Jana Bláhová, gynekolog Praha

MUDr. Jana Bláhová

Uložit

Gynekolog Více

48 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Velmi vstřícná a milá paní doktorka, s citem, empatií a dostatkem snahy pomoci svým pacientkám......moc děkujeme, jednoznačně doporučuji všem.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

K paní doktorce chodím já, i moje matka. Obě jsme velmi spokojené. Paní doktorka dokázala vždy vyřešit můj problém, i když byl kolikrát složitý. Nadále pro mne byla i jako psychická podpora v období těhotenství. Jenom jedna věc, která mě mrzí je, že bohužel paní doktorka u sebe nemá ultrazvuk, tudíž musíte chodit na toho vyšetření k jinému doktorovi, s kterým je domluvená.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá a pečlivá,která své profesi lékařky velmi dobře rozumí.Nemůžu si taky vynachválit sestřičku.Obě dvě jsou VŽDY dobře naladěny a VŽDY pomůžou a poradí.Jsem VELMI spokojena.Bittnerová Alena


T
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím půl roku a jsem nadšená. Je velmi milá a ochotná. Nic nepodceňuje. Zařízení ordinace sice není perfektní, ale přístup paní doktorky i sestřičky vše vynahradí. Rozhodně bych neměnila a rozhodně můžu jen doporučit.


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka zachránila mámě život - při diagnoze rakoviny vnitřku jí dokázala povzbudit a hlavně léčit a hlídat po operacích, chemoterapiích a podobně tak dobře, že ač jí dávali po 1. operaci max rok, byla s námi přes 20let, a v plné síle. Takže já mám jasno. Chodíme tam i s dcerou, vždycky nám pomohla, nebo třeba i sestřička poradila. Je to tam fajn i lidsky. Doporučuji.


A
Ověřeny pacient

pani doktorka je mila,ochotna,naslouchava,.. jsem zatim spokojena. sestricka taky super. vybaveni ordinace nic moc,ale to se taky urcite casem vylepsi.aspon si nezada nesmyslne poplatky jako nekteri...


M
Ověřeny pacient

Dokud jsem k paní doktorce chodila "jen" na preventivní kontroly, nesetkala jsem se s jediným problémem. Ten však nastal, když jsem přišla s jednou z nejčastějších gynekologických obtíží a léčila se s ní celý rok! Co dva týdny se mi problém navracel a já už si absolutně nevěděla rady. Paní doktorka se mě tázala na tytéž otázky do kola a když jsem se já odvážila zeptat, zdali k mým komplikacím nepřispívá užívání hormonální antikoncepce, jen mávla rukou a konstatovala, že to jsou fámy. Mé komplikace bagatelizovala a příliš nejevila zájem problém řešit s tím, že je to normální. Každý, kdo se s takovými obtížemi kdy potýkal, ví, jak dokáží znepříjemnit a zkomplikovat život...
Každopádně, po 13 měsících od prvního výskytu nemoci a důkladné rešerši jsem se rozhodla antikoncepci sama vysadit. A světe div se, problém se vytratil (ťuk, ťuk, ťuk). Fakt, že si paní doktorka neporadila s jednou z nejčastějších ženských nemocí a dokonce hned v počátku "správnou" odpověď na mé komplikace zavrhla, ve mně vyvolal velikou nedůvěru a přestože jsem nyní zdravá, hledám si nového gynekologa. Netvrdím, že by byla paní doktorka neschopná - při běžných kontrolách se jeví sympatická a kompetentní, naskytne-li se však nějaký problém, doporučovala bych návštěvu jiného gynekologa

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce skoro 30 let a nesetkala jsem se s lepším gynekologem nebo gynekoložkou. Jako každý člověk má jistě své starosti a proto asi někdy nemá svůj den, s tím jsem se také setkala, ale přesto jsem nezažila vyloženě nezájem, nebo odmítavou reakci. Se sestrou je to jiné a s tím asi paní doktorka nemůže moc dělat, pokud o tom neví.


J
Ověřeny pacient

K pani doktorce chodím skoro 30 let a lepšího gynekologa a lékařku jsem neměla.Jsem po čtyřech gyne.operacích tak vím o čem mluvím.Lidský přístup,vyslechnutí problémů a rada v situacích i když někdy ne lékařských to je to co si u ní velmi cením.I když už nejsem z Prahy pani doktorku jako jedinou jsem si nechala a dojíždím za ní 30 km.
Za celá léta mě nezklamala, jak profesním tak lidským přístupem.Takových lékařů by mělo být více.


Myslim ze pani doktorka je v pohode, nemela jsem s ni jediny problem.
Je pravda, jak tu nekdo psal, ze po zjisteni, ze mam titul (netroubim ho nikde, ale nejak to z neceho vyplynulo) se ke mne opravdu zacala chovat nesrovatelne lepe, pristupovala ke me v tu chvili jako k partnerovi. Takze ja si nemuzu stezovat.
Jedine, co je blbe, je ten ultrazvuk, ze tam nema a clovek musi vedle, jinak v klidu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti