Jungmannova 15, Praha 1, Praha

Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Botulotoxin / Botox • od 1 600 kč

Chemický peeling • 1 500 Kč

Dermatologická konzultace • 500 Kč +31 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

V ordinaci přijímám pouze pacienty od 15 let. Osvědčení, certifikáty, stáže: Certifikát pro aplikaci techniky microneedeling Certifikát pro ch...

• Alergická kontaktní dermatitida

1 500 Kč

Odstranění jizev

Odstranění jizev laserem

Premier Clinic

Odstranění kondylomat (genitálních bradavic)

od 1 500 kč

Vyšetření znamének digitálním dermatoskopem

Výplně kyselinou hyaluronovou zn. Juvederm

od 4 000 kč

F
Umístění: Premier Clinic odstranění kondylomat (genitálních bradavic)

Chci touto cestou moc poděkovat paní doktorce Votrubové a celému týmu Premiér Clinic za pomoc a návrat do normálního života. Paní doktorka Votrubová je profesionálka a moc příjemná a sympatická žena :) Ještě jednou moc děkuji

Umístění: Premier Clinic laseroterapie kožních lézí

Ráda bych i touto cestou poděkovala paní doktorce Votrubové za upřímně empatický, profesionální a milý přístup. Zákrok proběhl velmi rychle a bezbolestně. V případě potřeby se budu vždy s důvěrou vracet.
Všem s klidným svědomím doporučuji.
Markéta Vidnerová

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velice sympatická, milá a ochotná. Má profesionální a precizní přístup, vysvětluje a popisuje každý svůj krok, takže víte a máte pod kontrolou, co zrovna probíhá. Je ji záležet na vás a výsledku. Pokud nejste si s něčím jistí, tak umí poradit a doporučit. Je vidět, že má obrovskou zkušenost v oboru a hlavně, že ji to baví a má své klienty rada, tudíž z celkové návštěvy odnesete velice příjemný pocit. Samostatný zákrok byl rychlý a bezbolestný.
Rozhodně vřele doporučuji.

Umístění: Premier Clinic odstranění kožních lézí

Jsem maximálně spokojená s návštěvou u paní doktorky. Je neskutečně milá, ochotná, poradí, ale hlavně - do ničeho vás nenutí. Byla jsem na konzultaci ohledně vystouplých pih. Paní doktorka mě uklidnila, že se nemám čeho bát a že pihy jsou v pořádku a odstranit je není nutné, pokud vyloženě nechci. Takže se rozhodně nemusíte bát, že by vám paní doktorka nutila zákrok za účelem zisku. Naopak! Nechala mě v klidu se rozmyslet. Také trpělivě a mile odpovídala na všechny moje všetečné otázky. Celkově to byla jedna z nejpříjemnějších návštěv u lékaře vůbec. Doporučuji!

Umístění: Premier Clinic

Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší návštěva u doktora vůbec. Paní doktorka je milá a ochotná, vše vysvětlí a pracuje velmi precizně. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premier Clinic

Kliniku jsem navštívila za účelem odstranění vystouplého mateřského znaménka.
Prostředí kliniky je velmi příjemné. Časový plán byl dodržen podle toho, jak jsem byla objednaná. Paní doktorka působí přátelsky, vysvětlila proces i následná doporučení po zákroku, laserový zákrok byl rychlý a bezbolestný díky anestezii. Určitě doporučuji, jestliže potřebujete řešit kosmetické a dermatologické záležitosti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premier Clinic dermatologická konzultace

K pani doktorce jsem sla kvuli atopickemu ekzemu a jsem moc rada, ze jsem se konecne odhodlala. Pani doktorka je velmi, velmi mila a jako jedna z mala mi nabidla lecbu bez kortikoidu (bez kterych se ale pocatecni lecba neobesla - sla jsem tam opravdu za pet 12). Objednava se sice na 15min konzultaci, nicmene pokud bude treba, pani doktorka se vam bude venovat i dele. Sestricka byla take moc mila, ale hlavne pan recepni je velmi prijemny a sikovny (mluvi nejmene 3 jazyky). Pri dalsich potizich povedou moje kroky nejprve sem :)

Umístění: Premier Clinic kožní defekt

velmi efektivní návštěva, paní doktorka je profík, disponující potřebným vybavením, zkušenostmi i praxí, je ochotna vysvětlit jak zákrok, tak i alternativy včetně výhod a nevýhod. Proti je poněkud vyšší cena řekl bych docela luxusního zařízení, což je ale vykoupeno zmíněnou efektivitou. Takže jsem spokojený.

Umístění: Premier Clinic Nadměrný zápach potu, omlazení

Nedá mi to nepodělit se o úžasnou zkušenost s paní doktorkou Votrubovou. Paní doktorka je moc hodná, všechno vám vysvětlí a do ničeho vás nenutí. Snaží se o přirozený výsledek a je vidět, že jí nejde jen o vaše peníze. Navíc jsem si srovnávala i cenové nabídky s jinými klinikami a cena ošetření v Premier Clinic byla oproti jiným opravdu výhodná. Na paní doktorku jsem se obrátila v minulosti už několikrát a to v souvislosti s omlazením obličeje (bude mi 40), vypadáváním vlasů a s léčbou nadměrného zápachu potu v podpaží, který mne nesmírně obtěžoval. Do obličeje jsem měla aplikovaný skinbooster (kyselinu hyaluronovou) a PRP plasmu - moje pleť teď vypadá mnohem mladší a ne tak unaveně. Do vlasů mi paní doktorka dávala kmenové buňky - tady jsem zlepšení pozorovala až po cca 2 měsících, ale na to mě paní doktorka upozorňovala, že to může trva déle. A po týdnu od aplikace botoxu do podpaží nejen že už není pot prakticky vůbec cítit, ale taky je ho o 90% míň! Díky paní doktorce vypadám líp i se cítím líp po psychické stránce. Ještě jednou moc děkuji za vše, budu vám věrná navždy a už nikdy nepůjdu nikam jinam a samozřejmě vás budu všude doporučovat:-).

Umístění: Premier Clinic

Paní doktorka byla naprosto profesionální , vše mi bylo vysvětleno , aniž bych se musela na něco ptát . Ráda se budu vracet na taková místa , jako je tato klinika.
Jsem naprosto spokojená , paní doktorka je moc MILÁ A OCHOTNÁ .

45 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý deň, rád by som sa informoval, či aplikácia dezinfekčného gélu na ruky do podpazušia viac krát denne, může spůsobiť nejaké zdravotné problémy? Za odpoveď veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Jozef V.

Dobrý den,
    děkujeme za dotaz. Nadměrné užívání těchto gelů může vést k nadměrnému vysoušení pokožky, případně alergické reakci.
    S pozdravem,
    dr. Votrubová

MUDr. Jana Votrubová

Dobrý den,
    na popáleniny velice dobře funguje Flamigel či Hemagel, doporučujeme aplikovat vrstvu gelu, přelepit větší náplastí a tento postup opakovat každý den do úplného odhojení. Pokud by byla rána stále stejná, doporučujeme kontrolu lékařem.
    Přejeme Vám hezký den,
    tým Premier Clinic