Hybešova 289/43, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Remedis, s.r.o.

AKTUÁLNĚ: Přijímám nové pacienty.
---------------------------------------------

Pracuji způsobem, který se nazývá Solution Focus...

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Umístění: Remedis, s.r.o. individuální psychoterapie

Skvělá terapeutka a velmi vzácný člověk! Chodím k ní už přes rok a moc mi to pomáhá. Vždy mě trpělivě vyslechne a dobře poradí. Po každém sezení se cítím báječně, plný síly a optimismu. Jsem za paní terapeutku velice vděčný!

Umístění: Remedis, s.r.o. psychoterapie

Paní terapeutka je skvělá Chodila jsem k ní cca před třemi lety a byla jsem velice spokojená. Líbí se mi jak s lidmi pracuje, jak naslouchá, jak je vždy milá, chápavá a vstřícná. Velice doporučuji a paní Janě ještě jednou moc děkuji

Umístění: Remedis, s.r.o. individuální psychoterapie

Skvela terapeutka, clovek s velkym srdcem a snahou pomoci. Nemuzu si nankc stezovat, zit i nadale v Brne, urcite dochazim prave k ni.

Umístění: Remedis, s.r.o. individuální psychoterapie

Paní doktorka je velice milá a chápavá. Moc ráda k ní chodím na terapii a myslím, že to je na dobré cestě. Trpím dlouhodobě depresemi, jsem ve složité rodinné situaci, a paní doktorka mi velmi pomáhá přinést do problému objektivní názor a jiný úhel pohledu, který mi následně pomáhá vyřešit mé problémy. Byla jsem dříve již u více psychoterapeutů, u jedné paní doktorky jsem byla velmi spokojená, ale bohužel přestala ordinovat, a dále dva psychoterapeuti, ale zkrátka jsme si asi nepadli "do noty" a nedočkala jsem se nějakého názoru nebo odpovědi, a bylo často takové to trapné ticho. To u paní doktorky není, vždy mi ke všemu něco řekne, a poskytne nestranný názor, který pomůže. Ještě stále nás čeká mnoho témat k řešení, ale věřím, že s paní doktorkou to všechno půjde. :)