Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Malvazinky 5, Praha
Rehabilitační klinika Malvazinky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Velmi milá, přátelská, odborně jistě na výši s ohledem nato, jak dokáže všechno vysvětlit a poradit. Vřele doporučuji !!

Dobra lekarka, lidsky i odborne na vysi, pecliva, vzdelana - hovori asi peti jazyky. Znam ji delsi dobu, pracovala i v Motole na interne pro cizince, asi dva roky je zpatky v Clinicum, kde ma svoji ambulanci. Slouzila i na luzkove interne, uz tam nepracuje-kdo to tam zna, pochopi. Maximalni spokojenost, odbornost, kvalita. Vim od jejich nekterych kolegu, ze ji nemaji nekteri moc radi, ale prave proto, ze je pecliva a nic nezanedbava.

Ověřeny pacient

Pečlivá, individální přístu, vše mi vysvětlila, řekla jak bude postupovat. Příjemné jednání.

B

Přestože nejsem zvyklá pohybovat se na podobných stránkám, musím zde hodnocení této lékařky přidat a to proto, že to bylo více než milé překvapení v "lékařské obci". Dosud jsem měla s lékaři převážně negativní zkušenosti - a to nejen z hlediska lidského, ale i odborného. Přístup paní doktorky považuji za naprosto ideální. Jedná se o mladou lékařku a proto doufám, že co nejvíce dalších mladých lékařů již má podobné "zvyky". Po stránce odborné je lékařka bez chybičky. Po stránce lidské pracuje skutečně "nad rámec" svých povinností, přístup je velice chápavý a k pacientovi otevřený. Zájem o zdraví pacienta je obrovský, přístup z hlediska praktického taktéž. Skutečně máte pocit, že je to lékař, u kterého jde o vaši osobu a ne o body, rutinu atd. Komunikace je na výborné úrovni, zajištění dalších vyšetření, které není samozřejmostí (vždy jsem dostala doporučení a pak si "poraď") je velice vstřísným krokem. Nemluvě o soudnosti, která vychází vstříc pacientovi jako člověku a ne jeko objektu práce lékaře. Tuto lékařku mohu po všech stránkách jen doporučit a popřát všem, aby měli na podobné lékaře "štěstí".

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti