Umístění: Poliklinika Zbraslav Jiný

K paní doktorce chodím od 15 let. Ochotná, milá, odborná. Každý problém vždy včas a efektivně i empaticky řešen. Maximální spokojenost.

Umístění: Poliklinika Zbraslav Jiný

S paní doktorkou jsem nebyla spokojena. Po dobu, co jsem k ní chodila mi vždy chladně předložila, že nebudu mít nikdy děti. Já vždy odcházela s brekem domů. Řešila jsem bolesti břicha, paní doktorka se mi na všechny problémy snažila vnutit hormony, které nikdy nepomohly, akorát rozhodily. Na poslední návštěvě mi řekla, že prostě nemám šanci a že mi třeba porodí miminko moje maminka.. Teď, tři roky po opuštění paní doktorky mám krásné, zdravé dítě. Pouze jsem změnila doktora, neprobíhala žádná léčba..Bohužel bych paní doktorku nedoporučila vůbec nikomu.

Umístění: Poliklinika Zbraslav

Pani doktorka je ochotna, mila, je s ni i legrace, dokaze odlehcit situaci... vzdy mne vysetrila, problemy vyresila. Dovedla mne k porodu syna a ja n mam jediny problem. Katerina Z.

Bohužel se musím přidat k ostatním co zde tvrdí, že dokud si člověk chodí jen pro recept na antikoncepci je vše v pořádku. Ovšem ted jsem se k paní doktorce dostavila s tím že po vysazení antikoncepce mám nějaký hrozně rozházený cyklus. Bylo mi řečeno zda chci děti ted nebo ještě ne. Řekla jsem, že bysme to chtěli začít zkoušet tak za rok. A tak mi bylo řečeno, že tím pádem at se tím nestresuju, že se nic neděje a až budu chtít miminko tak to vyřešíme hormonama. Už pár let mi kde kdo říkal, at od ní odejdu. V tuto chvíli jsem se tedy sebrala a už se rozhodně nevrátím. U nové paní doktory, jsem byla vyšetřena a to i ultrazvukem a byla mi zjištěna PCOS. Zatím mi bylo doporučeno zkusit to vyřešit vitamínovými preparáty, o čemž se paní Halušková ani nezmínila. Jsem strašně ráda že jsem od ní odešla včas, než by nastal nějaký zásadnější problém. Zároveň jsem naštvaná, že mohlo řešení přijít ještě o dva měsíce dřív. Paní doktorku opravdu nedoporučuji.

pani doktorka mě úspěšně dovedla až k porodu, skvělý přístup pro mě- žádná hysterie, všechno v klidu, na co nestačí, pošle na vyšší pracoviště, dá na výběr. A skvělá ochotná klidná sestřička jako bonus :)

U paní doktorky jsem byla jednou, jen pro předepsání antikoncepce a zaregistrování. Paní doktorka vypadala, jak když si s námi dá dýchánek u čaje, skoro na nic se neptala, popíjela si tam své kafe, nohy měla pomalu až na stole, předepsala mi antikoncepci, kterou patrně dává všem mladým pacientkám a dále se s tím nezabývala. Nedělala mi žádný ultrazvuk, který by měl být proveden. Na krev jsem byla poslána jinam, s tím, že výsledky jsem už neviděla. Po vyprávění od několika kamarádek a po tom, co jsem vyslechla několik příběhů o tom, jak něco zkazila, už bych se tam v životě nevydala. Toto mi stačilo. Není ani sympatická a z jejího přístupu není znát profesionalita. Tudíž nedoporučuji.

Před 11 lety jsem k ní přešla od paní doktorky Prusíkové kde jsem po vyšetření v šestinedělí odcházela s pláčem a modřinama. Neustálích problémů s výtoky mě zbavila během pár chvil. Pomohla mi k dalším dvoum dětičkám a veškerá péče je super, na návštěvu paní doktorky se vždy těším. Mohu jen a jen doporučit.
P.P

Po vysazení antikoncepce se mi rok nedostavila menstruace, řekla mi jen ať sem tam zajdu na injekci a když jsem se ptala čím to je, že to není normální, mi bylo řečeno, že je to v hlavě. Po této fundované odpovědi jsem si našla jiného lěkaře, který vše vysvětlí a hlavně mi řekl, čím to je -PCOS. Jediné u čeho byla sdílná bylo, když nabízela prášky na hubnutí.

