Jungmannova 15, Praha 1 , Praha

Dermatologická konzultace • 500 Kč +31 Více

Dermatoskopie • od 500 kč

Diagnostické vyšetření • od 500 kč

Estetická dermatologie • od 1 600 kč

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

V ordinaci přijímám pouze pacienty od 15 let. Osvědčení, certifikáty, stáže: Certifikát pro aplikaci techniky microneedeling Certifikát pro ch...

• alergická kontaktní dermatitida

1 500 Kč

Odstranění jizev

Odstranění jizev laserem

Premier Clinic

Odstranění kondylomat (genitálních bradavic)

od 1 500 kč

Vyšetření znamének digitálním dermatoskopem

Výplně kyselinou hyaluronovou zn. Juvederm

od 4 000 kč

Umístění: Premier Clinic

Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší návštěva u doktora vůbec. Paní doktorka je milá a ochotná, vše vysvětlí a pracuje velmi precizně. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premier Clinic

Kliniku jsem navštívila za účelem odstranění vystouplého mateřského znaménka.
Prostředí kliniky je velmi příjemné. Časový plán byl dodržen podle toho, jak jsem byla objednaná. Paní doktorka působí přátelsky, vysvětlila proces i následná doporučení po zákroku, laserový zákrok byl rychlý a bezbolestný díky anestezii. Určitě doporučuji, jestliže potřebujete řešit kosmetické a dermatologické záležitosti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premier Clinic dermatologická konzultace

K pani doktorce jsem sla kvuli atopickemu ekzemu a jsem moc rada, ze jsem se konecne odhodlala. Pani doktorka je velmi, velmi mila a jako jedna z mala mi nabidla lecbu bez kortikoidu (bez kterych se ale pocatecni lecba neobesla - sla jsem tam opravdu za pet 12). Objednava se sice na 15min konzultaci, nicmene pokud bude treba, pani doktorka se vam bude venovat i dele. Sestricka byla take moc mila, ale hlavne pan recepni je velmi prijemny a sikovny (mluvi nejmene 3 jazyky). Pri dalsich potizich povedou moje kroky nejprve sem :)

Umístění: Premier Clinic kožní defekt

velmi efektivní návštěva, paní doktorka je profík, disponující potřebným vybavením, zkušenostmi i praxí, je ochotna vysvětlit jak zákrok, tak i alternativy včetně výhod a nevýhod. Proti je poněkud vyšší cena řekl bych docela luxusního zařízení, což je ale vykoupeno zmíněnou efektivitou. Takže jsem spokojený.

Umístění: Premier Clinic Nadměrný zápach potu, omlazení

Nedá mi to nepodělit se o úžasnou zkušenost s paní doktorkou Votrubovou. Paní doktorka je moc hodná, všechno vám vysvětlí a do ničeho vás nenutí. Snaží se o přirozený výsledek a je vidět, že jí nejde jen o vaše peníze. Navíc jsem si srovnávala i cenové nabídky s jinými klinikami a cena ošetření v Premier Clinic byla oproti jiným opravdu výhodná. Na paní doktorku jsem se obrátila v minulosti už několikrát a to v souvislosti s omlazením obličeje (bude mi 40), vypadáváním vlasů a s léčbou nadměrného zápachu potu v podpaží, který mne nesmírně obtěžoval. Do obličeje jsem měla aplikovaný skinbooster (kyselinu hyaluronovou) a PRP plasmu - moje pleť teď vypadá mnohem mladší a ne tak unaveně. Do vlasů mi paní doktorka dávala kmenové buňky - tady jsem zlepšení pozorovala až po cca 2 měsících, ale na to mě paní doktorka upozorňovala, že to může trva déle. A po týdnu od aplikace botoxu do podpaží nejen že už není pot prakticky vůbec cítit, ale taky je ho o 90% míň! Díky paní doktorce vypadám líp i se cítím líp po psychické stránce. Ještě jednou moc děkuji za vše, budu vám věrná navždy a už nikdy nepůjdu nikam jinam a samozřejmě vás budu všude doporučovat:-).

Umístění: Premier Clinic

Paní doktorka byla naprosto profesionální , vše mi bylo vysvětleno , aniž bych se musela na něco ptát . Ráda se budu vracet na taková místa , jako je tato klinika.
Jsem naprosto spokojená , paní doktorka je moc MILÁ A OCHOTNÁ .

Umístění: Premier Clinic aplikace botoxu

Výborná paní doktorka, je velmi milá a chová se profesionálně. Konzultace pro mě byla velmi přínosná, děkuji za dobré rady a otevřený přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premier Clinic diagnostické vyšetření

Děkuji paní doktorce za profesionální konzultaci ve velmi brzkém termínu (během 4 dní). Svůj problém jsem nějakou dobu googlil, ale nakonec se ukázalo, že se jedná o něco jiného, dokonce jsem bral doplněk, který by mi problém spíše zhoršil, než zlepšil. Proto doporučuji nespoléhat na Google, ale nebát se a zajít pro radu k odborníkovi, například právě k MUDr. Votrubové.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premier Clinic diagnostické vyšetření

Klinika jako takova je moc hezke a prijemne misto ve skvele dostupnosti v centru.
Pani doktorka je moc sikovna, mila, pecliva a fajn. Urcite doporucuju.

Umístění: Premier Clinic Výrůstky

Velice děkuji paní doktorce za přístup. Měla jsem několik výrůstků na zádech a vše mi velice rychle, s minimální bolestí odstranila. Nebylo potřeba nic řezat, ani šít, vše se zvládlo CO2 laserem. Hojení probíhalo rychle, bez problémů.
Celkově můžu Premier Clinic moc pochválit, personál je milý, profesionální přístup, prostředí je nádherné, moderní. Ráda si vymyslím ještě důvod, proč do Premier Clinic znovu zajít.

44 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý deň, rád by som sa informoval, či aplikácia dezinfekčného gélu na ruky do podpazušia viac krát denne, může spůsobiť nejaké zdravotné problémy? Za odpoveď veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Jozef V.

Dobrý den,
    děkujeme za dotaz. Nadměrné užívání těchto gelů může vést k nadměrnému vysoušení pokožky, případně alergické reakci.
    S pozdravem,
    dr. Votrubová

MUDr. Jana Votrubová

• Dobrý večer,devět let se léčím s Lichenem ruben planum mám boláky na levém bérci a bolí mě celá noha i kost.Bylo by možné navštívit některého specialistu ve Vaší nemocnici?Jsem opravdu zoufalá.Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    je mi líto, ale tuto problematiku zde neřešíme, obraťte se prosím na cévní chirurgii, případně jiné specializované pracoviště.

S pozdravem,
    dr. Votrubová