MUDr.

Jana Votrubová

Dermatolog přijímá nové pacienty

7 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 1 178 návštěv profilu během posledních 30 dní

Osvědčení, certifikáty, stáže: Certifikát pro aplikaci techniky microneedeling Certifikát pro chemický peeling Certifikát - lymfologie Certifikát - Botox a aplikace výplňových… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• E
    Umístění: Premier ClinicSlužby: aplikace botoxu

Výborná paní doktorka, je velmi milá a chová se profesionálně. Konzultace pro mě byla velmi přínosná, děkuji za dobré rady a otevřený přístup.

• J
    Umístění: Premier ClinicSlužby: diagnostické vyšetření

Děkuji paní doktorce za profesionální konzultaci ve velmi brzkém termínu (během 4 dní). Svůj problém jsem nějakou dobu googlil, ale nakonec se ukázalo, že se jedná o něco jiného, dokonce jsem bral doplněk, který by mi problém spíše zhoršil, než zlepšil. Proto doporučuji nespoléhat na Google, ale nebát se a zajít pro radu k odborníkovi, například právě k MUDr. Votrubové.

• P
    Umístění: Premier ClinicSlužby: diagnostické vyšetření

Klinika jako takova je moc hezke a prijemne misto ve skvele dostupnosti v centru.
    Pani doktorka je moc sikovna, mila, pecliva a fajn. Urcite doporucuju.

• B
    Umístění: Premier ClinicSlužby: Výrůstky

Velice děkuji paní doktorce za přístup. Měla jsem několik výrůstků na zádech a vše mi velice rychle, s minimální bolestí odstranila. Nebylo potřeba nic řezat, ani šít, vše se zvládlo CO2 laserem. Hojení probíhalo rychle, bez problémů.
    Celkově můžu Premier Clinic moc pochválit, personál je milý, profesionální přístup, prostředí je nádherné, moderní. Ráda si vymyslím ještě důvod, proč do Premier Clinic znovu zajít.

• H
    Umístění: Premier ClinicSlužby: odstranění výrůstků

Chtěla bych tímto poděkovat paní doktorce za velice milý a profesionální přístup. Nevěděla jsem do čeho jdu, ale ošetření bylo celkem bezbolestné a vysvětlení pro laika 100%.
    Zákrok byl asi před měsícem a nikde ani stopy po nějakých jizvičkách.
    Poděkování je pochopitelně i celému týmu Premier Clinic. Všichni mají lidský, milý a srdečný přístup. Člověk cítí, že je o něj skutečně zájem a nejlepší péče je standardem. Ještě jednou díky Hanka

• D
    Umístění: Premier ClinicSlužby: botox

vynikající dermatologie, naprostá spokojenost s botoxem! S lepši paní doktorkou jsem se ještě nesetkala - odbornice na svém místě, s lidským přístupem k pacientovi. Děkuji a určitě doporučuji

• Umístění: Premier ClinicSlužby: estetické dermatologie

Sdílím svoji pozitivní zkušenost. Nevěděla jsem přesně co by mě vylepšilo. Velice milá paní doktorka vše vysvětlila, natřela znecitlivující mast a na vrásky nad horním rtem použila kys .hyaluronovou a na hydrataci krku novinku od Juvedermu .Zákrok jsem skoro necítila a po týdnu jsem velmi spokojená. Výsledek je opravdu patrný.Prý to funguje i na hřbety rukou. Mohu vřele doporučit.

Dotazy od pacientů (18)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Osvědčení, certifikáty, stáže:

Certifikát pro aplikaci techniky microneedeling
    Certifikát pro chemický peeling
    Certifikát - lymfologie
    Certifikát - Botox a aplikace výplňových materiálů Juvederm
    Certifikát - plazmaterapie
    Certifikát - práce s CO2 laserem
    Certifikát - výplně kruhů pod očima a práce s výplněmi řady Teosyal
    Certifikát - výplně PerfectHA, mezonitě Silhouette, Ellansé
    Certifikát - nitě Aptos

Pracovní zkušenosti:
    Řešitel grantu IGA - NT
    (Rizikové faktory komorbidit psoriázy využitelné v sekundární prevenci)
    Řešitel grantu IGA NT-14300/3: Etiologie, patogeneze a klinický průběh kožních a imunopatologických nežádoucích účinků biologické léčby idiopatických střevních zánětů 2013-2014
    Hlavní řešitel grantu GAUK 2009-2013
    (Prevalence metabolického syndromu a aterosklerózy u psoriatiků)
    Učitel vysoké školy – II. LF UK 2009-2012
    Lékař na Dermatovenerologické klinice Nemocnice Na Bulovce 2009-dosud
    Lékař Esthetic Medical 2013 - 2017
    Lékař Premier Clinic 2017 - dosud

Členství v odborných medicínkých společnostech:
    člen ČADV (České akademie dermatovenerologie)
    člen ČDS (České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP)
    člen EADV (European academy of dermatovenerology)
    člen ESDR (European Society for Dermatological Research)
    člen České lymfologické společnosti

• korektivní dermatologie
  • dermatovenerologie

Ukončené školy

• Základní škola UNESCO s rozšířenou výukou jazyků Uherské Hradiště
  • Gymnázium Uherské Hradiště
  • Karlova Univerzita v Praze, Lékařská fakulta v Hradci Králové
  • Karlova Univerzita v Praze, II. lékařská fakulta, postgraduální studium v oboru preventivní medicína 2009-2016, disertační práce obhájena 27.6.2016
  • Atestace v oboru dermatovenerologie

Publikace

• DERMATOLOGIC THERAPY - Votrubova J, Juzlova K, Smerhovsky Z, Fialova J, Gopfertova D, Vojackova N, Hercogova J.Risk factors for comorbidities in Czech psoriatic patients: results of a hospital-based case-control study.Biomed Pap Med Fac Univ Palacky Olomouc Czech Repub. 2014 Jun;158(2):288-94. doi: 10.5507/bp.2013.062. Epub 2013 Sep 27
  • ACTA DERMATOVENEROLOGICA CROATICA, Impact factor: 0,431
  • Votrubova J, Juzlova K, Smerhovsky Z, Fialova J, Gopfertova D, Vojackova N, Hercogova J.Risk factors for comorbidities in Czech psoriatic patients: results of a hospital-based case-control study.Biomed Pap Med Fac Univ Palacky Olomouc Czech Repub. 2014 Jun;158(2):288-94. doi: 10.5507/bp.2013.062. Epub 2013 Sep 27.

Znalost jazyků

• angličtina
  • čeština

Stáže

• 2009 Mimořádný kurz – Epidemiologie a epidemiologická metodologie
  • 2010 Histopatologický kurz – Plzeň
  • 2011 Kurz - EBM, principy a užití v medicíně
  • 2012 Certifikát k provádění chemického peelingu
  • 2013 Kurz – Praktikum v estetické dermatologii (odborný garant MUDr. Kykalová)
  • 2017 Seminář Juvéderm, Botox (odborný garant MUDr. Bergerová)
  • 2017 Workshop Teosyal (odborný garant MUDr. Terezijská)
  • 2017 Workshop Plazmalifting - omlazení krevní plasmou

Fotografie