MUDr.

Jana Votrubová

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog přijímá nové pacienty

10 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 29 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V ordinaci přijímám pouze pacienty od 15 let. Osvědčení, certifikáty, stáže: Certifikát pro aplikaci techniky microneedeling Certifikát pro chemický peeling Certifikát - lymfologie Certifikát… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• H
    Umístění: Premier ClinicSlužby: kožní defekt

velmi efektivní návštěva, paní doktorka je profík, disponující potřebným vybavením, zkušenostmi i praxí, je ochotna vysvětlit jak zákrok, tak i alternativy včetně výhod a nevýhod. Proti je poněkud vyšší cena řekl bych docela luxusního zařízení, což je ale vykoupeno zmíněnou efektivitou. Takže jsem spokojený.

• E
    Umístění: Premier ClinicSlužby: Nadměrný zápach potu, omlazení

Nedá mi to nepodělit se o úžasnou zkušenost s paní doktorkou Votrubovou. Paní doktorka je moc hodná, všechno vám vysvětlí a do ničeho vás nenutí. Snaží se o přirozený výsledek a je vidět, že jí nejde jen o vaše peníze. Navíc jsem si srovnávala i cenové nabídky s jinými klinikami a cena ošetření v Premier Clinic byla oproti jiným opravdu výhodná. Na paní doktorku jsem se obrátila v minulosti už několikrát a to v souvislosti s omlazením obličeje (bude mi 40), vypadáváním vlasů a s léčbou nadměrného zápachu potu v podpaží, který mne nesmírně obtěžoval. Do obličeje jsem měla aplikovaný skinbooster (kyselinu hyaluronovou) a PRP plasmu - moje pleť teď vypadá mnohem mladší a ne tak unaveně. Do vlasů mi paní doktorka dávala kmenové buňky - tady jsem zlepšení pozorovala až po cca 2 měsících, ale na to mě paní doktorka upozorňovala, že to může trva déle. A po týdnu od aplikace botoxu do podpaží nejen že už není pot prakticky vůbec cítit, ale taky je ho o 90% míň! Díky paní doktorce vypadám líp i se cítím líp po psychické stránce. Ještě jednou moc děkuji za vše, budu vám věrná navždy a už nikdy nepůjdu nikam jinam a samozřejmě vás budu všude doporučovat:-).

• Umístění: Premier Clinic

Paní doktorka byla naprosto profesionální , vše mi bylo vysvětleno , aniž bych se musela na něco ptát . Ráda se budu vracet na taková místa , jako je tato klinika.
    Jsem naprosto spokojená , paní doktorka je moc MILÁ A OCHOTNÁ .

• E
    Umístění: Premier ClinicSlužby: aplikace botoxu

Výborná paní doktorka, je velmi milá a chová se profesionálně. Konzultace pro mě byla velmi přínosná, děkuji za dobré rady a otevřený přístup.

• J
    Umístění: Premier ClinicSlužby: diagnostické vyšetření

Děkuji paní doktorce za profesionální konzultaci ve velmi brzkém termínu (během 4 dní). Svůj problém jsem nějakou dobu googlil, ale nakonec se ukázalo, že se jedná o něco jiného, dokonce jsem bral doplněk, který by mi problém spíše zhoršil, než zlepšil. Proto doporučuji nespoléhat na Google, ale nebát se a zajít pro radu k odborníkovi, například právě k MUDr. Votrubové.

• P
    Umístění: Premier ClinicSlužby: diagnostické vyšetření

Klinika jako takova je moc hezke a prijemne misto ve skvele dostupnosti v centru.
    Pani doktorka je moc sikovna, mila, pecliva a fajn. Urcite doporucuju.

• B
    Umístění: Premier ClinicSlužby: Výrůstky

Velice děkuji paní doktorce za přístup. Měla jsem několik výrůstků na zádech a vše mi velice rychle, s minimální bolestí odstranila. Nebylo potřeba nic řezat, ani šít, vše se zvládlo CO2 laserem. Hojení probíhalo rychle, bez problémů.
    Celkově můžu Premier Clinic moc pochválit, personál je milý, profesionální přístup, prostředí je nádherné, moderní. Ráda si vymyslím ještě důvod, proč do Premier Clinic znovu zajít.

• H
    Umístění: Premier ClinicSlužby: odstranění výrůstků

Chtěla bych tímto poděkovat paní doktorce za velice milý a profesionální přístup. Nevěděla jsem do čeho jdu, ale ošetření bylo celkem bezbolestné a vysvětlení pro laika 100%.
    Zákrok byl asi před měsícem a nikde ani stopy po nějakých jizvičkách.
    Poděkování je pochopitelně i celému týmu Premier Clinic. Všichni mají lidský, milý a srdečný přístup. Člověk cítí, že je o něj skutečně zájem a nejlepší péče je standardem. Ještě jednou díky Hanka

• D
    Umístění: Premier ClinicSlužby: botox

vynikající dermatologie, naprostá spokojenost s botoxem! S lepši paní doktorkou jsem se ještě nesetkala - odbornice na svém místě, s lidským přístupem k pacientovi. Děkuji a určitě doporučuji

• Umístění: Premier ClinicSlužby: estetické dermatologie

Sdílím svoji pozitivní zkušenost. Nevěděla jsem přesně co by mě vylepšilo. Velice milá paní doktorka vše vysvětlila, natřela znecitlivující mast a na vrásky nad horním rtem použila kys .hyaluronovou a na hydrataci krku novinku od Juvedermu .Zákrok jsem skoro necítila a po týdnu jsem velmi spokojená. Výsledek je opravdu patrný.Prý to funguje i na hřbety rukou. Mohu vřele doporučit.

Dotazy od pacientů (18)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V ordinaci přijímám pouze pacienty od 15 let.

Osvědčení, certifikáty, stáže:

Certifikát pro aplikaci techniky microneedeling
    Certifikát pro chemický peeling
    Certifikát - lymfologie
    Certifikát - Botox a aplikace výplňových materiálů Juvederm
    Certifikát - plazmaterapie
    Certifikát - práce s CO2 laserem
    Certifikát - výplně kruhů pod očima a práce s výplněmi řady Teosyal
    Certifikát - výplně PerfectHA, mezonitě Silhouette, Ellansé
    Certifikát - nitě Aptos

Pracovní zkušenosti:
    Řešitel grantu IGA - NT
    (Rizikové faktory komorbidit psoriázy využitelné v sekundární prevenci)
    Řešitel grantu IGA NT-14300/3: Etiologie, patogeneze a klinický průběh kožních a imunopatologických nežádoucích účinků biologické léčby idiopatických střevních zánětů 2013 - 2014
    Hlavní řešitel grantu GAUK 2009 - 2013
    (Prevalence metabolického syndromu a aterosklerózy u psoriatiků)
    Učitel vysoké školy – II. LF UK 2009 - 2012
    Lékař na Dermatovenerologické klinice Nemocnice Na Bulovce 2009 - dosud
    Lékař Esthetic Medical 2013 - 2017
    Lékař Premier Clinic 2017 - dosud

Členství v odborných medicínkých společnostech:
    člen ČADV (České akademie dermatovenerologie)
    člen ČDS (České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP)
    člen EADV (European academy of dermatovenerology)
    člen ESDR (European Society for Dermatological Research)
    člen České lymfologické společnosti

• korektivní dermatologie
  • dermatovenerologie

Ukončené školy

• Základní škola UNESCO s rozšířenou výukou jazyků Uherské Hradiště
  • Gymnázium Uherské Hradiště
  • Karlova Univerzita v Praze, Lékařská fakulta v Hradci Králové
  • Karlova Univerzita v Praze, II. lékařská fakulta, postgraduální studium v oboru preventivní medicína 2009-2016, disertační práce obhájena 27.6.2016
  • Atestace v oboru dermatovenerologie

Publikace

• DERMATOLOGIC THERAPY - Votrubova J, Juzlova K, Smerhovsky Z, Fialova J, Gopfertova D, Vojackova N, Hercogova J.Risk factors for comorbidities in Czech psoriatic patients: results of a hospital-based case-control study.Biomed Pap Med Fac Univ Palacky Olomouc Czech Repub. 2014 Jun;158(2):288-94. doi: 10.5507/bp.2013.062. Epub 2013 Sep 27
  • ACTA DERMATOVENEROLOGICA CROATICA, Impact factor: 0,431
  • Votrubova J, Juzlova K, Smerhovsky Z, Fialova J, Gopfertova D, Vojackova N, Hercogova J.Risk factors for comorbidities in Czech psoriatic patients: results of a hospital-based case-control study.Biomed Pap Med Fac Univ Palacky Olomouc Czech Repub. 2014 Jun;158(2):288-94. doi: 10.5507/bp.2013.062. Epub 2013 Sep 27.

Znalost jazyků

• angličtina
  • čeština

Stáže

• 2009 Mimořádný kurz – Epidemiologie a epidemiologická metodologie
  • 2010 Histopatologický kurz – Plzeň
  • 2011 Kurz - EBM, principy a užití v medicíně
  • 2012 Certifikát k provádění chemického peelingu
  • 2013 Kurz – Praktikum v estetické dermatologii (odborný garant MUDr. Kykalová)
  • 2017 Seminář Juvéderm, Botox (odborný garant MUDr. Bergerová)
  • 2017 Workshop Teosyal (odborný garant MUDr. Terezijská)
  • 2017 Workshop Plazmalifting - omlazení krevní plasmou

Fotografie