Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Míšeňská 9/74, Praha
Kosmetický institut Dr. Irena Eris

Umístění: Poliklinika Palackého

Profesionální a lidský přístup. Paní doktorka Míková je prostě výborná a návštěva u ní je jasným přínosem. Zaplať pánbůh za takové lékaře.

Umístění: Poliklinika Palackého

Velice lidský přístup a předepsala mi léky, které mi pomohly. Na rozdíl od předchozích lékařů byla návštěva této lékařky pro mě přínosná.

Naozaj velmi prijemna, profesionalny pristup. Vsetko trpezlivo vysvetlila, popisala. Velka spokojnost.

S paní doktorkou se mi podařilo vyladit úolně všechno. Skoro lituju, že už nemám žádnou bradavici na noze, žádné mateřské znaménko k odstranění apod. a nemám důvod k náštěvě. Jsem jako z reklamy na kůži :-) Díky

Skvělá paní doktorka! Jedna z mála lékařek, které dokáží problém vysvětlit, ale také ihned předepsat účinný lék. Doporučuji. Paní doktorka je velmi ochotná a naší rodině při řešení infekčního kožního onemocnění neskutečně pomohla. Tímto děkuji. Dana

neskutecne prijemna, byl radost ji navstivit :)

měla jsem 3 kožní problémy. První paní doktorka vyřešila napsáním receptu - i přes oblečení věděla oč jde, druhý shlédla ze 2 metrů a napsala recept - hradí pacient, s tím, že se jedná o nejnovější lék na nejž běží reklama. Třetí věc vyřešila tak, že mi dala vzoreček z kosmetické řady Bioderma - to naprosto zcela zdarma a zcela na nic. Hledám si novou lékařku. Buďte obezřetní...sladké řeči a podávání ruky ještě neznamená kvalitu lékařky.

Dobrý den,
od ledna 2012 MUDr Jana Míková ordinuje na výše uvedené adrese: poliklinika Palackého 5, Praha 1.

MUDr Jana Míková - změna adresy od 3.1.2012 na adrese:

Adresa: MUDr. Jana Míková Palackého 720/5, 110 00 Praha-Nové Město
(Poliklinika - Budova B, 3. patro)

Telefon WORK: +420 222 928 367

K paní doktorce jsem se dnes objednala, ještě přijímá nové pacienty. Sice jsem tam volala kvůli jiné doktorce, ale ta zřejmě odešla a místo ní je teď paní doktorka Míková. Sídlí na adrese Palackého 720/5, 110 00 Praha-Nové Město,
Telefon: +420 222 928 367.