Jana Wankatová, internista Praha

MUDr. Jana Wankatová

Internista Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dejvická 38, Praha
Interna, alergologie a homeopatie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Interna, alergologie a homeopatie Jiný

Skvělá lékařka, i sestřička. Kéž by takových lékařů bylo víc! Moc pomohla mé malé dceři i mě. Doporučuji


N
Ověřeny pacient
Umístění: Interna, alergologie a homeopatie Alergie, Imunologie

Pro mě nejlepší doktorka, kterou si člověk může přát. Ostatní doktoři léči odhadem, nemají možnost do Vás "vidět" kromě odběru krve. Paní doktorka díky EAV měření ví hned na co se zaměřit a případně poslat na konkrétní dodatečné vyšetření. Ostatní doktoři většinou jen tápou a zkouší jestli se trefí. Chodím k ní 20 let a mám jen pozitivní zkušenosti. Pokud mi jeden rok nefungují léky na alergii, stačí k ní zajít na přeměření a i hned mi změní léky, které do druhého dne zlepší můj stav o 80%.


T
Ověřeny pacient

Výhodou je, že tato lékařka léčí i homeopaticky a změří přípravky, které pro daného člověka jsou vhodné, není to žádné střílení od boku,jak jinde.Navíc má letité zkušenosti a má hodně pacientů, to svědčí o něčem.Já k ní jezdím 100 km, protože dosud žádný lékař ani homeopat mi nedokázal vyléčit můj letitý problém, naopak, vše se jen velmi zhoršilo, tak nyní doufám a vypadá to tak, že se přece jen něco postupně začne léčit,i když vím ,že vše má svůj čas.Mohu jen doporučit.


K
Ověřeny pacient

Jsme s pani doktorkou a sestrickou neuveritelne spokojeni. Pani doktorka je velka profesionalka ve svem oboru, velmi ochotna pomoct, mila a vstricna. Vylecila me z velkych alergii velmi rychle a nyni se u ni leci i muj manzel s dcerkou. Vysledky jsou zkratka skvele. Jsem stastna, ze k ni muzeme chodit, moc si ji vazim. Uznani patri i sestricce, ktera je pravou rukou pani doktorky a take vzdy ochotna pomoct. Klara Stadnik s rodinou.


J
Ověřeny pacient

Pani doktorka je odborník na svém místě, vždy mi pomohla. Navíc - její vstřícnost, porozumění, entuziasmus jsou vlastnosti kterými se nemůže pyšnit každý lékař....
Moc za za vše co pro mne udělala děkuji. Jana N.


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme bezmála 20 let já a manžel a s dcerou od jejích narození ( tj. 16 let). Dcera od narození byla pro klasickou medicínu neřešitelný problém. Od narození trpěla migrénami ( s hospitalizací cca 2x do měsíce) a taktéž často zvracela. Všechna běžná vyšetřenívčetně metabolického neprokázala žádnou odchylku. Paní doktorka nám ze začátku testovala vzorky jídel a stav co se týče zvracení se zcela upravil. Taktéž i interval mezi záchvaty migrény se začal prodlužovat. Klasická medicína nám na akutní stavy migrény ( dceři 9 měsíců) předepisovala čípky algifenu!! Paní doktorka nám vždy velmi pomohla, někdy jsem s paní MUDr. konzultovala příznaky nemoci po telefonu, takže jsem nikdy nenechala rozjet nemoc tak, že jsme pak byly nuceni nemoc léčit antibiotiky ( doposud 1x antibiotika). Dnes je z dcery zdraví dospělý jedinec, který denně sportuje. Neznám lepšího lékaře než je paní doktorka - pečlivá, trpělivá, vždy vše vysvětlí a ochotně poradí i mimo její ordinační hodiny. Děkujeme za vše co pro nás paní doktorka doposud udělala. Monika


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím od svého dětství a nyní jí plně důvěřuji i u svého synka. Vždy nám ochotně poradí a pomůže i naleznout homeopatické přípravky, které dítku uleví v období silnějších alergií. Jsme s ní moc spokojení, ani malý nemá z návštěv žádná "traumata".


A
Ověřeny pacient

Pani doktorka nam velmi pomohla, dokazala nam stabilizovat velmi tazky pripad atopickeho ekzemu u najstarsej dcery a dalsie dve deti, s ktorymi sme pani doktorku navstevovali od narodenia, nemaju prakticky ziadne zdravotne problemy - vdaka jej liecbe. Dochadzame do Prahy za pani doktorkou pravidelne z Bratislavy uz 6 rokov a dufame, ze nam bude pomahat aj nadalej. Posledne 2 roky riesi aj nas rodicov, mozem len odporucat. Dakujeme jej z celeho srdca. Andrea


K paní doktorce chodím bezmála 15 let, postupně k ní začal docházet manžel i syn.
Paní doktorka je velmi zodpovědná, dbá na pravidelná vyšetření a vše ochotně vysvětlí. Mohu jenom doporučit:-)


R

Jsme se synem s paní doktorkou velmi spokojeni, dojíždíme za ní 50km do Prahy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti