Rehabilitační klinika Malvazinky
U Malvazinky 5, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Doktorka Valentová je žena na svém místě. Byla jsem za ní na preventivní prohlídce v Canadian Medical na Pankráci a byla jsem nadšená. Paní doktorka byla příjemná, sympatická, lidská (I vtípky padaly), vše mi vysvětlila a dobře mi poradila. Kdyby byli všichni jako doktorka Valentová.. Vřele doporučuji :)

Velmi milá, přátelská, odborně jistě na výši s ohledem nato, jak dokáže všechno vysvětlit a poradit. Vřele doporučuji !!

Dobra lekarka, lidsky i odborne na vysi, pecliva, vzdelana - hovori asi peti jazyky. Znam ji delsi dobu, pracovala i v Motole na interne pro cizince, asi dva roky je zpatky v Clinicum, kde ma svoji ambulanci. Slouzila i na luzkove interne, uz tam nepracuje-kdo to tam zna, pochopi. Maximalni spokojenost, odbornost, kvalita. Vim od jejich nekterych kolegu, ze ji nemaji nekteri moc radi, ale prave proto, ze je pecliva a nic nezanedbava.

Pečlivá, individální přístu, vše mi vysvětlila, řekla jak bude postupovat. Příjemné jednání.

Přestože nejsem zvyklá pohybovat se na podobných stránkám, musím zde hodnocení této lékařky přidat a to proto, že to bylo více než milé překvapení v "lékařské obci". Dosud jsem měla s lékaři převážně negativní zkušenosti - a to nejen z hlediska lidského, ale i odborného. Přístup paní doktorky považuji za naprosto ideální. Jedná se o mladou lékařku a proto doufám, že co nejvíce dalších mladých lékařů již má podobné "zvyky". Po stránce odborné je lékařka bez chybičky. Po stránce lidské pracuje skutečně "nad rámec" svých povinností, přístup je velice chápavý a k pacientovi otevřený. Zájem o zdraví pacienta je obrovský, přístup z hlediska praktického taktéž. Skutečně máte pocit, že je to lékař, u kterého jde o vaši osobu a ne o body, rutinu atd. Komunikace je na výborné úrovni, zajištění dalších vyšetření, které není samozřejmostí (vždy jsem dostala doporučení a pak si "poraď") je velice vstřísným krokem. Nemluvě o soudnosti, která vychází vstříc pacientovi jako člověku a ne jeko objektu práce lékaře. Tuto lékařku mohu po všech stránkách jen doporučit a popřát všem, aby měli na podobné lékaře "štěstí".