Dobry den,
bohuzel musim souhlasit s nazory typu "... pokud je člověk zdravý a potřebuje "jen" napsat antikoncepci je vše v pořádku ... ". K pani doktorce jsem chodila vice nez 7 let pro antikoncepci a na preventivni kontroly a byla jsem spokojena s "pohodovou atmosferou."
Kdyz se nam vsak po 6 embryotransferech konecne podarilo otehotnet a cekala jsem dvojcatka, zacala jsem z te pohody byt nervozni, ocekavala jsem castejsi sledovani a vysetreni. Domnivala jsem se, ze jako "rizikova" bych mela chodit na castejsi kontroly nez jen 1x za 4 tydny a kdyz se objevil problem s deloznim cipkem kolem 12. tydne - ktery "drzel jakztakz", mohla byt ucinena opatreni (at uz treba zasiti, nebo min. jeho ultrazvukove mereni a sledovani), aby drzel vice. Pani doktorka na me vzdy delala dojem, ze je vse vporadku, miminka jsou vporadku, jen mam dodrzovat klid, ale lezet nemusim. Me tehotenstvi skoncilo potratem ve 21. tydnu, nebot se muj delozni cipek otevrel - tyden se v nemocnici snazili zachranit me tehotenstvi kapackami, cipek byl jen 3 mm (obvykle je 3 cm).
Nikoho neobvinuji z toho, co se stalo. Jen mam pocit, ze se dalo udelat vice - kdyz jsem v 9. tydnu krvacela, musela jsem sama pozadat pani doktorku o vyter, zda nemam infekci. Nalez tam byl, ale pry to jeste nebudeme prelecovat, jen sledovat - sledovani spocivalo v tom, ze kdyz jsem pani doktorce ve 20. tydnu pripomnela, ze jsme jeste nelecili ten "nalez", tak mi tedy predepsala antibiotika a dostala jsem i zvysenou davku Magnesia na ten delozni cipek a naridila mi lezet (cipek pry byl pohmatem 1 cm, ale v nemocnici ten den zjistili ultrazvukem ze je 3 mm).
Ale nejvice me dnes prekvapilo, kdyz mi pani doktorka na kontrole po prodelanem potratu oznamila, ze tusila od zacatku, ze to tak dopadne! Zustava mi rozum stat, kdyz to vedela, proc neco neudelala? Minimalne me mohla poslat na vysetreni do nemocnice, aby diky odbornemu ultrazvukovemu vysetreni zjistili, jak je muj stav vazny a popr. me hospitalizovali.
Bohuzel jsem ztratila duveru k pani doktorce a odchazim na kliniku, kde tehotenstvi neberou na lehkou vahu, obzvlaste je-li po IVF a vicecetne a kde maji lepsi technicke zazemi.

Chodila jsem k paní doktorce od 15 do 20 let.. Prohlídky byly nepříjemné už proto, že první co bylo tak ať se svléknu a vylezu na křeslo s nevlídným pohledem (to zase bude práce na pí**) vyšetření mě bolelo i když už jsem nebyla panna.. I když je sestřička příjemná, nic nezachrání, hlavně když máte nohy otevřené na celou ordinaci a paní doktorka ještě od stolu popíjejíc kafe vám vzkazuje ať se pošoupnete.. chodila jsem k ní, protože k ní chodí máma (ta je s ní spokojená), mě však nevyhovovala, asi jen s některýma pacintkama se vybavuje jako s kamarádkama a na ostatní je jak bič.. Dala mi i antikoncepci, která se dává ženám až po porodu (asi za to má nějakou hezkou dovolenou u moře od dealeru farmaceutické firmy), pak mi dala tělísko pod kůži (na doporučení mé mámy), které se taky dává hlavně ženám po porodu (to že mi vyloženě až tak moc nesedělo, neřešila). Po odchodu kamarádky, která nebyla spokojená s léčbou svého problému, jsem uvážila že na to nemám nervy, když se každé prohlídky bojím. Změnila jsem lékaře a jsem nanejvýš spokojená, vstupní prohlídka byla hlavně překvapením pro doktorku, že mi nikdy nedělala ultrazvuk, když beru antikoncepci a nechápala, že mi tyto typy antikoncepce vůbec napsala! Chodím teď na prohlídky každých 6 měsíců a vůbec se toho nebojím, dělají mi pokaždé kontrolu krevního tlaku, měří mi dělohu ultrazvukem, ptají se na menstruaci, jak sedí antikoncepce, prohlídka nebolí!! Takže když někomu sedí, tak to je dobře, ale jakmile máte pochybnosti radši pryč a budete spokojení!