Seydlerova, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pani lekárka mi veľmi pomohla s problémom. Bola precízna vo vyšetrovaní a celkovo jej prístup hodnotím ako pozitívny.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorku znám léta, vždy se snaží pacientu pomoci, jak nejlépe umí, pravidelně se vzdělává (zvláště v problematice epilepsií), aby měla pro svého pacienta aktuální informace a přehled o dostupných moderních léčebných postupech. Je velmi pečlivá, nálezy a další postup podrobně vysvětluje - z toho pramení možný časový skluz nabíraný během dne. S pacienty běžně a operativně komunikuje mailem, což je velká výhoda při individuálním nastavování dávek léků a v případě nečekané změny zdravotního stavu.

Umístění: Ordinace velké bolesti zad

Celý můj “dobrodružný výlet” začal někdy před 2 měsíci, kdy jsem se musela objednat s tím, že “PANÍ DOKTORKA” má plno. S bolestmi jsem se musela poprat a to nebylo vůbec nehké. Přišel den D a já stojím v ordinaci Dr. Klubové. Sestra nikde. Objednaná jsem na 11:30, přicházím brzy. Okolo 11:40 vychází velmi nepříjemná sestra s listem, který mám vyplnit. Otázky jsou velmi komické, velmi nevhodné. Odevzdám papír a o hodinu později se stále nic, NIC neděje. Tímto chci poukázat, že se ABSOLUTNĚ nevyplatí se sem objednávat a ještě horší je sem přijít. Skončila jsem v Motole na pohotovosti.
1) velmi ŠPATNÝ přístup
2) neprofesionální