Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

K paní doktorce chodím již od 16ti let, nikdy nebyl moc žádný problém, až dokud jsem nevysadila antikoncepci. Bylo mi řečeno, že mám asi hodně peněz, protože jsou dnes potraty drahé. Žádná empatie, žádná komunikace a porozumění. Pokud neberete antikoncepci, vyslechnete si nehezké poznámky. Neochota konzultovat jiné gynekologické problémy typu hormonální nerovnováhy, vše se řeší antikoncepcí. Zastaralé vyšetřování bez použití ultrazvuku. Po poslední návštěvě jsem se rozhodla doktorku změnit.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Paní doktorka nepoužívá k vyšetření dnes už běžné vaginální sono, ani na takové vyšetření neposílá. Vyšetřuje pouze pohmatem a v důsledku toho náhodná návštěva urologa, který mi preventivně udělal sono dělohy, odhalila endometriozu, zvětšenou dělohu a myom. Protože to nebyla jeho specializace, poslal mě na vyšetření ke gynekologovi, který měl vaginální sono. Ten se zděsil a okamžitě mě objednal do nemocnice na operaci, kterou jsem prý měla podstoupit už dávno. V nemocnici při vyšetření stejné zděšení, za dva týdny jsem šla na hysterektomii. Prý to muselo být znát i pohmatem a dokonce i pohledem. Navíc paní doktorka nereagovala ani na moje problémy - velmi silné a bolestivé krvácení při menstruaci, to je prý také jasná známka myomu nebo příliš tenké děložní sliznice. K paní doktorce už nechodím, raději jezdím přes celou Prahu ke svědomitějšímu panu doktorovi.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Velmi vstřícná a milá paní doktorka, s citem, empatií a dostatkem snahy pomoci svým pacientkám......moc děkujeme, jednoznačně doporučuji všem.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

K paní doktorce chodím já, i moje matka. Obě jsme velmi spokojené. Paní doktorka dokázala vždy vyřešit můj problém, i když byl kolikrát složitý. Nadále pro mne byla i jako psychická podpora v období těhotenství. Jenom jedna věc, která mě mrzí je, že bohužel paní doktorka u sebe nemá ultrazvuk, tudíž musíte chodit na toho vyšetření k jinému doktorovi, s kterým je domluvená.

Paní doktorka je milá a pečlivá,která své profesi lékařky velmi dobře rozumí.Nemůžu si taky vynachválit sestřičku.Obě dvě jsou VŽDY dobře naladěny a VŽDY pomůžou a poradí.Jsem VELMI spokojena.Bittnerová Alena

K paní doktorce chodím půl roku a jsem nadšená. Je velmi milá a ochotná. Nic nepodceňuje. Zařízení ordinace sice není perfektní, ale přístup paní doktorky i sestřičky vše vynahradí. Rozhodně bych neměnila a rozhodně můžu jen doporučit.

Paní doktorka zachránila mámě život - při diagnoze rakoviny vnitřku jí dokázala povzbudit a hlavně léčit a hlídat po operacích, chemoterapiích a podobně tak dobře, že ač jí dávali po 1. operaci max rok, byla s námi přes 20let, a v plné síle. Takže já mám jasno. Chodíme tam i s dcerou, vždycky nám pomohla, nebo třeba i sestřička poradila. Je to tam fajn i lidsky. Doporučuji.

pani doktorka je mila,ochotna,naslouchava,.. jsem zatim spokojena. sestricka taky super. vybaveni ordinace nic moc,ale to se taky urcite casem vylepsi.aspon si nezada nesmyslne poplatky jako nekteri...

Dokud jsem k paní doktorce chodila "jen" na preventivní kontroly, nesetkala jsem se s jediným problémem. Ten však nastal, když jsem přišla s jednou z nejčastějších gynekologických obtíží a léčila se s ní celý rok! Co dva týdny se mi problém navracel a já už si absolutně nevěděla rady. Paní doktorka se mě tázala na tytéž otázky do kola a když jsem se já odvážila zeptat, zdali k mým komplikacím nepřispívá užívání hormonální antikoncepce, jen mávla rukou a konstatovala, že to jsou fámy. Mé komplikace bagatelizovala a příliš nejevila zájem problém řešit s tím, že je to normální. Každý, kdo se s takovými obtížemi kdy potýkal, ví, jak dokáží znepříjemnit a zkomplikovat život...
Každopádně, po 13 měsících od prvního výskytu nemoci a důkladné rešerši jsem se rozhodla antikoncepci sama vysadit. A světe div se, problém se vytratil (ťuk, ťuk, ťuk). Fakt, že si paní doktorka neporadila s jednou z nejčastějších ženských nemocí a dokonce hned v počátku "správnou" odpověď na mé komplikace zavrhla, ve mně vyvolal velikou nedůvěru a přestože jsem nyní zdravá, hledám si nového gynekologa. Netvrdím, že by byla paní doktorka neschopná - při běžných kontrolách se jeví sympatická a kompetentní, naskytne-li se však nějaký problém, doporučovala bych návštěvu jiného gynekologa

Chodím k paní doktorce skoro 30 let a nesetkala jsem se s lepším gynekologem nebo gynekoložkou. Jako každý člověk má jistě své starosti a proto asi někdy nemá svůj den, s tím jsem se také setkala, ale přesto jsem nezažila vyloženě nezájem, nebo odmítavou reakci. Se sestrou je to jiné a s tím asi paní doktorka nemůže moc dělat, pokud o tom neví.