i v ordinaci být na praxi, páč jsem sestra. Jsou všechny, pani doktorka i obě sestřičky úžasné. Děkuji za vše...
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti